MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD
MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD

MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD Premium

(14 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Nám. L. Svobodu 1, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 62 hodín
MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD
MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD Premium
(14 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 7973 návštevy profilu

Vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva absolvovala MUDr. Valentová-Strenáčiková na 1. Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej so sídlom v Prahe. Prvým pracoviskom jej lekárskej praxe bola Fakultná Thomayerova nemocnica. Po niekoľkých rokoch sa vrátila na Slovensko, konkrétne na Kliniku plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie FNsP F.D.Roosevelta, kde pôsobí dodnes.

MUDr. Valentová-Strenáčiková sa po ukončení štúdia neprestávala vzdelávať a na Univerzite Komenského v Bratislave úspešne zvládla atestačné skúšky 1. stupňa z chirurgie. Inklinovala však skôr k plastickej chirurgii, vzhľadom na to o pár rokov absolvovala nadstavbové špecializačné štúdium s týmto zameraním. Vo vzdelaní nepoľavila, práve naopak. Pochváliť sa môže i ziskom titulu PhD., ktorý získala úspešným ukončením tretieho stupňa vysokoškolského vzdelania.

Vedomosti a skúsenosti si neustále rozširuje účasťou na medzinárodných kongresoch, školeniach, ale i odborných kurzov tak na domácej, ako aj zahraničnej pôde. So špičkovými odborníkmi z plastickej chirurgie sa pravidelne stretáva na stretnutiach Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, Slovenskej spoločnosti chirurgie ruky a hojenia rán, a tiež Medzinárodnej konfederácie plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie, ktorej je právoplatnou členkou.

MUDr. Valentová-Strenáčiková sa na Klinike plastickej chirurgie SZU pri FNsP F.D.Roosevelta zameriava na zákroky plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, ku ktorým patrí labioplastika, abdominoplastika, gynekomastia, rhinoplastika, mastopexia či blepharoplastika. Operácia očných viečok, teda spomínaná blepharoplastika má nielen estetický, ale aj zdravotný účinok, obzvlášť v prípadoch kedy previsnutá koža zasahuje do zorného poľa, a teda do istej miery znemožňuje videnie. Úlohou plastického chirurga je v takýchto prípadoch odstrániť nadbytočné tukové tkanivo pričom je potrebné zachovať prirodzený vzhľad očí. Blephorplastika prebieha v lokálnej anestézii, vďaka čomu pacient nepociťuje pri zákroku žiadnu bolesť.

MUDr. Valentová-Strenáčiková

  • má ambulanciu na Klinike plastickej chirurgie FNsP. F.D. Roosevelta, ktorá sa nachádza na námestí L. Svobodu č. 1 v Banskej Bystrici.
  • ďalej pracuje v lekárskom stredisku ZDRAVOMED, kde má súkromnú prax. Stredisko sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica..

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Recenzie (14)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Veľmi príjemná pani doktorka žiadne dlhé čakanie som spokojna

Botox na mimické vrásky okolo očí. Pani doktorka Valentová je veľmi príjemná, zákrok trval pár minút, predtým vysvetlila ako bude prebiehať a čo sa má dodržať potom a výsledok sa dostavil o pár dní. Som spokojná určite ešte prídem 👍

Zväčšenie pŕs-Mentor, MUDr. Valentová - Strenáčiková, B. Bystrica, výsledok je fantastický

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (9)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (2)

Požiadajte MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (35)

Augumentacia prsníka
Odpoveď odborníka · 31. 5. 2022
Prajem pekný deň, určite by som si volila pracu tak aby som este veľmi nezaťažovala ruky , v prípade , že nemáte žiadne problémy kludne môžete začať s pozdravom MUDr Silvia Valentová Strenáčiková PhD
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!