AWT technológia na celulitídu, formovanie a spevnenie postavy, na strie. Terapia Akustickou Vlnou ( Acoustic Wave Therapy ) označovaná skratkou AWT je moderná, vysoko účinná metóda aplikácie akustickej vlny na postihnuté oblasti tela. V estetickej medicíne sa AWT objavila v roku 2007. Okrem celulitídy sa používa na strie, vypnutie svalového a väzivového tkaniva a zmenšovanie obvodu ošetrovaných oblastí. Táto pokroková metóda je využívaná rastúcim počtom žien ako preventívny zákrok obmedzujúci náchylnosť k celulitíde, alebo na odstránenie či obmedzenie viditeľných príznakov celulitídy.

Publikované: 04.03.2010

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

johnny_95 07.02.2019
Stojí to za to

Ja som velmi spokojný. Poznám ľudí ktorí si tento zákrok dali robiť inde a vzhľad našich bradaviek sa nedá porovnať. U mňa si nikto ešte nevšimol žeby som mal pod bradavkou nejakú jazvu. Dokonca ľudia s ktorými sa stretá... Viac 

Súvisiace problémy

Odstranenie strií

95% spokojnosť. Založené na 20 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.