MUDr. Rastislav Vrabec

MUDr. Rastislav Vrabec

(3 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Tematínska 3, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Pracovná doba: 07:00:00-14:00:00
MUDr. Rastislav Vrabec
MUDr. Rastislav Vrabec
(3 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 387 návštev profilu

Po ukončení štúdia na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave v roku 1998 sa MUDr. Rastislav Vrabec rozhodol ďalej zamerať na odbor dermatológie. Praktické a teoretické vedomosti si obohatil na I. dermatoveverologickej klinike Lekárskej fakulty UK v Bratislave. Ďalšie získal na III. dermatovenerologickej klinike Lekárskej fakulty Univerzity Karlovy v Prahe a na odbornom školiacom pobyte v Nemocnici s poliklinikou F.D.Roosvelta v Banskej Bystrici. Za jeden z jeho najväčších kariérnych úspechov možno považovať post primára oddelenia korektívnej dermatológie, ktorý zastáva v Ústave lekárskej kozmetiky dodnes. Nemožno však opomenúť ani pozíciu odborného zástupcu ULK pre oblasť dermatovenerológie, z ktorej v roku 2004 úspešne absolvoval špecializačné vzdelávanie.

Okrem vyššie spomínaných úspechov je absolventom viacerých odborných kurzov a školení, ktoré boli zamerané tak na prácu s najnovšími lasermi, ako aj využívanie inovatívnych liečebných postupov. MUDr. Rastislav Vrabec sa aktívne zúčastňuje odborných kongresov s tematikou dermatovenerológie, korektívnej dermatológie a využitia laserov doma aj v zahraničí. Zúčastnil sa „European congress of anti-aging medicine“ v Paríži či AMWC v Monaku a IMCAS Worls Congresu v Paríži. Taktiež má členstvo v Slovenskej lekárskej komore a Slovenskej lekárskej spoločnosti.

MUDr. Rastislav Vrabec sa v Ústave lekárskej kozmetiky zameriava predovšetkým na neinvazívne a miniinvazívne zákroky v oblasti tváre a hlavy. K nim zaraďujeme aj špeciálnu Ultherapiu slúžiacu na spevnenie a vypnutie ochabnutej pokožky. Využíva sa pri nej vysokofrekvenčný ultrazvuk, ktorý dokáže preniknúť do hlbokých vrstiev kože a vytvoriť tzv. zóny poškodenia. Tie sa postupne modifikujú na regeneračné zóny a aktivujú tvorbu nových, pružných kolagénnych vlákien. Celý zákrok trvá približne 45 minút, samozrejme závisí od miesta, pričom pacient pociťuje iba miernu bolesť a prvé výsledky vidí už po prvých dňoch od zákroku.

MUDr. Rastislav Vrabec ordinuje spolu s ďalšími kolegami v ambulancii korektívnej dermatológie a estetickej medicíny, ktorá je súčasťou Ústavu lekárskej kozmetiky. Ten sídli na Tematínskej 3 v Bratislave.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Ordinačné hodiny:

  • 07:00:00-14:00:00

Cena za konzultáciu:

  • 20

Recenzie (3)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Rýchlo a profesionálne dstránenie znamienko

Požiadajte MUDr. Rastislav Vrabec o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (2)

Obrázky (3)

Videá (1)

Požiadajte MUDr. Rastislav Vrabec o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (4)

Hemangiom
Odpoveď odborníka · 26. 2. 2010

Dobrý deň, optimálny liečebný postup sa dá stanoviť až po vyšetrení. Všetko totiž závisí od veľkosti, štruktúry a umiestnenia hemangiómu. Do úvahy pripadá chirurgický zákrok a liečba laserom. Pri laserovej liečbe je možné použiť viaceré prístroje....

Čítať ďalej

Článkov (5)

Zobraziť ďalšie články
Požiadajte MUDr. Rastislav Vrabec o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!