Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

24. 5. 2022 · Aktualizácia: 24. 10. 2022

Euroclinic Trnava, zväčšenie prsníkov

Stojí to za to
Približná cena: 2.700 €
131816
131817
131815
131814

O lekárovi

3 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
Hodnotenie:
Prístup perfektný od všetkých. Nemohla som sa rozhodnúť lepšie ako si vybrať Euroclinic v Trnave a pána doktora Bumberu. Pán doktor je profesionál. Sestričky milé a ústretové. 3 dni po operácii som prestala pociťovať bolesti a aj pohyb začal byť čoraz jednoduchší. Ešte raz sa chcem poďakovať pánovi doktorovi a sestričke Dianke Dancziovej ktorá bola po operácii celý čas so mnou.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Dobrý deň. Zväčšenie prsníkov bol môj sen už od puberty, mala som veľmi malé prsia. Bola som obmedzovaná pri výbere oblečenia. Bez podprsenky super push-up som si nemohla nič obliecť. Šaty s odhaleným chrbtom nepripadali do úvahy. Keďže sa bojím aj odberu krvi tak som sa odhodlavala dlho ale nakoniec sa to stalo. 😊 Objednala som sa na konzultáciu ktorú som mala 18.02.2022. Pán doktor Bumbera mi všetko dopodrobna vysvetlil. Jeho vystupovanie bolo veľmi príjemné ale profesionálne. Poradil mi pri výbere veľkosti a tvaru implantátu. Môj výber bol 375 alebo 400ml guľatý tvar s vysokým profilom. Pri operácii sa pán doktor rozhodol že 375ml bude pre mňa lepšia voľba keďže mám úzky a mierne vpadnutý hrudník. Termín operácie sme dohodli na 18.03.2022 čo som bola veľmi milo prekvapená. Zákrok som mala ráno okolo 9:00. Sestričky ma veľmi ukludnili. Všetko mi vysvetlili že sa nemám čoho báť. Jedna dobrá rada: Nikdy nepočúvajte kamošky čo sa týka priebehu operácie alebo ako to bude po operácii. 😁 Každá klinika má iný postup. Nezažila som nič stresujúce. Veľmi príjemný prístup od všetkých. Po operácii som sa zobudila na izbe. Prišla za mnou veľmi milá sestrička Dianka Dancziová a do ďalšieho rána sa o mňa starala ako v bavlnke. Za čo jej velmi pekne ďakujem. Komplikácie som nemala žiadne. Som po zákroku 10 týždňov a som veľmi šťastná že som sa rozhodla práve pre túto kliniku a pána doktora Bumberu. Kto to nezažil nevie aký to je pocit konečne si obliecť niečo bez podprsenky a aj tak vyzerať a cítiť sa pri tom dobre. Pán doktor ďakujem vám ešte raz veľmi pekne. 😊

3

Komentáre (3)

3 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
Ďakujem veľmi pekne za krásnu "Recenziu", ako aj Vašu "Dôveru" , s pozdravom, Dr. Bumbera
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.