Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

  • Zmazať obrázok

Kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnom rozsahu

0 komentárov

Zväčšenie hornej pery

Pacient: Mari1

Bratislava

Realizoval/a: AGEL Clinic v: Bratislava
AGEL Clinic

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Mari1. 91% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

21. 2. 2022 · Aktualizácia: 6. 10. 2023

Vždy som chcela skúsiť zväčšenie hornej pery, nakoľko dolnú peru som mala o dosť väčšiu ako hornú, ale zo strachu z bolesti som to odkladala. Pán doktor Lukáš Šimko ma ubezpečil, že zákrok je bezbolestný a úprava bude decentná. Po skúsenosti zo zákrokom odporúčam všetkým, ktorí váhajú, bolo to rýchle, pekná, decentná práca, veľmi milý, ústretový prístup a hlavne bezbolestné :)

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Vydarená tumescenčná liposukcia

Ahojte, mám 3tí deň po zákroku u pána doktora Simkanina. Robil mi driek, za 2týždne idem ešte na brucho. Som 4roky po pôrode, pribrala som v tehotenstve 31Kg, a keď sa teraz pozriem do zrkadla, mám strašnú radosť. Veľmi som sa bála, no nemusela...

Čítať ďalej
trvalé zväčšenie pier - Permalip
Mám týždeň po zákroku a som nesmierne spokojná. Prístup personálu aj pána primára bol úžasný, pery mám krásne, prirodzené, žiadna "kačička", presne tak, ako sme sa s pánom primárom dohodli. Ďakujem veľmi krásne.

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.

Estetika