Augmentácia prsníkov u MUDr.Juraja Paliatku

Zuzana

Augmentáciu prsníkov som podstúpila 10.1.2018 u pána doktora Juraja Paliatku v Opera Clinic v Bratislave. Som maximálne spokojná klientka nielen s výsledkom práce pána doktora, ale aj s prístupom celého personálu a so starostlivosťou. Prvú konzultáciu som podstúpila na inej bratislavskej klinike, kde mi chcel doktor robiť zbytočne komplikovanú operáciu s úpravou, nakoľko som mala miernu asymetriu prsníkov. Na tejto klinike ma skôr odradili ako povzbudili. Našťastie mi bol odporučený Mudr. Paliatka a ten mi navrhol riešenie asymetrie rôznou veľkosťou implantátov bez nutnosti chirurgickej úpravy. Mám polyuretánové implantáty zn.Polytech 350 a 320 ml. a výsledok je dokonalý. Po operácii som nemala takmer žiadne bolesti. Veľká vďaka Mudr.Jurajovi Paliatkovi a určite odporúčam jeho aj kliniku Opera Clinic.

Zobraziť príspevky7 Skryť príspevky7
Katka
Katka

Ahoj Zuzana, to znie takmer dokonale :) gratulujem Ti. Ak by sa Ti podarilo k hodnoteniu vložiť i foto, bolo by to skvelé. Implantáty máš vložené pod svalom a vieš aký profil?

Zobraziť odpoveď 5
Zuzana

Ahoj Katka, ďakujem milé slová, posnažím sa prispieť aj fotkou. Anatomické implantáty mám vložené pod žľazu.

Odpoveď na Zuzana
Katka
Katka

Zuzka a lekára Ti odporučil niekto zo známych alebo si si našla niekde nejaké recenzie na jeho prácu? A ako sa cítiš a zvykáš si na nové prsia dva mesiace po operácii?

Odpoveď na Katka
Zuzana

Ahoj Katka, Mudr. Paliatku mi odporučila najprv kamarátka, ktorá k nemu išla na výmenu jedného poškodeného implantátu (pôvodne mala operované prsia na inej klinike) a našla som si samozrejme aj recenzie na Vašej stránke. Už konzultácia s doktorom ma presvedčila, že som sa rozhodla správne. Prsia sú úplne zahojené, nemám žiadne obmedzenia, športujem, tak ako aj pred operáciou.

Odpoveď na Zuzana
Katka
Katka

Som rada, že i naše stránky prispeli k Tvojmu rozhodnutiu a hlavne, že si spokojná a tak rýchlo si sa dokázala po augmentácii vrátiť do bežného života. Máš pre ostatné ženy nejakú radu, tip ako na to? Používala si niečo na urýchlenie hojenia atď?

Odpoveď na Zuzana
Lucie

Zuzi vložila bys teda fotku? :-) Jak si prsa sedla za ten skoro rok, co je máš?

Cajka77

Ahoj mozes vložiť foto?

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to     

Tuzila som od 16tich po augumentacii, kedze som nebola obdarena (velkost podprsenky 70/A). Mam 160cm a 48kg cize som dost utla a chcela som pekne plne prsia ale nic velke ani vulgarne. Bola som na konzultacii v 3klinikac... Viac 

6 Páči sa mi to   10 Komentárov