Plastika pŕs na Klinike YES VISAGE – blogerka Dominika Korandová

29. 4. 2020

Pozrite sa na video z PREMENY: Zväčšenie pŕs, ktoré podstúpila na Klinike YES VISAGE blogerka Dominika Korandová. Slečna Dominika sa prišla poradiť ohľadne veľkosti svojich pŕs, ktoré sa jej zdali malé. Vybrali sme pre ňu implantáty, ktoré majú špeciálny poddajný gel. To znamená, že sa dajú do tela vpraviť pomocou špeciálneho sáčku za cenu menšej jazvy, čo je veľkým benefitom pre každú pacientku.

Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Modelácia pŕs so zväčšením na Klinike YES VISAGE - pani Sabina

21. 4. 2020

Pozrite sa na video z Premeny: Augumentácia s modeláciou, ktorú podstúpila na Klinike YES VISAGE pani Sabina. Pred dieťaťom mala pani Sabina prsia pekné, plné, veľké, čo sa jej páčilo. Po pôrode sa ale pani Sabine prsia zmenšili, poklesli a naviac boli asymetrické. Teraz po roku od premeny môžeme povedať, že výsledok je veľmi pekný a pani Sabina je s výsledkom veľmi spokojná

Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

VIDEO PREMENA: Zväčšenie pŕs (Augmentácia)

17. 2. 2020

VIDEOPREMENA - zväčšenie pŕs pani Radky, ktorá po deťoch o svoj objem aj pevnosť prišla. Na Klinike YES VISAGE dbáme o to, aby nielen zákroky upravujúce tvar pŕs, ale všetky zmeny plastického chirurga všeobecne pôsobili veľmi nenápadným a prirodzeným dojmom, bez akýchkoľvek stôp chirurgického zákroku a zbytočných jaziev. Tieto slová potvrdzuje aj mnoho spokojných klientov aj z radov známych osobností. Medzi klientov Kliniky Yes Visage patrí napríklad aj Simona Krainová, Lucie Bílá, Alice Bendová, Petra Faltýnová, Iva Kubelková, Marta Jandová, Tereza Kerndlová, Veronika Freimanová a ďalšie.

Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

VIDEO PREMENA: Zväčšenie pŕs

17. 2. 2020

Premena pani Šárky, ktorá chcela väčšie prsia. Jednalo sa o zväčšenie pŕs, čiže augmentáciu pŕs na Klinike YES VISAGE kvalitnými implantáty značky Polytech o veľkosti 240 ml anatomického tvaru, čiže tvaru slzy umiestneného pod sval, s prístupom z podprsnej ryhy. O plastiku pŕs, či už sa jedná o úpravu alebo zväčšenie poprsia, je na našej Klinike Yes Visage veľký záujem. Využívame moderné postupy, ktoré sú zároveň maximálne šetrné. Rovnako, ako pri každom inom zákroku platí, že ak chcete mať pekná prsia bez zbytočných jaziev a komplikácií, potom je určite potrebné zvážiť výber kliniky a zvoliť naozaj skúseného chirurga. Navyše akýkoľvek zásah chirurga by mal pôsobiť predovšetkým prirodzeným dojmov a tak, aby nikto nespoznal, že ide práve o zákrok chirurga. Tieto slová potvrdzuje aj mnoho spokojných klientov z radov známych osobností. Medzi klientov Kliniky Yes Visage patrí napríklad aj Simona Krainová, Lucie Bílá, Alice Bendová, Petra Faltýnová, Iva Kubelková, Marta Jandová, Tereza Kerndlová, Veronika Freimanová a ďalšie.

Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie