TV Clinic

TV Clinic

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kukučínova 184/1, Trebišov, Košický kraj
TV Clinic
TV Clinic
Žiadne recenzie

Informácie

TV Clinic v Trebišove je medicínske centrum zdravia a krásy, ktoré sa zameriava na estetickú medicínu a gynekologickú estetickú medicínu. Tím centra vedie MUDr. Zlata Dančová, lekárka gynekológie a estetickej medicíny. TV Clinic svojim klientom ponúka tie najmodernejšie a najinovatívnejšie postupy a prvotriednu starostlivosť, no zároveň aj priateľskú atmosféru a ľudský prístup. Toto spojenie kvality služieb, odbornosti a ľudskosti je dôvod, prečo sa sem klienti radi vracajú.

TV Clinic klientom ponúka široký výber služieb estetickej medicíny na skrášlenie a omladenie tváre, tela a intimných oblasti. Medzi nimi rozhodne nesmie chýbať výplň vrások kyselinou hyalurónovou, či aplikácia botulotoxínu, ktoré sú dnes populárne najmä medzi ženami, no postupne sa o tieto procedúry zaujíma aj čoraz viac mužov. Pomocou kyseliny hyalurónovej si tu môžete nechať vyplniť nielen vrásky, ale aj zväčšiť pery, vymodelovať kontúry tváre či omladiť intímne partie. Ďalším účinným zákrokom je mezoterapia pomocou vital injektora alebo mezo pištole, pri ktorej sa do pokožky vpichuje zmes aktívnych látok, ktoré pokožku vyživia, omladia a zregenerujú. Mezoterapia je vhodná nielen na pokožku tváre, krku, dekoltu, ale má overené výsledky aj pri aplikácii do vlasove pokožky, kedy pomáha predchádzať nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje rast nových vlasov. TV Clinic ponúka aj ošetrenia ako plazmaterapia, chemický peeling, infúzie vitamínom C, komplexné ošetrenie pleti prístrojom Hydrafacial. Obľúbeným neinvazívnym ošetrením v TV Clinic je aj Termolifting tváre a spevnenie a vyhladzovanie pokožky tela. Efektívne tvaruje postavu, formuje problematické časti tela a redukuje objem tukového tkaniva.

Ďalším vyhľadavaným zákrokom je aj neinvazívne vaginálne omladenie pomocou špeciálnej hlavice pristroja Exilis Elite -Ošetrenie Ultra Femme 360.

Na čele zdravotníckeho tímu TV Clinic stojí MUDr. Zlata Dančová, ktorá sa po štúdiu všeobecného lekárstva špecializovala na gynekológiu a estetickú medicínu. O klientov sa okrem nej starajú aj sestry Mgr. Zlatica Lešková a Štefánia Sokolová.

Priestory TV Clinic vybavené tými najlepšími prístrojmi a prípravkami nájdete v Trebišove na Komenského 1960/4 v budove VŠZP.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.