ClinicShine
ClinicShine

ClinicShine

Premium
(6 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Štefana Moyzesa 25, Trnava, Trnavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
ClinicShine
ClinicShine Premium
(6 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 2312 návštev profilu

ClinicShine je klinika estetickej medicíny, ktorú založila MUDr. Zuzana Zárubová. Sídli v Trnave a pýši sa titulom prvého pracoviska na Slovensku, v ktorom sa realizovalo omladenie pleti pomocou metódy Endolift®. Klienti sa v ClinicShine môžu tešiť na profesionálnu odbornú starostlivosť v oblasti zdravia a krásy spolu s pozitívnym a ľudským prístupom MUDr. Zárubovej. Tá sa v odbore estetickej medicíny neustále vzdeláva a zlepšuje, aby svojim klientom prinášala moderné a efektívne metódy na svetovej úrovni. Pracuje len s certifikovanými produktami a prístrojovým vybavením tej najvyššej kvality. Každému ošetreniu či zákroku tiež predchádza dôverný rozhovor s klientom o tom, čo od zákroku očakáva a aké sú jeho ciele, aby mohla nastaviť ten najlepší plán terapie, ktorý nielen splní, ale aj predčí očakávania a pomôže vyriešiť všetky drobné nedokonalosti.

V portfóliu služieb klienti nájdu už spomínaný Endolift®, čo je inovatívna metóda minimálne invazívneho ošetrenia na riešenie ovisnutej a ochabnutej pleti a tiež redukciu nahromadeného tuku. Do pokožky sa pri tejto metóde zavádzajú tenučké mikrooptické vlákna, ktoré slúžia na prenos laserovej energie, čo spôsobí remodeláciu vrstiev kože a tiež podporí kolagenézu v koži, všetko s minimálnou bolestivosťou a bez nutnosti rekonvalescencie. Klinika tiež disponuje frakčnou koncovkou Light Scan na prístroj Endolift®, vďaka ktorej môžu vykonávať minimálne invazívne frakčné ošetrenie pokožky. To pleť rejuvenizuje, omladí, zbaví ju jemných vrások, jaziev, jazvičiek po akné a pomáha tiež riešiť prejavy rosacey a celulitídu. Medzi ďalšie omladzujúce procedúry patrí aplikácia botulotoxínu, ktorý pomôže nielen proti vráskam ale aj proti nadmernému poteniu, aplikácia kyseliny hyalurónovej na vyplnenie vrások, zväčšenie pier či jemnú modeláciu nedokonalostí na tvári či mezoterapia a drakula terapia pomocou prístroja Aqua Skin Injector. ClinicShine tiež ponúka neinvazívnu chirurgiu pomocou prístroja Plaxpot, vďaka ktorému môžu klienti podstúpiť neinvazívny lifting či nechirurgickú operáciu očných viečok.

Novinkou v ClinicShine je prístroj TRICOPAT®, ktorý pomáha riešiť vypadávanie vlasov u žien aj mužov kombinovaným pôsobením akustickej vlny, LED terapie a mikroincíziami.

MUDr. Zuzana Zárubová, ktorá ClinicShine založila, je lekárka s atestáciou v odbore neurológia, no keďže jej bola estetika vždy blízka, rozhodla sa svoje znalosti rozšíriť aj v odbore estetická medicína. Personál ClinicShine dopĺňa zdravotná sestra Mgr. Iveta Kruželová.

V ClinicShine môžete teraz podstúpiť revolučné rádiofrekvenčné ošetrenie EndyMed PRO, ktoré je vďaka technológii 3 DEEP RF výkonnejšie a zameranejšie než iné ošetrenia tohto typu. Ako jediné pôsobí do hĺbky dermis až v troch vrstvách tkaniva, dodáva tepelnú energiu, ktorá remodeluje kolagén. Na povrchu pokožky však klient nepociťuje skoro žiadne teplo, celý proces je teda bezbolestný a neuveriteľne efektívny v omladení pleti. 

ClinicShine spolu s MUDr. Zárubovou môžete navštíviť v Trnave na ulici Štefana Moyzesa.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Rádiofrekvencia

U nás používame špičkovú rádiofrekvenčnú technológiu - novinku na slovenskom trhu - prístroj EndyMed PRO. Fokusovane pôsobí do hĺbky dermis a bezbolestne remodeluje kolagén v pleti.

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (6)

5.0
6 Recenzií · 100% odporúča
Kyselina hyalurónová

Pani doktorka mala profesionálny prístup, oceňujem precíznosť. Výsledok práce skvelý, podľa predstáv pacienta.

Veľmi milý prístup sestričky aj pani doktorky. Krásne vysvetlené, samotný zákrok takmer bezbolestný. Na úplný výsledok si musím ešte počkať, ale zatiaľ veľká spokojnosť.

Perfektný prístup pani doktorky aj sestričky. Vysoko profesionálne prevedený úkon. Chválim a odporúčam.

Facelift

Na Clinic Shine - som absolvovala Endolift - zákrok bol rýchly a hojenie bezproblémové. MUDr. Zarubova je veľmi profesionálna , milá a ochotná . Pani doktorka pracovala s citom a dala si záležať na detailoch. S výsledkom som nadmieru spokojná. Vrel...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte ClinicShine o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (10)

Videá (2)

Kliniky

Požiadajte ClinicShine o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!