Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

31. 1. 2023

Pan doktor Imrich Kováč

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Pre pána doktora I. Kováča som sa rozhodla na základe odporúčania od mojich známych. Určite všetkým ženám odporúčam augmentáciu u tohto pána doktora, lebo je to profesionál. Všetko mi vysvetli, poradil mi vhodnú veľkosť implantátov a ja soms vysledkom spokojná. Určite by som sa mu ešte zverila do rúk.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

V septembri 2022 som absolvovala augmentáciu prsnikov u Pána doktora Imricha Kováča. Mala som obavy či odporučená veľkosť bude pre mňa dostatočná, pretože som vždy chcela mať väčšie prsia nakoľko som chudá a vysoká... Mne bola odporučená veľkosť implantátu 300 ml. Nechala som si teda poradiť a musím s odstupom času povedať, že sa táto veľkosť ku mne perfektne hodí a hlavne prsia vyzerajú prirodzene. Veľmi sa z nich teším, pridalo mi to sebavedomie, ktoré som nikdy nemala. Ďakujem za takých odborníkov akých tu máme... Takže odporúčam pána doktora je to profesionál.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.