Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

12. 7. 2022 · Aktualizácia: 6. 10. 2023

Zákrok: zväčšenie pŕs

Stojí to za to

O lekárovi

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Som 31 ročná mama dvoch detí a dojcila som rok nepretržite. Svoje prsia som vnímala ako malé. Po skončení dojčenia som sa chcela cítiť konečne dobre. Plastickú operáciu som vždy odcudzovala, nikdy som si nemyslela že sa rozhodnem pre takýto zákrok. Vzhľad mojim pŕs ma však presvedčil.

Objednala som sa na konzultáciu viacerých plastických lekárom. Avšak najviac ma oslovil pan Boháč, ktorý mal ľudský a mily prístup a o všetkom mi povedal na rovinu. Odporučil mi implantáty veľkosti 325ml, na tejto veľkosti sme sa dohodli a stanovili sme si termín zákroku. Ale po príchode domov som začala uvažovať aj o väčších implantátov keďže mám podstúpiť taký veľký zásah do tela. Tak som zavolala na kliniku a ešte raz sme to pre konzultovali a dohodli sme sa na veľkosti 490ml.

Pri nástupe na sálu si ma ešte raz pre meral a mal pri sebe obidve veľkosti implantátov, s tým že ak by sa mi nezmestili väčšie dá mi menšie. Súhlasila som.

Po prebudení ma potešil dobrou správou. Dal mi veľkosť ktorú som si priala.

Po operácii som sa cítila veľmi dobre. Nemala som veľké bolesti. Doma mi pomohla veľmi rodina, nakoľko mám dve deti. Po Augmentácii som 7 mesiacov, jazvy sa mi zahojili rýchlo a nie je mi ich skoro vidieť. Teraz sa môžem venovať naplno rodine a cvičeniu.

Som veľmi spokojná ako moje prsia teraz vyzerajú, sú prirodzené.

Veľmi pekne ďakujem pánovi Boháčovi za jeho úžasnú prácu.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Citila som sa ako princezna

Chcem touto cestou podakovat panu Juraskovi aj celeho jeho timu za skvelu spolupracu. Som max.spokojna z vysledkom jeho prace a definitivne by som odporucila kazdej zene ktora sa rozhodne pre aky kolvek zakrok vyhladat prave jeho a jeho uzasnu...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.