City Dental Clinic

City Dental Clinic

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Prievozská 14, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
City Dental Clinic
City Dental Clinic
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

City Dental Clinic je špičková súkromná zubná klinika, ktorá vznikla v máji 2017 v centre Bratislavy. Ponúka komplexné stomatologické vyšetrenia pre dospelých aj deti. Klinika si svoje renomé v oblasti stomatológie vybudovalo vďaka tímu odborníkov s viac ako 20-ročnou praxou.

Prioritou tohto zariadenia je ponúknuť klientom všetky služby zamerané na oblasť zubnej starostlivosti na jednom mieste.

City Dental Clinic sa špecializuje na záchovnú stomatológiu kde patrí liečba zubného kazu, liečba paradontu, endodoncia, dentálna hygiena, preventívne prehliadky, ale aj na protetickú stomatológiu ako implantáty, mostíky, korunky a estetickú stomatológiu pod ktorú spadá estetická reštaurácia chrupu, bielenie zubov, fazety.

V City Dental Clinic sa používajú výlučne materiály tej najvyššej kvality, aby bol výsledok funkčný, dlhodobý a vizuálne dokonalý.

Veríme, že komunikácia je v našom odbore rovnako dôležitá ako precízne odvedená práca. Vždy musíme chápať predstavy a očakávania, ktoré klient má. Neoddeliteľnou súčasťou ošetrenia je dokázať odborne poradiť a nájsť najvhodnejšie riešenie, ktoré vyrieši klientov problém, alebo splní želanie. Preto do nášho tímu City Dental Clinic vyberáme zásadne skúsených odborníkov, ktorí našim klientom poskytnú profesionálnu starostlivosť na najvyššej úrovni.

Skúsený tím špecialistov a zdravotných sestier sa o vás postará s profesionálnym, no zároveň ľudským prístupom. Pri vyšetrení im nechýba úsmev na tvári, ochota pomôcť, poradiť a klient sa tak môže pokojne a bez obáv zveriť do ich šikovných rúk. Klinika disponuje komfortne a moderne vybavenými ambulanciami a priestor kliniky je monitorovaný kamerovým systémom.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre City Dental Clinic?

Kladie dôraz na pravidelné preventívne prehliadky, aby tak klient predišiel vážnejším komplikáciám.

Klinika je flexibilná, ústretová, ochotná a nehrozia tak dlhé čakacie doby na termíny.

Garanciou kliniky sú kvalitné, profesionálne a šetrné ošetrenia za prijateľné ceny.

Dbá na pohodlie klienta, preto poskytuje všetky služby pod jednou strechou.

Klinika disponuje komfortne a moderne vybavenými ambulanciami a priestor kliniky je monitorovaný kamerovým systémom.

Keďže dentálna veda sa neustále posúva vpred, pre kliniku je preto dôležité aby sa vedomostne vzdelávala a v ničom nezaostávala. Tím odborníkov pravidelne navštevuje množstvo workshopov, seminárov a prednášok u nás aj v zahraničí.

Ordinačné hodiny:

  • 09:00:00-17:00:00

Hlavné zákroky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.