• 56% do 1 dňa
 • zodpovedaných
  dopytov
  priemerne
  odpovedá
Kontakt

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Einsteinova 7
Budova RELAXX, 1. poschodie
851 01 Bratislava
Slovenská republika

Hodnotenie (61)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s INTERKLINIK, s.r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


INTERKLINIK, s.r.o. už získal/a tieto skúsenosti

mentor anatomické pod sval, 445ml. cez dvorec.

 |  Augmentácia prsníkov s mastopexiou
Egy  |  10.11.2016   Stojí to za to , Celková cena: € 3100 EUR

Ahojte, som tri týždne po augmentácií prsníkov, chcem sa Vás opýtať, či je možné mať asymetriu po operácií aj keď predtým som ju nemala, prípadne či sa mi prsia ešte upravia. Nie je až taká výrazná, ale je a hlavne bradavka ma úplne iný tvar aj celkovo. Vidíte to aj na foto, ktoré prikladám pred a p... Viac 

 2 Páči sa mi to  |   3 Komentárov

augmentácia pŕs z 2.8.2016

 |  Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
Tatiana21  |  26.08.2016   Stojí to za to , Celková cena: € 3140 EUR

Touto cestou by som sa chcela poďakovať p. doktorovi N. Ráczovi za nádherne odvedenú prácu dňa 2.8.2016.Ako lekára ho môžem len každému odporučiť.Je to veľmi milý,ochotný plastický chirurg, ktorý si Vás vypočuje a poradí Vám nájsť to najlepšie riešenie k Vašej 100 % spokojnosti.Od prvej návštevy na ... Viac 

 1 Komentár

Niťový lifting - rekonvalescencia cez víkend, omladenie o 5 rokov

 |  Niťový lifting
Maria  |  19.05.2016   Stojí to za to , Celková cena: € 350 EUR

Chodim k doktorke Feix už roky a nepoznám lepšiu odborníčku na Slovensku. Jej prístup je neuveriteľne milý a po zákroku je moja pleť v dokonalej forme. Robila mi aj hydratáciu pier a bola som spokojná s výsledkom. Pravidelne chodím na botox a teraz sme pridali nite. Zákroku som sa bála ale dopadlo t... Viac 

 2 Komentárov

Veľmi spokojná s prácou pána doktora Rácza

 |  Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
Registrovaný užívateľ  |  06.05.2016   Stojí to za to

Minulý rok som bola na operácii u pána doktora Rácza, som veľmi spokojná s jeho prácou a prístupom, výsledok fantastický, prsia pôsobia prirodzene po zväčšení. Komunikácia s ním bola super, všetko vysvetlil, zodpovedal, poradil. Ak ešte niekedy budem plánovať nejaký estetický zákrok tak určite u neh... Viac 

 3 Komentárov

Som velmi spokojna s doktorovym pristupom aj vysledkom

 |  Operácia očných viečok (Blepharoplastika)
Maria  |  04.02.2016   Stojí to za to , Celková cena: € 590 EUR

Doktor Rácz mi robil korekciu viecok, spodných. Mala som problemy s opuchnutymi ocami kazde rano, problem sa prehlboval a tak som po odporucani sla k doktorovi Raczovi. V lokalnej anesteze bolo vseko za 40 min. hotove. Som velmi spokojna s doktorovym pristupom aj vysledkom.

 1 Komentár

Super pristup, a skvely vysledok naozaj davam 100 bodov! :)

 |  Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
Maria  |  04.02.2016   Stojí to za to , Celková cena: € 2890 EUR

Absolvovala som operáciu u doktora Hederu, moje prsia maju krasny tvar. Potrebovala som prsia podvihnut a zvacsit a presne to aj urobil. Davali mi 375ml a dosiahol efekt, ktory neposobi vulgarne, prave naopak prirodzene a velmi povabne. Odporucam tohto lekara aj kliniku Interklinik kde posobi. Super... Viac 

 1 Komentár

Ďakujem

 |  Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
Registrovaný užívateľ  |  23.11.2015   Stojí to za to , Celková cena: € 2590 EUR

rada by som sa podelila o môj príbeh. .... na túto operáciu som sa odhodlavala veľa rokov... vela času som strávila na nete pri hľadaní dobrého lekara až som sa dostala k doktorovi Hederovi. Pozorne si vypočul moje predstavy, potom mi on povedal svoje a spoločne sme dospeli ku kompromisom.Operácia b... Viac 

Dakujem

 |  Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
Registrovaný užívateľ  |  14.10.2015   Stojí to za to , Celková cena: € 2920 EUR

na zvacsenie prsnikov som sa odhodlavala uz niekolko rokov, velmi som sa bala bolesti, komplikacii a celkoveho vysledku. Nakoniec som sa odhodlala a zverila som sa do ruk dr. Hedera z Interklinik. Dnes je to tyzden po operacii a nic nelutujem, pretoze prsia su tip top sumerne, prirodzene vyzeraju a ... Viac 

Spravil mi nové krásne prednosti

 |  Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
Registrovaný užívateľ  |  09.06.2015   Stojí to za to , Celková cena: € 2790 EUR

Chcem poďakovať Mudr.Hederovi.Má zlaté ručičky,neskutočne ľudský prístup.Mám o rok 50 rokov a spravil mi nové krásne prednosti.Ešte raz pán doktor veĺká vďaka!!!

Velká spokojnosť s výsledkom

 |  Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
Registrovaný užívateľ  |  19.03.2015   Stojí to za to , Celková cena: € 2400 EUR

Velká spokojnosť s výsledkom a prístupom pána doktora Hederu. Rozhodne odporúčam..


Ďalšie hodnotenie
Profil

Profil

Motto:

Si jediné, čo máš.

Interklinik s.r.o.

Bratislavská Klinika zdravia a krásy INTERKLINIK má za sebou mimoriadne úspešnú 20-ročnú tradíciu v poskytovaní špičkových služieb v odbore plastickej chirurgie, gynekológie, stomatológie, estetickej dermatológie a kozmetiky, ORL, cievnej chirurgie, dietológie a zdravého životného štýlu.
Profesionálne vybavenie, skúsení lekári a terapeuti, moderne vybavené operačné sály a ambulancie, príjemný personál, diskrétnosť a spokojnosť s odbornou starostlivosťou, to sú časté dôvody, prečo sa sem klienti vždy radi vracajú.

Prečo Klinika zdravia a krásy INTERKLINIK

 • špičkový tím odborných lekárov, anesteziológov, terapeutov a zdravotných sestier s medzinárodnými skúsenosťami
 • najmodernejšie technické vybavenie operačných sál a ambulancií s vlastným lôžkovým oddelením
 • príjemne a útulné prostredie navrhnuté renomovanými slovenskými dizajnérmi so štýlovým relaxačným zariadením SPAKLINIK
 • individuálny a diskrétny prístup ku každému klientovi
 • pohodlný komfort, príjemne prostredie navrhnuté so štýlovým relaxačným zariadením - SPAKLINIK
 • možnosť využitia aj iných prevádzok Relaxx centra (bazén, posilňovňa, detský kútik)
 • bezplatné parkovanie na vyhradených miestach a bezbariérový, diskrétny vstup do budovy samostatným výťahom
 • bezplatný detský kútik
 • atraktívne balíčky služieb, pravidelné sezónne akcie a novinky, niekoľko druhov VIP vernostných kariet či darčekové poukážky pre Vašich blízkych
 • možnosť úhrady výkonov formou splátok, prostredníctvom spoločnosti Home Credit

INTERKLINIK Vám ponúka komplexnú, profesionálnu a nadštandardnú starostlivosť o Vaše zdravie a krásu na jednom mieste.

Do portfólia služieb INTERKLINIK patrí:

Plastická chirurgia, Estetická dermatológia a kozmetika, Stomatológia a Stomatochirurgia, Gynekológia a Pôrodníctvo, Urológia a Sexuológia, ORL, Cievna chirurgia, Neurológia, Preventívne vyšetrenia a genetické testy, Vital – centrum zdravého životného štýlu, SPAKLINIK – Medical Spa. 

Plastická chirurgia

Plastická chirurgia je ďaleko viac ako medicínsky odbor. Našim klientom už 20 rokov pomáhame zlepšovať nielen ich vzhľad, ale prinavraciame im sebavedomie, príťažlivosť a pozitívny životný pocit. Kaž­dého pacienta preto vnímame individuálne, snažiac sa o jeho maximálne pohodlie a pocit dôvery.

TEL: +421 2 68 23 09 11
TEL: +421 905 48 08 48

Stomatológia

V našich moderných ambulanciách pracuje skúsený tím lekárov a sestier, ktorí Vám poskytnú starostlivosť bez zbytočnej bolesti a stresu. Komplexnú starostlivosť dopĺňa RTG pracovisko, možnosť využitia celkovej anestézie, estetickej stomatológie, implantológie a čeľustnej ortopédie, paradentológie, protetiky a dentálnej hygieny.

TEL: +421 2 68 23 09 30
TEL: +421 918 46 13 85

Estetická dermatológia

Pomocou najmodernejších poznatkov v starostlivosti o pleť Vám pomôžeme udržať si mladistvý stav pokožky. Odstraňovanie kožných výrastkov a bradavíc, korekcie vrások a pier, zamedzenie zvýšeného potenia, chemický peeling, mezoterapia, žehlenie pleti galvanickou žehličkou či komplexná laserová medicína alebo lekárska kozmetika.

TEL: +421 2 68 23 09 20
TEL: +421 917 40 63 75

Gynekológia

Profesionálny tím s dlhoročnou praxou Vám poskytne unikátnu starostlivosť v čase gravidity ale aj pri preventívnych vyšetreniach. Najmodernejšie 3D/4D USG zariadenie Vám umožní vidieť Vaše bábätko. V Spaklinik ponúkame gynekológmi odporúčané „gravi a mama-masáže", ktoré Vám spríjemnia obdobie gravidity.

TEL: +421 905 48 08 48
TEL: +421 2 68 23 09 11

Neurológia

Náš odborný tím, na čele so skúsenými neurológmi, vám pomôže pri akútnych pohy­bových problémoch, bolestiach hlavy, chrbtice, vyčerpanosti organizmu, či iných neuro­patiách. Včasná prevencia, diagnostika a rehabilitácia v spolupráci so Spaklinik vám poskytuje komplexný program pre rýchly návrat do života, bez bolesti a obmedzení.

ORL

Otorinolaryngologické oddelenie sa zaoberá širokým spektrom výkonov. Od diagnostiky a liečby chrápania, chorôb nosa, ucha, horných dýchacích orgánov, hltana, orgánov čuchu a chuti, vrátane nádorových chorôb až po plastické operácie nosa, ušníc a tvárových kostí. Pre vyšetrenie a liečbu využívame profesionálne vybavenie, ako je laser, endoskop a shaver.

Cievna chirurgia

Kŕčové žily (varixy) a sklerotizácia - okrem základnej požiadavky perfektného liečebného výsledku je pre nás rovnako dôležitý aj kozmetický efekt. Dobre to už vedia urobiť viacerí, my to dokážeme urobiť aj pekne.

Dietologické centrum - VITAL

Špecializované centrum v oblasti zdravého životného štýlu s personalizovaným prístupom. Kombináciou vyšetrení a výkonov či genetických testov, pomáhame pri chudnutí, odstránení dlho­dobých zdravotných ťažkostí, posilnení vitality a sebavedomia. Nastavením stravovacích návyk­ov na základe testu potravinovej neznášanlivosti a doplnením chýbajúcich látok v tele.

TEL: +421 2 68 23 09 20

Spaklinik

Každé telo potrebuje regeneráciu. Spaklinik vám po namáhavom dni, prípadne zákroku na niektorom z našich oddelení ponúka dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie. Naši skúsení maséri a fyzioterapeuti s dlhoročnými skúsenosťami pracujú s technikami, ktoré overili tisícročia.

TEL: +421 2 68 23 09 40

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zákroky

Zákroky

Realizované zákroky Dermatológia Info Ceny od*
Liečba bradavice (verrucae) od € 20 EUR
Liečba condylomata accuminata a iných bradavíc od € 150 EUR
Realizované zákroky Plastická chirurgia Info Ceny od*
Abdominoplastika (Operácia brucha) od € 2170 EUR
   Miniabdominoplastika od € 1350 EUR
Bielenie zubov Vnútorné bielenie za každý zub
Chemický peeling od € 40 EUR
Chirurgia ruky od € 150 EUR
Dentálne klenoty Vsadenie Swarovského...
Digitálny dermatoskop od € 89 EUR
Dupuytrenová kontraktúra od € 350 EUR
Facelift, SMAS facelifting od € 1650 EUR
Frakčný laserový resurfacing od € 200 EUR
Injekčné výplne od € 40 EUR
   Lipofilling, Lipotransfer (aplikácie vlastného tuku) od € 490 EUR
   Radiesse (Calcium hydroxylapatit) od € 600 EUR
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) od € 170 EUR
Keramické fazety Všetky zákroky plastickej...
Keramické korunky Všetky zákroky plastickej...
Korekcia jaziev od € 220 EUR
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov od € 35 EUR
Laserové zákroky estetickej dermatológie od € 30 EUR
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing od € 80 EUR
   Laserové odstránenie kožných výrastkov od € 30 EUR
   Laserové odstránenie rozšírených žiliek od € 80 EUR
   Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií od € 30 EUR
   Omladzovanie pokožky Yag laserom od € 90 EUR
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia) od € 100 EUR
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom od € 100 EUR
Liečba kŕčových žíl varixov
   Sklerotizácia varixov od € 30 EUR
Liposukcia od € 755 EUR
   Water-jet liposukcia (WAL) od € 755 EUR
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk) od € 80 EUR
Modelácia prsníkov (Mastopexia) od € 1580 EUR
   Augmentácia prsníkov s mastopexiou od € 2250 EUR
Nastreľovanie náušníc od € 30 EUR
Niťový lifting
   Mezonite od € 180 EUR
Odstranenie strií od € 400 EUR
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu od € 40 EUR
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov od € 30 EUR
Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL) od € 30 EUR
Operácia gynekomastie od € 1540 EUR
Operácia nosa (Rhinoplastika) od € 1220 EUR
Operácia obočia (Brow lift) od € 1300 EUR
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) od € 600 EUR
   Odstránenie xantelaziem (tukových usadenín v okolí očí) od € 80 EUR
Operácia pier (Augmentácia)
   Zväčšenie pier - PermaLip od € 1500 EUR
Operácia uší (Otoplastika) od € 600 EUR
Plastická operácia stydkých pyskov (Labioplastika) od € 590 EUR
PRP – Plazma terapia (Drakula terapia) od € 200 EUR
Rádiofrekvenčná rejuvenácia(Aluma, accent, TriPollar, Spa RF, Re-Age) od € 60 EUR
Syndróm karpálneho tunelu od € 150 EUR
Transplantácia vlasov 1000 štepov od € 1820 EUR
Výmena implantátu od € 2250 EUR
Zmenšenie prsníkov od € 1580 EUR
Zubné implantáty Všetky zákroky plastickej...
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia) od € 1690 EUR
Realizované zákroky Ortopédia Info Ceny od*
Ruka - lupavý prst od € 150 EUR

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Fotky pred/po

Fotky pred/po

Články

Články

Trojrozmerná augmentácia

13.11.2013

Operácia poprsia (augmentácia) patrí v súčasnosti medzi najžiadanejšie zákroky plastických chirurgov. Nielen lekári, ale aj rôzne... Viac 

Ako sa operuje nos

26.06.2012

Operácia nosovej priehradky sa vykonáva v celkovej anestézii. Operuje sa združene na sliznici, kostiach a chrupkách. Kedysi sa takéto... Viac 

Odpovede v diskusiách
 • 56% do 1 dňa
 • zodpovedaných
  dopytov
  priemerne
  odpovedá