Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Iveta Martonová

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Iveta Martonová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Iveta Martonová

Uvítanie

MUDr. Iveta Martonová je slovenská lekárka, ktorá sa venuje estetickej medicíne na súkromnej klinike Medicor s.r.o. v Poprade. Vykonáva takmer všetky druhy estetických úkonov. Vďaka svojmu odbornému prístupu a vysokej miere profesionality si aj napriek svojmu mladému veku získala mnoho pacientov, ktorí sa k pani doktorke radi vracajú. 

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Iveta Martonová sa špecializuje na omladenie tváre, dekoltu a rúk kyselinou hyaluronovou, na doplnenie objemu, zväčšenie pier a konturáciu sánkovej časti tváre taktiež injekčnými výplňovovými materiálmi. Taktiež si môžete nechať u pani doktorky odstrániť vrásky napríklad na čele či odstrániť potenie v podpazuší alebo na dlaniach pomocou botulotoxínu. Drakula terapiou (PRP platelet rich plasma) Vás pani doktorka omladí vašou vlastnou krvou, alebo znovu naštartuje rast vlasov.

Medzi vyhľadávané zákroky v ambulancii pani doktorky MUDr. Ivety Martonovej patrí aj MTC bunková terapia, ktorá slúži nielen na vyhladenie vrások, ale aj na prinavrátenie stratenej pružnosti a sviežosti pokožke. Pri terapii sa nepoužívajú žiadne chemické prostriedky, základom úspechu je prirodzená regenerácia pokožky, ktorá je pre telo maximálne bezpečná bez rizika vzniku imunitnej reakcie. Prvé výsledky v podobe redukcie vrások sú viditeľné už po prvom ošetrení. To sa odporúča opäť zopakovať po dvoch rokoch.

Naša ordinácia/klinika

Anti-aging súkromné centrum MEDICOR ponúka svoje služby plastickej chirurgie, estetickej medicíny, dermatológie a hormonálnej dysbalancie viac ako 15 rokov. Za úspechom kliniky stojí predovšetkým profesionálny tím lekárov, ktorý vedie MUDr. Janka Holešovská, MBA, odborníčka na Anti-aging medicínu tvoriacu súčasť estetickej medicíny.

K pomerne častým zákrokom MEDICOR centra patrí i liečba kŕčových žíl kompresívnou skleroterapiou. Základom vyšetrenia je prostredníctvom injekcie so sklerotizačnými chemickými látkami eliminovať všetky spojenia spájajúce povrchový a hlboký žilový systém. Vďaka tomu dôjde k zníženiu tlaku v žilách a následnému zmiznutiu varixov. Po zákroku sa odporúča zvýšená pohybová aktivita a min. 6 týždňová kompresia končatín špeciálnymi pančuchami.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chemický peeling
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Kryochirurgia (kryokaustika)
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk)
Mikrodermabrázia
Niťový lifting
   Niťový lifting APTOS
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Operácia pier (Augmentácia)
   Lifting pier
PRP – Plazma terapia (Drakula terapia)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Okružná 788/14
05801 Poprad
Slovenská republika