MUDr. Jozef Fedeleš PhD.

MUDr. Jozef Fedeleš PhD. Premium

(82 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Rusovská cesta 19, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Jozef Fedeleš PhD. Premium
(82 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 2929 návštev profilu

MUDr. Jozef Fedeleš, PhD. v roku 2005 úspešne ukončil vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Už počas študijných praxí na rôznych oddeleniach ho ako mladého medika najviac fascinovala oblasť chirurgie. Práve tá bola predmetom jeho postgraduálneho štúdia, ktoré ukončil v roku 2012, vďaka čomu získal titul PhD. Nemožno ale opomenúť ani absolvovanie atestačnej skúšky na SZU, v rámci ktorej svoju pozornosť upriamil na oblasť plastickej chirurgie.

K prvým pracovným miestam Dr. Fedeleša, PhD. patrila II. chirurgická klinika pri Lekárskej fakulte UK UNBA. Práve tam si ho zobral pod svoje ochranné krídla Prof. MUDr. Juraj Pechan, CSc., ktorý sa môže pochváliť viacerými úspechmi a oceneniami, vrátane Krištáľového krídla v kategórii Medicína a veda.

MUDr. Fedeleš, PhD. nadobúdal cenné skúsenosti tak na slovenských klinikách, ako aj tých zahraničných. Bol súčasťou tímu lekárov v Centre estetickej chirurgie v Belgicku, Taiwanskej nemocnici Chang Gung Memorial Hospital v Taipei či na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie MU, ktorá sídli v Brne. Aktuálne MUDr. Jozef Fedeleš, PhD. pracuje v centre estetickej medicíny EVE Clinic, na súkromnej klinike YES VISAGE, a tiež je posilou tímu lekárov v Univerzitnej nemocnici Bratislava, konkrétne na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie.

Pán doktor Fedeleš, PhD. sa špecializuje na široké spektrum zákrokov spadajúcich nielen do plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, ale tiež chirurgie ruky. V centre jeho pozornosti sú však aj aplikácie výplňových materiálov, najmä na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá sa s obľubou využíva v estetickej medicíne.

Svoje vedomosti si MUDr. Fedeleš neustále prehlbuje, o čom svedčí aj množstvo absolvovaných školení, odborných kurzov a medzinárodných kongresov. Zúčastnil sa kongresov v Pekingu, Vancouveri, Nemecku, na Floride, ako aj kurzov v Belgicku, Prahe či New Yorku. O svoje početné zahraničné skúsenosti sa delí s mladými medikmi a laickou verejnosťou či už formou prednášok alebo publikačnej činnosti.

S MUDr. Jozefom Fedelešom, PhD. sa môžete stretnúť na súkromných klinikách EVE Clinic, a taktiež YES VISAGE.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2010

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská spoločnosť chirurgie ruky

Recenzie (82)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Z výsledku po augmentácii mám veľkú radosť. Na operáciu som sa odhodlávala už dlho a som rada že som sa konečne odvážila. Pán doktor bol skvelý a veľmi mi pri rozhodovaní pomohol. Prsia pôsobia pekne a prirodzene.

Veľmi milí doktor, cítila som sa u neho fajn. Na konzultáciu som išla s určitou predstavou o prsiach ale pán doktor mi ich tak troška vyhovoril a som veľmi rada. S veľkosťou ktorú som si predstavovala by som asi časom nebola spokojná. A hlavne veľkos...Čítať ďalej

Absolvovala som rhinoplastiku u pána doktora Fedeleša na Eveclinic v Petržalke (2/2022). Najprv som sa veľmi bála ale pán doktor a personál kliniky ma presvedčili odbornosťou a super prístupom, že som na správnom mieste a operácia samozrejme dopadla...Čítať ďalej

Kompletný príbeh (Operácia nosa (Rhinoplastika)):
Rhinoplastika-MUDr. Jozef Fedeleš, PhD.

S pánom doktorom som bola veľmi spokojná. Je to sympatický doktor a hlavne zákrok vykonal výborne. Prišla som s neforemnými prsiami, ktoré stratili po kojení elasticitu a pán dotkor im dodal znova pevnosť a krásny tvar.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Jozef Fedeleš PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (55)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (186)

Videá (13)

Požiadajte MUDr. Jozef Fedeleš PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (37)

Ovisla prsia po redukcii
Odpoveď odborníka · 1. 7. 2020
Dobrý večer , je tažko sa vyjadriť bez vyšetrenia. V zásade po zmenšení prsníkov aby zostala veľkosť 70 F je čisto neúčelné a pravdepodobne bude nutná ďaľšia operácia. S pozdravom, Jozef Fedeleš
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Články (3)

Malinké jazvy po zväčšení prsníkov

Malinké jazvy po zväčšení prsníkov

Ako funguje technika zväčšenia prsníkov minimálnym otvorom čiže s minimálnou jazvou? Vloženie implantátov pomocou sterilného vrecúška MotivaImagine...
27. 5. 2019
Zobraziť ďalšie články
Požiadajte MUDr. Jozef Fedeleš PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!