Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

30. 3. 2021 · Aktualizácia: 15. 5. 2021

Augmentácia pŕs u MUDr. Bumberu, Bratislava, môžem len odporučiť, výsledok je super

Stojí to za to
126761
126760

O lekárovi

2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
Hodnotenie:
Augmentácia pŕs u MUDr. Bumberu, Bratislava, môžem len odporučiť, výsledok je super
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Pán doktor Bumbera na 1*. Bola som u neho na zväčšení pŕs, cca 11.2.20121 na klinike v Trnave - Euroclinic.Som veľmi spokojná s jeho prístupom a aj celého personálu. Poradil mi, všetko podrobne vysvetlil. Starostlivosť super. Bol ochotný poradiť aj cez mail, keď som mala otázky, nemal žiadny problém. Môžem len odporučiť a s výsledok je super.

2

Komentáre (2)

Zdravím Livia?‍♀️
Ďakujeme za odporúčanie pána doktora a za Vaše hodnotenie.? To je radosť sa pozerať na tak krásny výsledok.??✨✨? Naozaj pekná práca.?? Prsia vyzerajú veľmi prirodzene a skvele Vám zapasovali k postave, či už veľkosťou, tak aj tvarom.? Smiem vedieť, akú veľkosť a typ implantátov ste zvolila? Zotavovanie prebieha v poriadku??
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Dobrý deň pani Livia,
rada by som vás spýtala, či vám musel pán doktor upravovať zdvih pŕs a esteticky dolaďovať. Akú veľkosť implantátov máte a aký typ. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Ps: Ja mám podebné veľkosťou prsia ako vy pred operáciou.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Augmentacia prsníkov MUDr. Turkin
Zhruba pred rokom som podstúpila zväčšenie prsníkov a musím povedať, že lepší prístup a kvalitnejšiu prácu som si nemohla ani predstaviť. Pán doktor Turkin je naozaj PÁN doktor. Rovnako spokojná som bola s celým personálom.
Moje nova prsníkov Motiva

Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.