Esteri

Esteri

(3 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Námestovo, Námestovo, Žilinský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Esteri
Esteri
(3 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 609 návštevy profilu

MDDr. Romana Fuziová, ktorá za Esteri stojí, je lekárka s vášňou pre mladosť, harmóniu a estetiku v tvári. Heslo jej estetickej ambulancie Esteri je - starnutie so šarmom. Doménou Esteri je v prvom rade individuálny a komplexný prístup ku každému klientovi. Po dôslednej konzultácii o predstave pacienta o očakávanom výsledku a prebratí možných estetických zákrokov, ktoré tento výsledok vedia dosiahnuť a zároveň prislúchajú možnostiam klienta, MDDr. Fuziová vyberie zákrok, ktorý predstavu klienta splní čo najvernejšie.

Keďže neodmysliteľným prvkom na ceste k zachovaniu zdravej a mlado vyzerajúcej tváre je aj domáca starostlivosť, pani doktorka poskytuje aj rady ohľadom starostlivosti o pleť a to ako s anti-age tak aj anti-acne účinkami.

Estetická ambulancia Esteri sa zameriava na široký záber služieb estetickej medicíny. Patrí medzi ne aplikácia botulotoxínu ako prevencia vrások či liečba hyperhidrózy - nadmerného potenia v oblasti podpazušia, dlaní či chodidiel nôh. Na prevenciu aj redukciu už existujúcich jemných vrások tu možno absolvovať obľúbenú drakuloterapiu, omladenie akejkoľvek časti tela pomocou vlastnej plazmy či mezoterapiu vysoko koncentrovanou kyselinou hyalurónovou.

Esteri rovnako prináša možnosť zjemnenia vrások pomocou injekčných výplní, kde sa okrem vyplnenia vrások snaží prinavrátiť stratený objem a korigovať tak zmeny na tvári v pokročilom veku. Keďže harmónia v tvári je tiež neodmysliteľnou súčasťou praxe Esteri, pani doktorka sa rada povenuje aj detailom a jemným úpravám čŕt vašej tváre. V neposlednom rade sa venuje aj lipolýze lokalizovaného tuku na problematických oblastiach tela, ako je napríklad podbradok, ramená či brucho.

MDDr. Romana Fuziová vyštudovala odbor zubné lekárstvo na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine. Hneď po škole sa vydala cestou odborných školení a odborných stáží. Je certifikovaná na aplikáciu výplní a botoxu, Russian lips, korekciu strednej tretiny tváre a očného okolia, periorálnej oblasti či lipolýzy pomocou enzýmov PB sérum. Jej estetickú ambulanciu Esteri nájdete v Námestove.

Recenzie (3)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Veľmi príjemná pani doktorka, pleť mám krásne vypnutú

Dakujem pani doktorke za profesionalny pristup. Velmi trpezliva a ochotna vysvetlit a poradit ohladne procedur. Absolvoval som u nej botox na mimicke vrasky a tiez proceduru proti nadmernemu poteniu v podpazusi. Po zhruba 10 dnoch mi okolie dalo spat...Čítať ďalej

Pre zväčšenie pier som sa rozhodla kvôli tomu, že moje pery boli malé a nevýrazné. Po zákroku pery dostali prirodzený, decentný objem a sú krásne hydratované. ❤️ Maximálna spokojnosť. Po skúsenosti zo zákrokom odporúčam všetkým, bolo to rýchle, profe...Čítať ďalej

Požiadajte Esteri o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!