DermaPoint

DermaPoint

(3 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Za plavárňou 3937/1, Žilina, Žilinský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
DermaPoint
DermaPoint
(3 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 1000 návštev profilu
DermaPoint - Centrum zdravia a krásy

DermaPoint poskytuje svoje služby v oblasti estetickej medicíny a laserových zákrokov už 10 rokov a má viac ako desať tisíc spokojných klientov.

Súkromná klinika estetickej a laserovej medicíny DermaPoint sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti centra Žiliny. V moderne zrekonštruovaných priestoroch Vám tím skúsených odborníkov ponúka celé spektrum zdravotných zákrokov v súlade s najnovšími poznatkami medicíny.

Moderne zariadená operačná sála a najnovšie typy laserov najprestížnejšej svetovej značky umožňujú unikátnu kombináciu laserových techník a ďalších esteticko-korekčných postupov, individuálne prispôsobených pre potreby každého klienta. Celý kolektív lekárov a sestier je na vysokej profesionálnej úrovni, má dlhoročné skúsenosti a je pripravený poskytnúť Vám služby na najvyššej úrovni, pretože našim prvoradým cieľom je vytvoriť pre pacientov nadštandardnú starostlivosť, príjemné prostredie a maximálnu diskrétnosť.

Majiteľkou centra DermaPoint je MUDr. Mária Petrášová, lekár - dermatovenerológ, s odbornou atestáciou 2. stupňa a nostrifikáciou lekárskeho diplomu Kanadskou lekárskou asociáciou. MUDr. Mária Petrášová má 11 rokov praxe a od roku 2002 do marca 2004 bola primárkou na kožnom oddelení Nemocnice s poliklinikou Žilina.

Prečo práve DermaPoint?

Kožné choroby a problémová pleť sú bežnými problémami, s ktorými sa stretávame relatívne často v bežnom živote. Takisto je stále viac ľudí, ktorí chcú, aby ich pleť vyzerala mladšie, ako pred pár rokmi, ale nie sú ochotní podstúpiť kroky, ktoré by ich vyradili z ich aktívneho života. Našťastie vývoj modernej medicíny pokročil tak ďaleko, že na dosiahnutie týchto cieľov nemusíte podstúpiť veľký chirurgický zákrok.

Mať zdravú mlado-vyzerajúcu pleť je dnes niečo, čo si môže dovoliť každý.

DermaPoint Vám ponúka:
  • Vysokú odbornú úroveň kožnej medicíny

  • Flexibilitu vzťahu k zákazníkovi

  • Efektívnosť liečby

  • Bezbolestné zákroky

  • Prevenciu kožných chorôb

  • Prístrojové vybavenie na špičkovej úrovni

Upozornenie pre klientov: v Martine robíme len epilácie a rádiofrekvenčné ošetrenie.

Náš tím

Tím centra zdravia a krásy - DermaPoint vedie MUDr. Mária Petrášová - dermatovenerológ, s odbornou atestáciou 2.stupňa a nostrifikáciou lekárskeho diplomu Kanadskou lekárskou asociáciou. Má viac ako 16 rokov praxe a od roku 2002 do marca 2004 bola primárkou na kožnom oddelení Nemocnice s poliklinikou Žilina.

MUDr. Mária Petrášová, garant MUDr. Tomáš Kopal MUDr. Marika Horečná Miroslava Nižná Zuzana Mincová Katarína Blašková Mgr. Zuzana Vanková

Recenzie (3)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií na DermaPoint Žilina

Velmi milá pani,profesionalny prístup a zaručený oddych

Požiadajte DermaPoint o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (13)

Požiadajte DermaPoint o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Lekári z pracoviska

MUDr. Mária Petrášová

MUDr. Mária Petrášová

Požiadajte DermaPoint o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!