MUDr. Iveta Martonová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Okružná 788/14, Poprad, Prešovský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
MUDr. Iveta Martonová
Žiadne recenzie

Informácie

  • 25 návštev profilu

MUDr. Iveta Martonová je slovenská lekárka, ktorá sa venuje estetickej medicíne na súkromnej klinike Medicor s.r.o. v Poprade. Vykonáva takmer všetky druhy estetických úkonov. Vďaka svojmu odbornému prístupu a vysokej miere profesionality si aj napriek svojmu mladému veku získala mnoho pacientov, ktorí sa k pani doktorke radi vracajú. 

MUDr. Iveta Martonová sa špecializuje na omladenie tváre, dekoltu a rúk kyselinou hyaluronovou, na doplnenie objemu, zväčšenie pier a konturáciu sánkovej časti tváre taktiež injekčnými výplňovovými materiálmi. Taktiež si môžete nechať u pani doktorky odstrániť vrásky napríklad na čele či odstrániť potenie v podpazuší alebo na dlaniach pomocou botulotoxínu. Drakula terapiou (PRP platelet rich plasma) Vás pani doktorka omladí vašou vlastnou krvou, alebo znovu naštartuje rast vlasov.

Medzi vyhľadávané zákroky v ambulancii pani doktorky MUDr. Ivety Martonovej patrí aj MTC bunková terapia, ktorá slúži nielen na vyhladenie vrások, ale aj na prinavrátenie stratenej pružnosti a sviežosti pokožke. Pri terapii sa nepoužívajú žiadne chemické prostriedky, základom úspechu je prirodzená regenerácia pokožky, ktorá je pre telo maximálne bezpečná bez rizika vzniku imunitnej reakcie. Prvé výsledky v podobe redukcie vrások sú viditeľné už po prvom ošetrení. To sa odporúča opäť zopakovať po dvoch rokoch.

Anti-aging súkromné centrum MEDICOR ponúka svoje služby plastickej chirurgie, estetickej medicíny, dermatológie a hormonálnej dysbalancie viac ako 15 rokov. Za úspechom kliniky stojí predovšetkým profesionálny tím lekárov, ktorý vedie MUDr. Janka Holešovská, MBA, odborníčka na Anti-aging medicínu tvoriacu súčasť estetickej medicíny.

K pomerne častým zákrokom MEDICOR centra patrí i liečba kŕčových žíl kompresívnou skleroterapiou. Základom vyšetrenia je prostredníctvom injekcie so sklerotizačnými chemickými látkami eliminovať všetky spojenia spájajúce povrchový a hlboký žilový systém. Vďaka tomu dôjde k zníženiu tlaku v žilách a následnému zmiznutiu varixov. Po zákroku sa odporúča zvýšená pohybová aktivita a min. 6 týždňová kompresia končatín špeciálnymi pančuchami.

Obrázky (1)

Požiadajte: MUDr. Iveta Martonová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!