MUDr. Filip Čaniga, MPH

MUDr. Filip Čaniga, MPH

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Ružinovská 6, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Filip Čaniga, MPH
MUDr. Filip Čaniga, MPH
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Filip Čaniga, MPH je lekár zaradený v špecializačnom v odbore plastická chirurgia, ktorý od roku 2018 pôsobí na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie LF UK, SZU a UN Bratislava. Počas svojho štúdia všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK v Bratislave absolvoval viaceré stáže ako aj študijný pobyt v Nemecku. Svoje štúdium naďalej rozširuje - v roku 2023 získal titul Master of Public Health (MPH) a momentálne pokračuje v postgraduálnom štúdiu v odbore chirurgia na LF UK. Je členom Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie a pravidelne sa tiež zúčastňuje na domácich aj zahraničných kongresoch a školeniach vo svojich odboroch.

MUDr. Čaniga okrem svojej odbornosti považuje vo vzťahu k pacientovi za najdôležitejšiu vzájomnú otvorenú komunikáciu, len tak je možné dosiahnuť realistické očakávania a následne aj spokojnosť s výsledkom zákroku. Ku každému pacientovi pristupuje maximálne individuálne a zodpovedne.

MUDr. Čaniga sa vo svojej praxi venuje ako výkonom plastickej a všeobecnej chirurgie, tak aj menej invazívnym zákrokom estetickej medicíny. Takými sú napríklad odstránenie mimických vrások pomocou aplikácie botulotoxínu a aplikácia výplňových materiálov, napríklad kyseliny hyalurónovej. Zo zákrokov plastickej chirurgie, ktoré pán doktor vykonáva, stojí za zmienku napríklad operácia očných viečok teda blepharoplastika, ktorá je vhodná pri poklesnutých viečkach alebo prebytočnej koži v oblasti očí; liposukcia na odstránenie prebytočné tuku; abdominoplastika, ktorá sa zameriava na odstránenie prebytočného tuku a kože v oblasti brucha či operácia gynekomastie, ktorú isto ocenia muži s týmto problémom. MUDr. Čaniga sa venuje tiež rôznym operáciám chirurgie ruky na korekciu vrodených či získaných ochorení hornej končatiny a chirurgickej excízii znamienok a kožných tumorov.

V dobe, kedy sa MUDr. Čaniga nevenuje svojim pacientom, sa rád venuje športovým aktivitám a trávi čas s rodinou a kamarátmi. 

MUDr. Filipa Čanigu, MPH môžu pacienti navštíviť na Klinike plastickej chirurgie LF UK a UNB v Nemocnici Ružinov v Bratislave.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.