MEDERMIS

MEDERMIS

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Dolná 15, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MEDERMIS
MEDERMIS
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Medermis v Banskej Bystrici je ambulancia estetickej a korektívnej dermatológie, ktorá sa zameriava tiež na estetickú a laserovú gynekológiu a formovanie postavy. O klientov sa tu v krásnych luxusných priestoroch stará tím profesionálov, ktorí si uvedomujú dôležitosť súhry krásy, zdravia a tiež psychickej a fyzickej pohody pre každého z nás. Klienta najskôr dôkladne vypočujú, aby do detailu pochopili, čo od návštevy očakáva a aký výsledok si praje. Následne vyberú procedúry a zostavia plán liečby, vďaka ktorému je možné želaný výsledok dosiahnuť, aby sa klient cítil krajšie, mladšie a najmä sebavedomejšie. Samozrejmosťou je aj dôkladné odborné vysvetlenie všetkých postupov a priestor na zodpovedanie akýchkoľvek otázok či pochybností zo strany klienta. To všetko s úsmevom a pozitívnym nastavením, vďaka ktorému sa tu klienti vždy cítia príjemne.

V portfóliu služieb ambulancie Medermis klienti nájdu obľúbené zákroky estetickej dermatológie, akými sú napríklad aplikácia botulotoxínu či injekčných výplní, drakula terapia, chemický peeling, injekčná lipolýza či ošetrenie pomocou prístroja Plaxpot, ktorý slúži na neinvazívny lifting viečok či na odstránenie kožných výrastkov.

Ambulancia disponuje tiež profesionálnymi lasermi na laserové odstraňovanie kožných výrastkov, laserovú epiláciu či na odstránenie rozšírených cievok a pigmentácií. V Medermis môžu klienti podstúpiť tiež frakčný laserový resurfacing, ktorý pleť celkovo zjednocuje, zbaví ju vrások, pigmentácií, rozšírených pórov aj jaziev. Novinkou je tiež ENDOLIFT®, ktorý predstavuje revolúciu v minimálne invazívnej redukcii ochabnutej kože a usadených tukových buniek.

V rámci estetickej gynekológie Medermis poskytuje napríklad ošetrenie prístrojom Lotus Gynolaser, ktorý pomáha liečiť inkontinenciu a dokáže intímne partie omladiť a rejuvenizovať.

Odborný tím Medermis sa skladá z dermatologičiek MUDr. Petry Mečiarovej, MUDr. Soni Prílepkovej, gynekologičky MUDr. Janky Šutekovej, ortopéda MUDr. Jozefa Reznického a LPG terapeutiek Daniely Hudáčekovej a Bc. Kristíny Jančiarovej

Krásne plne vybavené priestory ambulancie môžete navštíviť v Banskej Bystrici.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.