Polytech® prsné implantáty

Implantáty, ktoré vzdorujú gravitácii. Najvyššia kvalita s 30-ročnou tradíciou.
Výrobca: Polytech
Zobraziť telefónne číslo
Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
Zobraziť e-mail
Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
malé prsia, ovisnuté prsia, plochý hrudník, zväčšenie pŕs

Polytech je jedným z hlavných výrobcov silikónových implantátov na svete. Polytech vyrába cez 2000 variant prsných implantátov, medzi neho patrí aj typ prsného implantátu predstavený v roku 2007, ktorý vyniká tým, že je o 30 % ľahší ako modely tradičné.

Polytech kombinuje vysoké štandardy kvality s jedinečnou rozmanitosťou výrobkov. Prsné implantáty sú klasifikované ako zdravotnícke pomôcky triedy III, a preto patria medzi najprísnejšie kontrolované výrobky na trhu. Vďaka bezpečnosti a kvalite sa stali implantáty Polytech medzi ženami voľbou číslo jedna po celom svete.

Tvary a typy prsných implantátov Polytech

Tvary a typy prsných implantátov

Výhody implantátov Polytech

  • vysoká kvalita
  • bezpečnosť
  • 2000 variant prsných implantátov
  • model implantátu, ktorý je o 30 % ľahší ako modely tradičné
  • záručný program (o doplnková služba pre špecifické prípady, v ktorých je možné sledovať stav implantátov v priebehu rokov a zaručiť jeho bezpečnosť.
  • prísna kontrola každého implantátu
  • dlhoročný produkt na trhu s vynikajúcimi výsledkami
  • doživotná záruka, v prípade prasknutia implantátu

Prsné implantáty sú k dispozícii v mnohých variantoch, ktoré sa líšia tvarom, výplní alebo povrchom. Polytech ako jediná na svete vyrába implantáty vo všetkých povrchových úpravách.

Výhody implantátov Polytech

Implantáty sú dostupné v mnohých variantoch

Čím sú implantáty Polytech plnené?

Plniacimi materiálmi pre prsné implantáty je po mnoho rokov silikónový gél a fyziologický roztok. Silikónový gél, ktorý sa používa, drží tvar a po mechanickom stlačení sa vracia do pôvodného stavu.

Distribútor Polytech implantátov v Slovenskej republike

Aesthe-Med s. r. o. je rodinná spoločnosť, ktorá vďaka svojej precíznosti a profesionalite prosperuje na českom a slovenskom trhu už od roku 2010. Spoločnosť je jednou z popredných spoločností v oblasti lekárskej kozmetiky a estetickej medicíny.

Naším hlavným cieľom je pomáhať pacientom k lepšiemu vzhľadu, a tým pádom k tomu, aby sa cítili lepšie a sebavedomejšie.

Spoločnosť ponúka široký výber vysoko kvalitných  produktov pre profesionálne ale aj domáce použitie. Cieľom spoločnosti Aesthe-Med s. r. o. je zdravie a pohoda pacientov, a preto sa táto firma vždy snaží nájsť adekvátne riešenie pre ich nové a rastúce potreby

Polytech® prsné implantáty: Príbehy pacientov

Polytech® prsné implantáty: Články

Lekári a kliniky, ktoré používajú produkty tejto značky