MUDr. Miroslava Budinská

MUDr. Miroslava Budinská

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Prieložtek 1, Martin, Žilinský kraj
MUDr. Miroslava Budinská
MUDr. Miroslava Budinská
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Miroslava Budinská je lekárka so špecializáciou v odbore oftalmológia, ktorá sa vďaka záujmu o krásu a estetiku začala venovať aj estetickej medicíne. Založila si vlastnú ambulanciu Bmedic v Martine, kde spája tieto dve zamerania. Všeobecné lekárstvo vyštudovala na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine Univerzity Komenského a neskôr získala atestáciu I. stupňa v odbore oftalmológia. Svoju prax získavala na viacerých očných klinikách na Slovensku a momentálne okrem svojej vlastnej ambulancie pôsobí aj na očnej klinike Uvea Mediklinik. Svojim klientom ponúka kvalitnú zdravotnú starostlivosť na svetovej úrovni, no ako pre špecialistku na estetiku je pre ňu dôležité aj to, aby túto starostlivosť poskytovala v krásnom prostredí, kde sa klienti cítia príjemne a uvoľnene. Atmosféru dopĺňa svojím ľudským a osobitým prístupom ku každému jednému klientovi, vďaka čomu sa vždy cítia vypočutí a jedineční.

MUDr. Budinská ponúka širokú škálu estetických zákrokov a zákrokov očnej ambulancie. Medzi populárne zákroky patrí aplikácia botulotoxínu na odstránenie vrások a tiež na redukciu nadmerného potenia. Medzi ďalšie omladzujúce procedúry, ktoré klientom pomôžu zbaviť sa vrások patrí tiež aplikácia kyseliny hyalurónovej, ktorú MUDr. Budinská využíva okrem výplne vrások aj na zväčšenie a úpravu pier, modeláciu alebo výplň pier, doplnenie objemu líc, či ako výplň kruhov pod očami. Mezoterapia a drakula terapia zase pleť nielen omladia, ale ju aj regenerujú a vyživujú, čím ju pomáhajú udržiavať v čo najlepšej kondícii. Ak klient túži po liftingovom efekte, no bez nutnosti podstúpiť plastickú operáciu, môže zvoliť niťový lifting tváre alebo obočia. Pri problémoch s dvojitou bradou je zas ideálna lipolýza, ktorá pomôže redukovať usadený lokalizovaný tuk. 

Spomedzi zákrokov očnej ambulancie, ktoré MUDr. Budinská vykonáva, môžeme spomenúť napríklad chirurgické odstraňovanie kožných výrastkov v očnom okolí či zákroky spadajúce pod okuloplastiku, ako napríklad operácia očných viečok

MUDr. Miroslavu Budinskú a jej ambulanciu Bmedic nájdete v Martine na ulici Prieložtek.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.