operacia ocnych ciecok - podakovanie

Pred casom som sa rozhodla pre operaciu ocnych viecok. Bola som velmi prekvapena peknym modernym prostredim kliniky Avelane a prijemnym a profesionalnym pristupom personalu. Zvlast chcem podakovat panovi doktorovi Imrichovi Kovacovi za jeho vybornu pracu. Z odstupom casu (necely rok) mozem konstatovat ze to stalo za to. Aj ludia v mojom okoli reagovali velmi kladne na moju zmenu. Mozem len odporucit tak operaciu, ako aj zverit sa do ruk prave pana doktora Kovaca. Dakujem.

Zobraziť príspevky3 Skryť príspevky3

Dobrý deň, pekná skúsenosť a o to lepšia, že aj rok od operácie ste spokojná :) Koľko ste za zákrok zaplatila a máte fotografiu z obdobia pred a po operácii očných viečok, ktorú by ste mohla publikovať? :) Jana

Odpoveď na Jana

Foto bohuzial nemam, pretoze som sa koli vyraznym kruhom pod ocami v v dobe pred operaciou nechcela fotit, alebo som mala slnecne okuliare. A vzhladom na to, ze mam uz po 50-tke nechcem publikovat. Pre mna je dolezite, ze sa rano mozem pozriet na seba do zrkadla a vidiet ze dobre vyzeram a nikto by mi ten vek nehadal. Cena je zavisla od velkosti zasahu a ja som absolvovala 2 operacie po 4 mesiacoch. Najprv horne a potom dolne viecka.

Odpoveď na spokojna

Nič sa nedeje, ďakujem za odpoveď. Máte pravdu, že najdôležitejšie je, aby sa človek cítil fajn :) pekný deň, J

Hodnotenie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania
Odborníci vo vašom okolí