MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD
MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD

MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD

Premium
(20 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Nám. L. Svobodu 1, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD
MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD Premium
(20 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 14832 návštev profilu

Vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva absolvovala MUDr. Valentová-Strenáčiková na 1. Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej so sídlom v Prahe. Prvým pracoviskom jej lekárskej praxe bola Fakultná Thomayerova nemocnica. Po niekoľkých rokoch sa vrátila na Slovensko, konkrétne na Kliniku plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie FNsP F.D.Roosevelta, kde pôsobí dodnes.

MUDr. Valentová-Strenáčiková sa po ukončení štúdia neprestávala vzdelávať a na Univerzite Komenského v Bratislave úspešne zvládla atestačné skúšky 1. stupňa z chirurgie. Inklinovala však skôr k plastickej chirurgii, vzhľadom na to o pár rokov absolvovala nadstavbové špecializačné štúdium s týmto zameraním. Vo vzdelaní nepoľavila, práve naopak. Pochváliť sa môže i ziskom titulu PhD., ktorý získala úspešným ukončením tretieho stupňa vysokoškolského vzdelania.

Vedomosti a skúsenosti si neustále rozširuje účasťou na medzinárodných kongresoch, školeniach, ale i odborných kurzov tak na domácej, ako aj zahraničnej pôde. So špičkovými odborníkmi z plastickej chirurgie sa pravidelne stretáva na stretnutiach Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, Slovenskej spoločnosti chirurgie ruky a hojenia rán, a tiež Medzinárodnej konfederácie plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie, ktorej je právoplatnou členkou.

MUDr. Valentová-Strenáčiková sa na Klinike plastickej chirurgie SZU pri FNsP F.D.Roosevelta zameriava na zákroky plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, ku ktorým patrí labioplastika, abdominoplastika, gynekomastia, rhinoplastika, mastopexia či blepharoplastika. Operácia očných viečok, teda spomínaná blepharoplastika má nielen estetický, ale aj zdravotný účinok, obzvlášť v prípadoch kedy previsnutá koža zasahuje do zorného poľa, a teda do istej miery znemožňuje videnie. Úlohou plastického chirurga je v takýchto prípadoch odstrániť nadbytočné tukové tkanivo pričom je potrebné zachovať prirodzený vzhľad očí. Blephorplastika prebieha v lokálnej anestézii, vďaka čomu pacient nepociťuje pri zákroku žiadnu bolesť.

MUDr. Valentová-Strenáčiková

  • má ambulanciu na Klinike plastickej chirurgie FNsP. F.D. Roosevelta, ktorá sa nachádza na námestí L. Svobodu č. 1 v Banskej Bystrici.
  • ďalej pracuje v lekárskom stredisku ZDRAVOMED, kde má súkromnú prax. Stredisko sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica..

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Asociácie a vyznamenania:

  • Slovenská lekárska komora

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (20)

5.0
20 Recenzií · 100% odporúča
Blefaroplastika

Od samého začiatku som bola spokojná. Rýchla reakcia - telefonát na môj e-mail, následne sme si dohodli stretnutie . Konzultácia prebehla podľa mojich predstáv, dostala som odpovede na všetky otázky, ,prípadne som mohla p. doktorke zavolať , či napís...Čítať ďalej

Abdominoplastika

Dobrý deň absolvovala som abdnominoplasitku som veľmi spokojná už mám mesiac po operácii určite neľutujem som šťastná že som sa na to dala ďakujem pani doktorke a samozrejme aj sestričkam boli veľmi milé všetko bolo super dakujem

Zmenšenie prsníkov

Pani doktorka je vynikajúca odborníčka. Pred aj pooperačná starostlivosť veľmi dobrá. Výsledok operácie splnil moje očakávania. Odporúčam. 100%

Zväčšenie pŕs

Úžasná pani doktorka aj celý personál kliniky. S výsledkom aj starostlivosťou som veľmi spokojná. Ďakujem.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (9)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (4)

Požiadajte MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (35)

Augumentacia prsníka
Odpoveď odborníka · 31. 5. 2022
Prajem pekný deň, určite by som si volila pracu tak aby som este veľmi nezaťažovala ruky , v prípade , že nemáte žiadne problémy kludne môžete začať s pozdravom MUDr Silvia Valentová Strenáčiková PhD
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!