Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Allen Dimov

Chirurgia Bratislava

Napíšte nám

Recenzie (2)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Allen Dimov? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Allen Dimov už získal/a tieto skúsenosti

Dermatologický zákrok pomocou laseru: veľká pochvala

Registrovaný užívateľ 19.07.2018
Stojí to za to     

Profesionálny prístup lekára , pred - počas a po zákroku. Takto má vyzerať klinika a prístup lekára k pacientovi. Veľká pochvala ,,p.Dimov,, ako aj vášmu personálu ... Odporúčam ..

Profil - MUDr. Allen Dimov - Chirurgia Bratislava

Motto:

Belleza = centrum pre zdravie a krásu!

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SCHS - Slovenská chirurgická spoločnosť
  • SLS - Slovenská lekárska spoločnosť

Uvítanie

MUDr. Allen Dimov je popredný plastický chirurg a odborný garant. Po vyštudovaní pôsobil na rôznych klinikách plastickej a estetickej medicíny. V súčastnosti pracuje ako odborný garant kliniky Chirkoz v Bratislave. Pri svojej vysoko odbornej práci využíva najnovšiu laserovú technológiu, ktorou sa bezpochyby dosahujú úžasné výsledky pri operáciach. Sú to najnovšie postupy, ktoré sa bežne využívajú v krajinách Európskej Únie.

Vzdelanie a praxe

MUDr. Allen Dimov je absolvent Lekárskej fakulty Univerzity vo Varne v Bulharsku. V rokoch 1994 a 1998 absolvoval štúdiá na Lekárskej falukte Univerzity Komenského v Bratislave. Tu získal atestácie I. a II. stupňa v odbore chirurgia. Zostal na Slovensku, kde pôsobí ako popredný chirurg na klinike Chirkoz Medical. Je členom Slovenskej lekárskej spoločnosti a taktiež člen slovenskej chirurgickej spoločnosti.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Doktor Allen Dimov využíva vo svojej praxi tie najmodernejšie zariadenia, ktoré spĺňajú najprísnejšie zdravotnícke regulácie EU. Sústredí sa predovšetkým na jednodňovú chirurgiu, pri ktorej využíva laserovú technológiu. Jej výhodou je predovšetkým rýchlosť, pričom nie sú potrebné žiadne rezné úkony. Laserovými dermatologickými zákrokmi sa v ambulacii pána doktora môžete zbaviť jaziev, kŕčových žíl, ochlpenia alebo podstúpiť laserovú liečbu varixov, alebo iných kožných derivátov. Pacienti oceňujú  profesionálny prístup a odbornosť, s ktorou pán doktor pristupuje ku každému prípadu.

Naša ordinácia/klinika

Chirkoz Medical Clinic, na ktorej Allen Dimov pôsobí, sa zaoberá plastickou chirurgiou, estetickou a kožnou medicínou. Pre klientov sa toto zdravotnícke stredisko otvorilo v roku 2004. Ponúka široké služby estetickej a plastickej chirurgie, ktoré vykonávajú najväčší profesionáli v tejto oblasti. Počas rokov pôsobenia sa klinika stala špičkou medzi zariadeniami s podobným zameraním a oslovuje nielen domácich ale aj zahraničných klientov. Podstúpiť tu môžete zákroky jednodňovej rovnako tak aj viacdňovej chirurgie. Všetky tieto kvality robia z kliniky Chirkoz v Bratislave miesto, ktoré si vyberajú tí najnáročnejší klienti.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Chirurgia ruky
Korekcia jaziev
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Odstránenie jaziev laserom
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia) Od 300 €
Liečba kŕčových žíl varixov Od 300 €
   Laserová liečba varixov
   Liečba kŕčových žíl metódou Closure
   Odstránenie kŕčových žíl metódou CHIVA
   Sklerotizácia varixov Od 67 €
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Od 40 €
Operácia uší (Otoplastika)
Syndróm karpálneho tunelu Od 200 €
Zväčšenie pier

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Články

Tŕpne Vám ruka?
28.10.2008

Čoraz častejšie máte "mravčekov v ruke"? Inak povedané: pociťujete tŕpnutie ruky, stuhnutie zápästia, strácate cit a silu v...

Napíšte nám

Adresy

Chirurgia Bratislava
Adresa
Gercenova 8/F
85101 Bratislava
Slovenská republika