Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Iveta Martonová

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Iveta Martonová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Iveta Martonová

Uvítanie

MUDr. Iveta Martonová je slovenská chirurgička pracujúca na súkromnej klinike Medicor s.r.o. v Poprade. Vykonáva takmer všetky druhy estetických úkonov. Vďaka svojmu odbornému prístupu a vysokej miere profesionality si aj napriek svojmu mladému veku získala mnoho pacientov, ktorí sa k pani doktorke radi vracajú. Pri všetkých typoch zákrokov používa modernú a progresívnu technológiu, vďaka čomu sa snižujú riziká pri operácií a následnom pooperačnom procese.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Iveta Martonová sa špecializuje na operáciu horných viečok, operáciu dolných viečok, operáciu nosa (rhinoplastika), operáciu odstávajúcich uší (otoplastika), permalip, ale aj operáciu gynekomastie, odsatie tuku či zväčšenie a zmenšenie prsníkov a ich rekonštrukcia. 

Medzi vyhľadávané zákroky v ambulancii pani doktorky MUDr. Ivety Martonovej patrí aj MTC bunková terapia, ktorá slúži nielen na vyhladenie vrások, ale aj na prinavrátenie stratenej pružnosti a sviežosti pokožke. Pri terapii sa nepoužívajú žiadne chemické prostriedky, základom úspechu je prirodzená regenerácia pokožky, ktorá je pre telo maximálne bezpečná bez rizika vzniku imunitnej reakcie. Prvé výsledky v podobe redukcie vrások sú viditeľné už po prvom ošetrení. To sa odporúča opäť zopakovať po dvoch rokoch.

Naša ordinácia/klinika

Anti-aging súkromné centrum MEDICOR ponúka svoje služby plastickej chirurgie, estetickej medicíny, dermatológie a hormonálnej dysbalancie viac ako 15 rokov. Za úspechom kliniky stojí predovšetkým profesionálny tím lekárov, ktorý vedie MUDr. Janka Holešovská, MBA, odborníčka na Anti-aging medicínu tvoriacu súčasť estetickej medicíny.

K pomerne častým zákrokom MEDICOR centra patrí i liečba kŕčových žíl kompresívnou skleroterapiou. Základom vyšetrenia je prostredníctvom injekcie so sklerotizačnými chemickými látkami eliminovať všetky spojenia spájajúce povrchový a hlboký žilový systém. Vďaka tomu dôjde k zníženiu tlaku v žilách a následnému zmiznutiu varixov. Po zákroku sa odporúča zvýšená pohybová aktivita a min. 6 týždňová kompresia končatín špeciálnymi pančuchami.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Niťový lifting
   Niťový lifting APTOS

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Okružná 788/14
05801 Poprad
Slovenská republika

Ste Iveta Martonová? Ak sa táto prezentácia týka vás nebo vašeho pracoviska a prajete si prezentáciu upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás
Informácie na tejto stránke nie sú overené a môžu byť nepresné. Ak sú tu chyby, prípadne sa jedná o vašu prezentáciu lekára alebo pracoviska a chcete ju upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás.