MUDr. Jozef Fedeleš PhD.

MUDr. Jozef Fedeleš PhD. Premium

(91 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Grösslingová 6642/7, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 6 hodín
MUDr. Jozef Fedeleš PhD. Premium
(91 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 9133 návštev profilu

MUDr. Jozef Fedeleš, PhD. v roku 2005 úspešne ukončil vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Už počas študijných praxí na rôznych oddeleniach ho ako mladého medika najviac fascinovala oblasť chirurgie. Práve tá bola predmetom jeho postgraduálneho štúdia, ktoré ukončil v roku 2012, vďaka čomu získal titul PhD. Nemožno ale opomenúť ani absolvovanie atestačnej skúšky na SZU, v rámci ktorej svoju pozornosť upriamil na oblasť plastickej chirurgie.

K prvým pracovným miestam Dr. Fedeleša, PhD. patrila II. chirurgická klinika pri Lekárskej fakulte UK UNBA. Práve tam si ho zobral pod svoje ochranné krídla Prof. MUDr. Juraj Pechan, CSc., ktorý sa môže pochváliť viacerými úspechmi a oceneniami, vrátane Krištáľového krídla v kategórii Medicína a veda.

MUDr. Fedeleš, PhD. nadobúdal cenné skúsenosti tak na slovenských klinikách, ako aj tých zahraničných. Bol súčasťou tímu lekárov v Centre estetickej chirurgie v Belgicku, Taiwanskej nemocnici Chang Gung Memorial Hospital v Taipei či na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie MU, ktorá sídli v Brne. Aktuálne MUDr. Jozef Fedeleš, PhD. pracuje v centre estetickej medicíny EVE Clinic, na súkromnej klinike YES VISAGE, a tiež je posilou tímu lekárov v Univerzitnej nemocnici Bratislava, konkrétne na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie.

Pán doktor Fedeleš, PhD. sa špecializuje na široké spektrum zákrokov spadajúcich nielen do plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, ale tiež chirurgie ruky. V centre jeho pozornosti sú však aj aplikácie výplňových materiálov, najmä na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá sa s obľubou využíva v estetickej medicíne.

Svoje vedomosti si MUDr. Fedeleš neustále prehlbuje, o čom svedčí aj množstvo absolvovaných školení, odborných kurzov a medzinárodných kongresov. Zúčastnil sa kongresov v Pekingu, Vancouveri, Nemecku, na Floride, ako aj kurzov v Belgicku, Prahe či New Yorku. O svoje početné zahraničné skúsenosti sa delí s mladými medikmi a laickou verejnosťou či už formou prednášok alebo publikačnej činnosti.

S MUDr. Jozefom Fedelešom, PhD. sa môžete stretnúť na súkromných klinikách EVE Clinic, a taktiež YES VISAGE.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Asociácie a vyznamenania:

  • Slovenská spoločnosť chirurgie ruky

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Áno

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2010

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská spoločnosť chirurgie ruky

Cena za konzultáciu:

  • Konzultácia štandard - 30€ Konzultácia s 3D vizualizáciou - 60€

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Operácie intímnych partií

Recenzie (91)

5.0
91 Recenzií · 100% odporúča
Zmenšenie prsníkov

Profesionálny prístup pána lekára. Celý priebeh operácie prebiehal úplne v poriadku. Odporúčam všetkými desiatimi, výsledok stojí za to.

MUDr. Jozef Fedeleš PhD. · 26. 1. 2024

Ďakujem pekne.

Zväčšenie pŕs

Modeláciu a zväčšenie pŕs som sa rozhodla podstúpiť po dlhom rozhodovaní z dôvodu, že som schudla viac kíl ako bolo nutné a i vzhľadom na môj vek, 56 rokov, si to moje telo vyžadovalo. Zverila som sa do rúk MUDr. Fedelešovi a svoje rozhodnutie neľut...Čítať ďalej

Zväčšenie pŕs

Mať prsia bol môj celoživotný sen!! Ženy, ktoré majú nulový základ ako ja, vedia o čom hovorím.. Pre augmentaciu som sa rozhodla až v 43 rokoch, raz ma brzdil strach, inokedy financie, atď.. Ale potom prišiel moment keď som si povedala, že idem do to...Čítať ďalej

Dobrý deň, moja skúsenosť s pánom doktorom Fedelešom je úžasná . 👍 Vybrala som si pána doktora na základe recenzií a fotiek prác. Áno , pozerala a porovnávala som veľa chirurgov 🙂 Nie len že splnil moje očakávania, ale ich hlboko predčil. Je neskut...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Jozef Fedeleš PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (61)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (182)

Videá (12)

Požiadajte MUDr. Jozef Fedeleš PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (37)

Ovisla prsia po redukcii
Odpoveď odborníka · 1. 7. 2020
Dobrý večer , je tažko sa vyjadriť bez vyšetrenia. V zásade po zmenšení prsníkov aby zostala veľkosť 70 F je čisto neúčelné a pravdepodobne bude nutná ďaľšia operácia. S pozdravom, Jozef Fedeleš
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Články (4)

Zobraziť ďalšie články
Požiadajte MUDr. Jozef Fedeleš PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!