Dermamed

Dermamed

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Pod Párovcami č. 5190/3C, Piešťany, Trnavský kraj
Dermamed
Dermamed
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Profil ambulancie

Koža "oblieka" naše telo, chráni ho a zároveň je zrkadlom nášho životného štýlu. Jej ochrana a starostlivosť o ňu je preto veľmi osobnou záležitosťou. Mení sa a stárne vlastne od prvého dňa života, čo podmieňuje i spôsob individuálnej starostlivosti o ňu.

Zdravá a dobre vyzerajúca pokožka je odrazom nielen telesného, ale i duševného zdravia a naopak.

To je výstižná a stručná výpoveď o ľudskej koži, ktorej autorom je MUDr. Gustáv Niepel. Reprezentuje súkromnú ambulanciu DERMAmed. funguje od júla 2003, keď predtým MUDr. G. Niepel odišiel a spolu s ním zdravotná sestra Daniela Balážiková z Nemocnice A. Wintera z postov primára a vrchnej sestry z dermatovenerologického oddelenia po jeho začlenení do doliečovacieho oddelenia.

Súkromná - neštátna ambulancia MUDr. G. Niepela je situovaná v modernej budove MEDICENTRA, Pod Párovcami 5190/3C, v tichom a príjemnom prostredí v centre mesta na okraji mestského parku s možnosťou parkovania.

Poskytuje komplexné dermatovenerologické služby i v spolupráci s NÚRCHom. V jej práci dominuje však najmä korektívna a estetická dermatológia, podmienená 12-ročnou skúsenosťou a priekopníckou prácou MUDr G.Niepela i s. Balážikovej v dermatologickej laseroterapii.

Laseroterapia je prelomom v lekárskej starostlivosti o pokožku, je najefektívnejším prostriedkom, používaným v korektívnej a estetickej dermatológii. Doplnená v posledných rokoch o IPL technológiu a kožné implantáty poskytuje možnosť komplexného prístupu pri riešení prakticky všetkých zdravotných a estetických problémov klienta. V niektorých prípadoch spolupracujeme s plastickým chirurgom, či otorhinolaryngológom - najmä pri laserovom operačnom odstránení chrápania.

Prístrojové vybavenie pracoviska je na najvyššej súčasnej úrovni, prístroje Laser UP 5000 C, Spectron IPL Dual Mode System, FotoFinder Dermoscope a LPG Cellu M6 Keymodule i, Dream a Peelpredstavujú špičku v tejto oblasti.

Hoci je prevádzkovanie takéhoto zariadenia finančne náročné, naša cenová politika je transparentá a i vďaka priazni klientov je možné stanoviť ceny za výkony tak, aby boli dostupné čo najširšej klientele.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča
Odstránenie jaziev laserom

Odstránenie jaziev laserom a iné laserové úkony

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Spolupracujúci lekári

Dermamed

Dermamed

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.