MUDr. Jozef Ulianko Ph.D.

MUDr. Jozef Ulianko Ph.D.

(4 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Nám. L. Svobodu 1, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
MUDr. Jozef Ulianko Ph.D.
MUDr. Jozef Ulianko Ph.D.
(4 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 1065 návštev profilu

MUDr. Jozef Ulianko Ph.D. sa stal v roku 1997 úspešným absolventom vysokoškolského štúdia na Jesseniovej fakulte Univerzity Komenského so sídlom v Martine. Za jeden z jeho najväčších úspechov možno považovať ukončenie doktorandského štúdia, so zameraním dizertačnej práce na použitie podtlaku pri fixácii meshovaných voľných kožných transplantátov. Za zmienku však stojí aj získanie niekoľkých špecializácií zo všeobecnej, plastickej chirurgie či manažmentu a financovania v zdravotníctve.

Prvé pracovné skúsenosti nadobudol MUDr. Ulianko na infekčnom oddelení v Nemocnici s Poliklinikou vo Zvolene, odkiaľ sa po roku presunul na oddelenie plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie, ktoré je súčasťou Kliniky plastickej chirurgie FNsP F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici. Svojou šikovnosťou a zanietenosťou pre tento odbor sa postupne z pozície sekundárneho lekára vypracoval v roku 2016 na pozíciu prednostu Kliniky plastickej chirurgie SZU, ktorú zastáva dodnes.

Samotné oddelenie so zameraním na plastickú, rekonštrukčnú a estetickú chirurgiu je jedno z najstarších tohto druhu, keďže funguje od roku 1983. Postupom času sa zmenilo nielen jeho vybavenie, rozšírila ponuka služieb, ale aj jeho štatút. V roku 2006 už nebolo samostatným zariadením, ale Klinikou plastickej chirurgie, ktorá sa zameriava tak na rekonštrukčné zákroky po poraneniach, úrazoch, ako aj zákroky patriace do oblasti onkochurirgie a mikrochirurgie. Vďaka skutočne kvalitnému vybaveniu a profesionálnemu prístupu lekárov táto klinika právom patrí medzi špičkové pracoviská v rámci Slovenskej republiky.

MUDr. Jozef Ulianko PhD. sa prioritne zameriava na zákroky plastickej chirurgie, akým je zmenšenie, zväčšenie či rekonštrukcia prsníkov, rôzne druhy liftingu, operácie v oblasti čela, pozdvihnutie obočia a v neposlednom rade aj abdominoplastika.

Okrem pomoci pacientom v ambulancii Kliniky plastickej chirurgie sa MUDr. Ulianko zúčastňuje aj kurzov, školení a stretnutí Slovenskej spoločnosti plastickej chirurgie a Slovenskej spoločnosti pre liečenie rán, ktorých je členom.

MUDr. Jozefa Ulianka Ph.D môžete navštíviť každý pondelok, štvrtok a piatok v ambulancii plastickej chirurgie, ktorá sa nachádza v budove Polikliniky na 1. poschodí č. dverí 1110.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Recenzie (4)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Po dlhších problémoch som sa rozhodla pre zmenšenie prsníkov.Kozultáciu som mala s Mudr.Uliankom ktorý mi ochotne poskytol zoznam vyšetrení ktoré som musela absolvovať aby mi zákrok preplatila zdravotná poisťovňa.13.10 2021 som absolvovala operáciu v...Čítať ďalej

Zmenšenie prsníkov, MUDr. Jozef Ulianko Ph.D., maximálne spokojná, fantastický personál, odporúčam

Top výsledok dva týždne po zväčšenie prsníkov

Požiadajte MUDr. Jozef Ulianko Ph.D. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (3)

Obrázky (2)

Požiadajte MUDr. Jozef Ulianko Ph.D. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!