POLYTECH® prsné implantáty

Implantáty, ktoré vzdorujú gravitácii. Najvyššia kvalita s 30-ročnou tradíciou.

Dodávateľ: Polytech
Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk

malé prsia, ovisnuté prsia, plochý hrudník, zväčšenie pŕs

O POLYTECH

POLYTECH na trhu pôsobí už od roku 1986 a vyrába prevažne prsné implantáty pre ženy, v menšej miere aj pre mužov. Výroba prebieha výlučne v Nemecku, implantáty spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy. Práve pre ich bezpečnosť a dlhodobé estetické výsledky ich obľubujú lekári v 75 krajinách sveta. POLYTECH ponúka okrúhle aj anatomické tvary implantátov s inovatívnymi povrchmi a tiež špeciálny odľahčený rad B-Lite, čo je spolu až 2000 možností pre individuálne požiadavky klientiek. 

Prečo si vybrať implantáty POLYTECH?

Implantáty POLYTECH

Bezpečnosť

Implantáty podliehajú rovnakým bezpečnostným kritériám ako kardiostimulátory a srdcové chlopne. Bezpečnostné štandardy sa týkajú nielen implantátov, ale aj výroby, vývoja, sterilnosti a obalov.

Výsledky spokojnosti

Až 96 % klientiek podľa akumulovaných prieskumov uvádza, že sú s výsledkami operácie s implantátmi POLYTECH spokojné.

Inovácie

POLYTECH sa zameriava na bezpečnosť a inovácie, preto ponúka špeciálne povrchy, ktoré znižuje riziko pooperačných ťažkostí len na 0,4 - 2 % v závislosti od konkrétneho povrchu. Povrch Microthane s polyuretánovou penou je najistejšou voľbou pri predchádzaní rizika kapsulárnej kontraktúry.

Na hmotnosti záleží

B-Lite

POLYTECH vyvinul špeciálny rad odľahčených implantátov B-Lite, ktoré sú až o 30 % ľahšie ako iné implantáty s rovnakým objemom. Prinášajú komfort pre ženy, ktoré túžia po väčších objemoch a pre aktívne ženy.

Odľahčené implantáty prinášajú celý rad výhod, ako napríklad minimálny pokles, rýchlejšie zotavenie, menšiu záťaž chrbtice a lepšie vyhodnocovanie pri mamografickej diagnostike. Unikátne zloženie gélu s mikrosférami zabraňuje zvlneniu implantátov. Samozrejme, odľahčený rad B-Lite je dostupný vo všetkých povrchoch, ktoré POLYTECH ponúka.

Bezpečnosť implantátov

Bezpečnosť implantátov POLYTECH

POLYTECH svoje výrobky testuje vysoko nad rámec povinných noriem. Únavový test simuluje záťaž vyvíjanú na implantát pri behu. Normy stanovujú minimálnu záťaž 10 miliónov cyklov, čo predstavuje 10 kilometrov behu týždenne počas 10 rokov. My testujeme na 36 miliónov cyklov, čo zodpovedá tomu, ak by ste týždenne počas 10 rokov odbehli 180 kilometrov.

Pri teste pevnosti v ťahu sa hodnotí, ako obal implantátu zvládne naťahovanie bez poškodenia. Kým norma hovorí o 450 %, my testujeme natiahnutie až o 850 %. Všetky materiály, ktoré využívame, sú testované na dlhodobú implantáciu.

Záručný program

Záručný program

Za kvalitou si stojíme. Pre pocit ešte väčšieho bezpečia a sebaistoty sme vyvinuli záručný program IMPLANTS OF EXCELENCE. Každá klientka, ktorá sa do programu zaregistruje do 6 mesiacov od implantácie, má doživotnú záruku výmeny implantátu v prípade prasknutia obalu chybou materiálu a úpravu druhého prsníka, pri výskyte kapsulárnej kontraktúry III a IV stupňa podľa Bakera a tiež celoživotnú záruku v prípade otočenia implantátu.

Registrácia je rýchla bezplatná, zaberie len pár minút, no klientky využívajú výhody doživotne.

Unikátne povrchy implantátov

Implantáty POLYTECH

Výberom vhodného povrchu môžete znížiť riziko výskytu pooperačných ťažkostí na 0,4-2 % v závislosti od konkétneho povrchu a zaistiť stály estetický výsledok.

Povrch MESMO®

Povrch MESMO® spája výhody hladkých a textúrovaných povrchov a je preň charakteristický veľmi nízky výskyt pooperačných komplikácií. Z údajov zozbieraných v rokoch 2001 až 2008 vyplynulo, že až 92 % pacientiek 5 rokov po operácii nemá žiadne komplikácie a až 97 % klientiek bolo spokojných s estetickým výsledkom. Vyniká veľmi malou jazvou po mieste rezu.

Povrch Microthane®

Bez ohľadu na operačnú techniku implantáty s mikropolyuretánovým povrchom vykazujú veľmi nízky výskyt kapsulárnej kontraktúry, a to len 0-3 % oproti implantátom s textúrovaným povrchom. V porovnaní s implantátmi s hladkým povrchom s výskytom kapsulárnej kontraktúry asi 30 % je rozdiel ešte výraznejší.

Mikrotextúrovaný povrch POLYtxt®

Nepravidelný povrch zabezpečuje lepšie priľnutie implantátu k okolitému tkanivu. V porovnaní s hladkým povrchom vykazuje až o 50 % nižší výskyt kapsulárnej kontraktúry.

Aesthe-Med s. r. o.

Aesthe-Med s. r. o. je rodinná spoločnosť, ktorá vďaka svojej precíznosti a profesionalite prosperuje na českom a slovenskom trhu už od roku 2010 a je jednou z popredných spoločností v oblasti lekárskej kozmetiky a estetickej medicíny. Naším hlavným cieľom je pomáhať pacientom k lepšiemu vzhľadu, a tým pádom k tomu, aby sa cítili lepšie a sebavedomejšie. Spoločnosť ponúka široký výber vysoko kvalitných produktov pre profesionálne, ale aj domáce použitie. Cieľom spoločnosti Aesthe-Med s. r. o. je zdravie a pohoda pacientov, a preto sa táto firma vždy snaží nájsť adekvátne riešenie pre ich nové a rastúce potreby.

POLYTECH® prsné implantáty: Príbehy pacientov

Zobraziť ďalšie príbehy

POLYTECH® prsné implantáty: Diskusné fórum

Operácia poprsia dňa 3. 6

Ahojte baby.. Čaká ma operácia 3. 6 len si neviem predstaviť ako budú vyzerať moje prsia... Idem na anatomické 400...zaklad svoj mam... Ci si...

Čítať ďalej
5
Je hmotnosť implantátu dôležitá?

Keď sa rozhodnete podstúpiť operáciu prsníkov, v hlave sa vám vynorí milión ďalších otázok, medzi nimi: Je hmotnosť implantátu dôležitá? Ak je...

Čítať ďalej
0

POLYTECH® prsné implantáty: Otázky

POLYTECH® prsné implantáty: Články

Zobraziť ďalšie články

POLYTECH® prsné implantáty: Videá

Lekári a kliniky, ktoré používajú produkty tejto značky