Hebe Clinic

Hebe Clinic

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Bardejovské Kúpele 1977, Bardejov, Prešovský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 19 hodín
Hebe Clinic
Hebe Clinic
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • 785 návštevy profilu

Hebe Clinic je zdravotnícke zariadenie ponúkajúce služby estetickej a plastickej chirurgie v Bardejovských Kúpeľoch. Umiestnenie v srdci kúpeľného mesta si získalo mnoho pacientov, ktorí spájajú zdravotnícke zákroky spolu s oddychom a relaxom, ktoré toto mesto ponúka. Zároveň sú tieto podmienky dôležité pri rekonvalescencii pacientov. Skúsený tím odborníkov, ktorý pracuje na klinike Hebe Clinic je zárukou odborného a profesionálneho prístupu.

Hebe Clinic sa sústredí na zákroky estetickej a plastickej medicíny. Medzi tie najčastejšie ošetrenia, ktoré klienti na klinike podstupujú patria operácie viečok, liposukcia, lifting pier a tváre či zväčšenie pier a gynekomastria. Všetky úkony sú vykonávané pod dohľadom odborného zdravotného personálu a preškoleného tímu zdravotných sestier. Moderné vybavenie zariadenia znižuje riziko pooperačných komplikácií a ponúka pacientom príjemné prostredie, v ktorom sa budú cítiť ako doma.

Klinika je zároveň známa svojimi dostupnými cenami, ktoré ponúka pre svojich klientov. Je to jeden z dôvodov, prečo sa na kliniku radi vracajú. Pacienti oceňujú aj predoperačnú a pooperačnú starostlivosť, ktorá je na vysokej úrovni. Doktori sa vždy snažia poznať všetky špecifiká daného prípadu a na základe nich sa rozhodujú pre tú najvhodnejšiu metódu. Zároveň však všetko konzultujú s pacientom, ktorý má možnosť poznať všetky parametre zákroku tak, aby bol s výsledkom maximálne spokojný.

Zdravotnícke zariadenie Hebe Clinic patrí medzi tie najmodernejšie kliniky venujúce sa plastickej a estetickej chirurgii na Slovensku. Moderne vybavená klinika spĺňa prísne normy a nariadenia, ktoré stanovuje Európska únia. Moderné prístroje a progresívne technológie, ktoré sa na klinike používajú, zaručujú pacientom výborné výsledky. Personál Hebe Clinic je neustále školený a zúčastňuje sa workshopov a konferencií nielen doma, ale aj v zahraničí. Vďaka nim môžu pacientom vždy poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť, ktorú si vyžaduje náročný druh estetickej a plastickej chirurgie.

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča
Požiadajte Hebe Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (1)

Požiadajte Hebe Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!