Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1 príspevok · Zhrnutie príbehu:

MUDr. Jurášek, Košice - operácia brucha, výborný prístup lekára

Stojí to za to
Približná cena: 2.850 €
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Abdominoplastiku som podstúpila 19.6.2020. Dlho som nad zákrokom rozmýšľala a ľutujem len to, že som sa neodhodlala skôr. Prístup lekára bol super, ako pred operáciou tak aj na kontrole. Môžem len odporúčať ? Najviac som sa bála bolestí, ale žiadne neboli, dokonca som samotný rez ani necítila. Keby som sa mala rozhodovať znova, bez váhania by som do toho šla ?

2

Komentáre (2)

Super výborný výsledok i ja sa chystám na operácie k pánovi doktorovi Juraskovi ...na konzultacii ma velmi oslovil jeho prístup a celková komunikácia .....ja som sa preň tiež rozhodla a cestujem za ním zďaleka ale oplatí sa.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
naozaj to vyzerá pekne
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Ploche brusko .-)

Na realizaciu tohoto zakroku som sa rozhodla pre MUDr. Imricha Kováča na zaklade pozitivnych ohlasov nim operovanych pacientiek. Zakrok aj pooperacne obdobie prebehlo bez akychkolvek komplikacii. Pristup lekara bol velmi profesionalny, vludny...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.