HB Mediva

HB Mediva

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
A.Hlinku 19A, Detva, Banskobystrický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
HB Mediva
HB Mediva
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Medicínsko-estetické centrum HB Mediva ponúka v Detve svojim klientom zákroky estetickej medicíny ako aj kozmetické služby a telové ošetrenia. Cieľom celého personálu centra je vytvárať príjemnú a otvorenú atmosféru a zároveň poskytovať špičkové, odborné služby, ktoré pomáhajú ľuďom cítiť sa krajšie, sebavedomejšie a spokojnejšie vo vlastnej koži. Samozrejmosťou sú len najkvalitnejšie prístroje, materiály a profesionálna starostlivosť od kvalifikovaných špecialistov, ktorí vždy nájdu to najlepšie riešenie na splnenie klientových predstáv a očakávaní.

K estetickým zákrokom, ktoré HB Mediva ponúka, patrí neinvazívny niťový lifting, vďaka ktorému môžete mať vypnutú, pozdvihnutú pokožku s obnovenými kontúrami tváre a pružnosťou a to bez skalpela. V HB Mediva môžete podstúpiť injekčný niťový lifting GOURI, ktorý je novinkou na trhu a podporuje obnovu produkcie kolagénu v koži. Ďalším omladzujúcim estetickým zákrokom je aplikácia injekčných výplní. Tými sa je možné nielen zmierniť vzhľad rôznych typov vrások, ale aj upraviť jazvy či kruhy pod očami, zväčšiť pery, pozdvihnúť ústne kútiky alebo neinvazívne korigovať tvar nosa. V ponuke služieb ale nájdete aj aplikáciu botulotoxínu, mezoterapiu, drakuloterapiu, pri ktorej sa používa klientova vlastná krvná plazma bohatá na doštičky, nechirurgickú blefaroplastiku či injekčnú lipolýzu na boj s lokalizovanými zásobami tukových vankúšikov.

V portfóliu kozmetických ošetrení HB Mediva zase nájdete diamantovú dermabráziu, ktorá vyhladí jemné vrásky, zjemní vzhľad jaziev a pigmentových škvŕn, hĺbkovo vyčistí pokožku a celkovo ju vyhladí a rozjasní. S vyhladením a rozjasnením pokožky pomôže aj chemický peeling, ktorý je ideálnou pomocou aj na aknóznu pleť s pigmentovými škvrnami a jazvičkami. Môžete tu však podstúpiť aj depiláciu laserom ajvoskom, ošetrenie Oxygeneo, ošetrenie Hydrabeauty či rôzne ošetrenia a procedúry starostlivosti o pleť a celé telo.

V centre krásy, relaxu a oddychu HB Mediva sa o vás postará MUDr. Alena Menšíková a iní externí lekári, pre ktorých je ich práca zároveň aj ich koníčkom a ich cieľom je splniť predstavy a sny každého klienta. Aj preto sa k nim klienti radi a pravidelne vracajú. Krásne priestory HB Mediva nájdete v Detve na Ulici A. Hlinku.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.