Prsia po dvoch tehotenstvách a dlhom dojčení

michela

Po dvoch tehotenstvach za sebou a dlhom kojeni, neostalo z mojich pôvodných prsníkov skoro nič. Pred tehotenstvom plne B, pri vyske 177cm a 60kg. Po oboch tehotenstvach sa mi zial nepodarilo biac pribrat. Stala vaha je 55 az 57kg, v zavislosti od cyklu.
Termin konzultacie som dostala pomerne rychlo. April 2017, termin OP maj 2017. Implamtaty velkosti 460ml, obe strany, rez cez pazuchy.
Operacia prebehla bez problemov. Tym ludi, či ns OP sále, alebo po OP uplne ?. Pan Dr. Červeň je profesional a umelec v jednom. Ktory presne odhadol, čo bude vyzerať nielrn prirodzene, ale aj sexi.
OP prebehla bez problemov, prve dva dni boli pooperačné bolesti pomerne silné, da sa ale vydržat, kedze je vysledok cez podprsenku viditelny. Super motivacia.
Po 10 dnoch vyber stehov spojeny s kontrolou. Dalsie kontroly som neabsolvovala, kedze zijem mimo Europy.
Vysledok je fantasticky, velmi prirodzeny. Operacia bola ako som spominala vedena, rezom v podpazusi, 460ml impl.,pod sval, anatomicke.
Jazvy vyzeraju od 6.mesiaca po OP ako tenka vraska, najprv fialova, momentalne biela.
Po 10 mesiacoch som mohla opät spavat na bruchu (moja oblubena poloha).
So sportom som zacala 3.mesiace po OP (dolne končatiny, cardio) nie vsak cviky, ktore by zatazovali prsny sval. Pooperacnu podprsenku som nosila poctivo 3 mesiace den/noc a do 6. mesiacov v noci.

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti