Zväčšenie prsníkov v Eveclinic

Sania

Zákrok som podstúpila ešte v januári v Eveclinic, (kvôli určitým problémom, ktoré však nemajú žiadny súvis so zákrokom nachádzam až teraz vhodný čas na recenziu) avšak moja maximálne pozitívna skúsenosť z kliniky je v mojej pamäti stále čerstvá, takže aj s odstupom takmer pol roka môžem povedať, že som stále veľmi spokojná. Hojenie v mojom prípade prebehlo bez akýchkoľvek komplikácií a vlastné svalstvo si už zvyklo, tým pádom môžem úprimne povedať, že osobná spokojnosť s výsledkom u mňa časom ešte narástla.

Nemôžem si snáď ani dostatočne vynachváliť skvelý profesionálny prístup zo strany všetkých zamestnancov Eveclinic, ktorých som mala možnosť stretnúť.

Bývam mimo územia SR, takže úvodná komunikácia prebiehala v rámci elektronickej pošty. Komunikácia bola bez problémov a od prvého momentu ako som na kliniku prišla (kvôli konzultácii) som mala veľmi dobrý pocit – ten pocit, keď viete že ste si správne vybrali – a s podobne pozitívnym pocitom som z konzultácie, ktorú som mala u MUDr. Fedeleša, aj odchádzala. Profesionálny a tiež veľmi ľudský a pokojný prístup MUDr. Fedeleša ma utvrdil v mojom rozhodnutí zákrok podstúpiť. Pán doktor bol absolútne ochotný zodpovedať na všetky moje otázky a taktiež ma nasmeroval pri výbere implantátov za čo som mu veľmi vďačná, a vďaka čomu verím, že som si vybrala ten najlepší typ implantátov.

Pobyt na klinike v rámci zákroku bol opäť ďalšou pozitívnou skúsenosťou a starostlivosť zo strany celého personálu bola ukážková.
(Odchádzala som s pocitom, že by som si celý personál najradšej zobrala so sebou domov! :) :) )

Ako som v úvode spomenula, mala som šťastie, že rekonvalescencia a hojenie prebiehalo bez problémov a momentálne sa už teším na moju polročnú kontrolu.

Ešte týmto spôsobom chcem vyjadriť moju veľkú vďaku celému teamu Eveclinic.

Recenzie lekára

Súvisiace skúsenosti