Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

31. 1. 2023 · Aktualizácia: 9. 10. 2023

Pan doktor Imrich Kováč

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Pre pána doktora I. Kováča som sa rozhodla na základe odporúčania od mojich známych. Určite všetkým ženám odporúčam augmentáciu u tohto pána doktora, lebo je to profesionál. Všetko mi vysvetli, poradil mi vhodnú veľkosť implantátov a ja soms vysledkom spokojná. Určite by som sa mu ešte zverila do rúk.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

V septembri 2022 som absolvovala augmentáciu prsnikov u Pána doktora Imricha Kováča. Mala som obavy či odporučená veľkosť bude pre mňa dostatočná, pretože som vždy chcela mať väčšie prsia nakoľko som chudá a vysoká... Mne bola odporučená veľkosť implantátu 300 ml. Nechala som si teda poradiť a musím s odstupom času povedať, že sa táto veľkosť ku mne perfektne hodí a hlavne prsia vyzerajú prirodzene. Veľmi sa z nich teším, pridalo mi to sebavedomie, ktoré som nikdy nemala. Ďakujem za takých odborníkov akých tu máme... Takže odporúčam pána doktora je to profesionál.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Som moc vďačná!
Chcem sa poďakovať aj Pánovi doktorovi Kováčovi z Avelane klinik, za láskavosť, ochotu a trpezlivosť, sktorou mi pomohol prekonať nepríjemné chvílky a obavy počas pooperačnej doby!Som moc vďačná a ďakujem pekne! Prajem všetko dobré!Diana

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.