MUDr. Jozef Fedeleš PhD.

MUDr. Jozef Fedeleš PhD. Premium

(73 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Rusovská cesta 19, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 39 hodín
MUDr. Jozef Fedeleš PhD. Premium
(73 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 881 návštev profilu

MUDr. Jozef Fedeleš, PhD. v roku 2005 úspešne ukončil vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Už počas študijných praxí na rôznych oddeleniach ho ako mladého medika najviac fascinovala oblasť chirurgie. Práve tá bola predmetom jeho postgraduálneho štúdia, ktoré ukončil v roku 2012, vďaka čomu získal titul PhD. Nemožno ale opomenúť ani absolvovanie atestačnej skúšky na SZU, v rámci ktorej svoju pozornosť upriamil na oblasť plastickej chirurgie.

K prvým pracovným miestam Dr. Fedeleša, PhD. patrila II. chirurgická klinika pri Lekárskej fakulte UK UNBA. Práve tam si ho zobral pod svoje ochranné krídla Prof. MUDr. Juraj Pechan, CSc., ktorý sa môže pochváliť viacerými úspechmi a oceneniami, vrátane Krištáľového krídla v kategórii Medicína a veda.

MUDr. Fedeleš, PhD. nadobúdal cenné skúsenosti tak na slovenských klinikách, ako aj tých zahraničných. Bol súčasťou tímu lekárov v Centre estetickej chirurgie v Belgicku, Taiwanskej nemocnici Chang Gung Memorial Hospital v Taipei či na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie MU, ktorá sídli v Brne. Aktuálne MUDr. Jozef Fedeleš, PhD. pracuje v centre estetickej medicíny EVE Clinic, na súkromnej klinike YES VISAGE, a tiež je posilou tímu lekárov v Univerzitnej nemocnici Bratislava, konkrétne na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie.

Pán doktor Fedeleš, PhD. sa špecializuje na široké spektrum zákrokov spadajúcich nielen do plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, ale tiež chirurgie ruky. V centre jeho pozornosti sú však aj aplikácie výplňových materiálov, najmä na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá sa s obľubou využíva v estetickej medicíne. 

Svoje vedomosti si MUDr. Fedeleš neustále prehlbuje, o čom svedčí aj množstvo absolvovaných školení, odborných kurzov a medzinárodných kongresov. Zúčastnil sa  kongresov v Pekingu, Vancouveri, Nemecku, na Floride, ako aj kurzov v Belgicku, Prahe či New Yorku. O svoje početné zahraničné skúsenosti sa delí s mladými medikmi a laickou verejnosťou či už formou prednášok alebo publikačnej činnosti. 

S MUDr. Jozefom Fedelešom, PhD. sa môžete stretnúť na súkromných klinikách EVE Clinic, a taktiež YES VISAGE.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2010

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská spoločnosť chirurgie ruky

Recenzie (73)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Je to skvelý doktor, veľmi mi pomohol s výberom veľkosti implantátu. Inak by som mala zbytočne veľké prsia a to mu som sa chcela vyhnúť. Teraz mám perfektnú veľkosť, ktorá k mojej štíhlej postave pasuje. Personál v Yes Visage bol tiež super a veľmi priateľský. Cítila som sa tam dobre.

Veľké ďakujem za krásne prsia ktoré pán doktor vyčaroval na mojom hrudníku.

Na prsia som sa už dlho odhodlávala a som rada, že som to už dlhšie neodkladala. Na konzultácii som bola spokojná s pánom doktorom a zákrok som mala v Yes Visage za dva mesiace. Prsia sa hoja dobre, ešte niekedy pobolievajú ale je to čím ďaľej tým lepšie.

S pánom doktorom Fedelešom som bola spokojná od konzultácie. Vysvetlil a odporučil nejlepšie riešenie pre moje ochabnuté prsia. Robil mi augmentáciu s modeláciou. Výsledok je super, prsia majú veľmi pekný a hlavne prirodzený tvar a veľkosť. Rada sa na kliniku Yes Visage znova vrátim.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: MUDr. Jozef Fedeleš PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (55)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (186)

Videá (13)

Požiadajte: MUDr. Jozef Fedeleš PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (37)

Ovisla prsia po redukcii
Odpoveď odborníka · 1. 7. 2020

Dobrý večer , je tažko sa vyjadriť bez vyšetrenia. V zásade po zmenšení prsníkov aby zostala veľkosť 70 F je čisto neúčelné a pravdepodobne bude nutná ďaľšia operácia. S pozdravom, Jozef Fedeleš

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Články (3)

Malinké jazvy po zväčšení prsníkov

Malinké jazvy po zväčšení prsníkov

Ako funguje technika zväčšenia prsníkov minimálnym otvorom čiže s minimálnou jazvou? Vloženie implantátov pomocou sterilného vrecúška MotivaImagine...
27. 5. 2019
Zobraziť ďalšie články
Požiadajte: MUDr. Jozef Fedeleš PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!