MUDr. Ladislav Slobodník

MUDr. Ladislav Slobodník

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Cesta k nemocnici 1, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
MUDr. Ladislav Slobodník
MUDr. Ladislav Slobodník
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Ladislav Slobodník je špecialistom plastickej chirurgie a priekopníkom chirurgickej diagnostiky Sentinelovej uzliny.

Vysokoškolské štúdium medicíny ukončil v roku 1992 na Lekárskej Fakulte Univerzity Komenského v Martine. Už počas štúdia a v začiatkoch kariéry absolvoval mnoho stáží a študíjnych pobytov v zahraničí. Ešte rok pred ukončením štúdia, v roku 1991, stážoval na traumatologickom oddelení Landeskrankenhaus v Gratzi, v Rakúsku. V roku 1998 odcestoval do ďalekej Kanady na študíjny pobyt v univerzitnej nemocnici University of Western Ontario v Hamiltone.

Odtiaľ sa vrátil späť do Európy v roku 1999, a to konkrétne do Českej republiky na študíjny pobyt na Klinike plastickej chirurgie Nemocnice u sv. Anny v Brne. V roku 2002 sa zúčastnil ďalšieho študíjneho pobytu v Českej republike. Ten absolvoval v Národnom onkologickom ústave Českej republiky v Brne. Od roku 1992 do roku 1996 taktiež pracoval na chirurgickom oddelení Nemocnice s Poliklinikou vo Zvolene, v centre hrudnej chirurgie Slovenskej republiky vo Vyšných Hágoch. V roku 2003 ukončil postgraduálne špecializačné štúdium v odbore plastickej chirurgie na Klinike plastickej chirurgie v Bratislave.

MUDr. Ladislav Slobodník je priekopníkom chirurgickej diagnostiky Sentinelovej uzliny, techniky, ktorá sa využíva pri liečení malígneho melanínu. Pomocou tejto metódy je možné v prípade niektorých zhubných ochorení určiť rozsah ochorenia s pomerne vysokou presnosťou.

Ako plastický chirurg sa venuje širokému spektru zákrokov, prevažne skrášlovacích, od operácií nosa (rhinoplastika), liposukcie, úpravy pier, prsníkov, tváre, transplantácie vlasov, až po korekcie jaziev a operácie brucha (abdominoplastika a miniabdominoplastika).

O jeho práci sa môžete dozvedieť viac z nespočetných odborných článkov, ktoré publikoval za svoju kariéru v odborných časopisoch, a z prednášok, ktoré viedol na sympóziach plastickej chirurgie na Slovensku i v zahraničí.

Od roku 1998 až do dnes pôsobí ako plastický chirurg v Banskej Bystrici. MUDr. Ladislava Slobodníka nájdete na adrese Cesta k nemocnici 1, 97401 Banská Bystrica.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Recenzie (1)

4.0
1 Recenzia · 100% odporúča

Vyborny odbornik,clovek s velmi dobrym a ludskym pristupom,mozem len vrelo odporucat Lenka K.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.