INTERKLINIK, s.r.o.

INTERKLINIK, s.r.o.

(74 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Einsteinova 7, Bratislava, Bratislavský kraj
INTERKLINIK, s.r.o.
INTERKLINIK, s.r.o.
(74 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

Súkromná klinika estetickej medicíny Interklinik otvorila svoje brány pacientom už pred viac ako 29-timi rokmi. Odvtedy prešla viacerými zmenami, rozšírila svoje portfólio služieb, priestory, technické vybavenie a samozrejme aj tím odborníkov. Vzhľadom na to je suverénne najväčšou klinikou špecializujúcou sa na estetickú medicínu na Slovensku. Okrem estetickej medicíny však zahŕňa aj služby v ďalších medicínskych oblastiach ako plastická chirurgia, stomatológia, kozmetika či cievna chirurgia. Samozrejmosťou je tiež ambulancia estetickej dermatológie, ORL, gynekológie a pracovisko so zameraním na zdravý životný štýl.

Hlavnými benefitmi kliniky sú skutočne vysoko kvalifikovaní odborníci vo vyššie spomínaných oblastiach, ktorí pracujú s kvalitným technologickým vybavením, vďaka čomu môžu pre pacienta vždy spraviť maximum. Diskrétny prístup, ústretovosť a komfort je zas samozrejmosťou u zdravotných sestier a ďalších pracovníkov starajúcich sa o pohodlie klienta počas celého pobytu na klinike.

Súčasťou kliniky nie sú len ambulancie a operačné sály, ale i moderne zariadená lôžková časť, ktorá doslova dýcha čistotou. Celkový dizajn kliniky so slovenskými prvkami je už len potvrdením toho, že ide o kliniku na vysokej úrovni.

Interklinik ponúka svojim pacientom služby plastickej chirurgie, kde je hlavnou úlohou lekárov nielen vyriešiť pacientov estetický či zdravotný problém, ale mu tiež pozdvihnúť sebavedomie a sebadôveru. Ku každému pacientovi pristupujú s veľkým rešpektom a maximálnou ústretovosťou.

Stomatologické ošetrenia sa často spájajú so stresom a napätím. To však nie je prípad stolmatologickej ambulancie v Interklinik, kde prvoradým cieľom lekárov je poskytnúť pacientovi kompletnú starostlivosť bez akejkoľvek bolesti. Súčasťou týchto služieb je aj dentálna hygiena a RTG pracovisko.

Najnovšie trendy v anti-aging medicíne uplatňujú odborníci z ambulancie estetickej dermatológie, ktorí považujú za dôležitý individuálny prístup ku klientom.

Ak ste v radostnom očakávaní, rozhodne navštívte gynekologickú ambulanciu zahŕňajúcu tak vyšetrenie nielen v čase gravidity, ale aj po nej. Navyše je vybavená špeciálnym 3D/4D USG prístrojom, na ktorom budete mať možnosť krásne vidieť vaše bábätko.

V otorinolarygologickej ambulancii vám ponúknu efektívny spôsob liečby chrápania, čuchových orgánov, horných dýchacích ciest a ďalších ochorení spadajúcich do nosno-krčno-ušnej oblasti.

S kŕčovými žilami, sklerotizáciou vám zas poriadia špecialisti na cievnu chirurgiu kladúci dôraz aj na kozmetický efekt zákrokov.

Poslednou súčasťou kliniky je Spaklinik, kde máte možnosť dokonale zrelaxovať po náročnom zákroku a načerpať nové sily. K dispozícii sú vám šikovné ruky fyzioterapeutov a masérov, ktoré budú doslova balzamom pre vaše telo.

Interklinik sa nachádza v dvoch slovenských mestách: Bratislave, na Einsteinovej 7 a v Poprade, na ulici Športová 1397/1.

Možnosť videokonzultácie:

 • Nie

Prax:

 • 29 rokov

Poskytujem služby v jazykoch:

 • Deutsch
 • English
 • pусский язык
 • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

 • Áno

Akceptované spôsoby platby:

 • Hotovosť
 • Debetná/kreditná karta

Druh činnosti:

 • Iné:
 • Plastická chirurgia, estetická medicína, stomatológia, SPA, gynekológia, urológia, cievne, nefrológia

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovný tím:

 • 21-50 zamestnancov

Pracovisko:

 • Klinika

Skúsenosti:

 • >10 rokov

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Áno

Zákroky:

 • Augmentácia a modelácia poprsia, liposukcia, facelift, korekcia očných viečok, rhinoplastika, profhilo, HiFu neinvazívny lifting, zväčšenie pier

Najinovatívnejšie zákroky:

 • Ošetrenie Profhilo, HiFu neinvazívny lifting pomocou ultrazvuku, zväčšenie pier

Centrum/Lekár sa špecializuje na:

 • Plastická chirurgia, estetická medicína, stomatológia, SPA, gynekológia, urológia, cievne, nefrológia

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Poradenstvo pacientovi poskytuje:

 • Špecialista

Ordinačné hodiny:

 • Pondelok – Štvrtok 8:00 – 20:00 Piatok 8:00 – 15:00

Prvá návšteva zdarma:

 • Áno

Cena za konzultáciu:

 • Cena za konzultáciu je odrátaná z ceny výkonu.

Hlavné zákroky

Blefaroplastika

Očné viečka nie sú len otázkou estetiky ale aj zdravia, padajúce viečka zhoršujú naše periférne ale aj celkové videnie. Operácia viečok koriguje nadbytočnú a ovisnutú kožu, ktorá má za výsledok unavený či smutný výraz tváre.
Od: 750 € do 1.500 €

Kyselina hyalurónová

Injekčné výplne sa používajú na vyplnenie vrások a objemu zváre, korekciu jaziev, modelovanie kontúr a objemu tváre, zväčšenie pier a celkové omladenie pleti. Výsledok zákroku je viditeľný okamžite - vyhladená a jemná pokožka, tiež aj plnšie pery. Aplikácia je rýchla, neinvazívna a takmer bezbolestná. Ponúkame najnovšie a najinovatívnejšie druhy injekčných výplní na trhu.
Od: 300 €

Laserové odstránenie rozšírených žiliek

Pomocou špeciálneho cievneho lasera sa odstraňujú rozšírené žilky na tvári, dolných končatinách a iných častiach tela. Keď sa elasticita cievnej steny zníži, jemné kapiláry sa rozšíria a začnú praskať. Cievny laser tento estetický problém efektívne odstraňuje a ošetrenie je bezbolestné, rýchle a dlhodobé. V niektorých prípadoch je potrebné viacnásobné opakovanie liečby.
Od: 50 €

Rhinoplastika

Korekciou nosa môžeme dosiahnuť zmenšenie alebo zväčšenie, môžeme odstraniť hrbolčeky, zmeniť tvar špičky alebo chrbta nosa, upraviť uholu medzi nosom a hornou perou ale tiež odstrániť dýchacie obtiaže v kombinácii s operáciou prepážky.
Od: 1.835 €

Otoplastika

Plastická operácia ušníc alebo otoplastika je výkon, pri ktorom sa dajú upraviť deformácie ušníc ako napríklad odstávajúce ušnice. Počas otoplastiky sa modeluje ušnicová chrupavka, prípadne sa robí aj jej resekcia.
Od: 1.000 €

Zväčšenie pŕs

Od jednoduchých augmentácii po komplikované modelácie prsníkov. Nič pre nás nie je prekážkou. Naši lekári majú bohaté skúsenosti v oblasti plastických operácii prsníkov.
Od: 2.239 €

Zväčšenie pier

Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou je najobľúbenejšou metódou na získanie objemu pier, zvýraznenie kontúr - kupidov oblúk či vyhladenie vrások a rýh.
Od: 300 €

Niťový lifting

Niťový lifting je neinvazívny lifitng, ktorý dokáže spevniť, zlepšiť kvalitu pokožky a jej pružnosť, pomáha tiež k produkcii a tvorbe kolagénu. Vykonáva sa pomocou tenkej ihly a je veľmi obľúbený vďaka svojim výborným výsledkom. Zbaví vás drobných vrások okolo pier, vrások medzi obočím, vrások okolo očí aj pod očami, poklesnutého obočia, nosovo-ústnych záhybov a vrások, ochabnutej pokožky so stratou elasticity a ovisnutej kože. Zákrok je úplne bezbolestný, vykonáva sa v lokálnom znecitlivení.
Od: 180 €

Liposukcia

Klasická tumescentná a WAL (vodnou tryskou) liposukcia dokážu pomôcť s neoblomným tukom pomôžu Vám k lepšiemu pocitu zo života, a tiež znížia riziko vážnych zdravotných problémov.
Od: 999 €

Zmenšenie prsníkov

Zmenšenie prsníkov alebo redukčná mammaplastika spočíva v odstránení nadbytočného tkaniva prsníkov - tuku, žľazového tkaniva alebo kože.
Od: 1.709 €

Botulotoxín

Botulotoxín pomôže najmä s odstránením „vrásky hnevu“ (glabella), vejárikov/vrások pri očných kútikoch, vrások na čele, či vrások okolo hornej a dolnej pery. Jeho použitie je aj preventívne a dokáže zamedziť vzniku týchto vrások. Jendá sa o veľmi rýchly zákrok, ktorého bolestivosť je obmedzená na pocit jemného vpichu. Účinok aj jeho trvanie sú individuálne a závisia od intenzity stiahnutí mimických svalov, od rýchlosti metabolizácie účinnej látky a od rýchlosti regenerácie nervových zakončení vo svale.
Od: 105 €

Laserová epilácia

Laserovou epiláciou vieme tromi až šiestimi ošetreniami dosiahnuť efekt hladkej pokožky. Počet nutný ošetrení závisí od lokality, ktorú ošetrujeme a zarastenia ochlpenia.
Od: 40 €

Injekčná lipolýza

Injekčná lipolýza je metóda určená na redukciu tuku z problémových partií tela a tváre (syslíky, výrazné nosovoústne valy), na korekciu dvojitej brady (podbradok). Používa sa tiež na korekciu (redukciu) kontúr (neslúži k zníženiu hmotnosti). Keďže sa tuk neodsáva, efekt nie je okamžitý, ale postupne počas 6 - 8 týždňov po aplikácii dochádza k postupnej metabolizácii tuku a stimulácii kolagénu.

Labioplastika

Labioplastika je plastická operácia, pri ktorej sa upravujú malé pysky ohanbia (labia). Labia sú jemné kožné riasy, ktoré po stranách ohraničujú pošvu a vonkajšie ústie močovej trubice. Spolu s klitorisom patria k najcitlivejším častiam ženského vonkajšieho genitálu. Väčšinou vyčnievajú z veľkých pyskov len mierne alebo vôbec, ak však vyčnievajú nadmerne, môže byť žiadané ich z estetického alebo funkčného hľadiska upraviť.
Od: 850 €

Facelift

Facelift je operácia tváre (alebo necklift pri krku), vďaka ktorej vieme dosiahnuť omladenie pleti až o niekoľko rokov. Pomáha s ochabnutými štruktúrami tváre a zabráni vytvoreniu ďalších vrások, či už tých jemných alebo stredných. Počas operácie sa odtraňuje ovisnutá koža z tváre a krku, čím sa vyhladia vrásky.
Od: 1.950 €

Abdominoplastika

Operácia, ktorá vyrieši problém s previsajúcou kožou na bruchu a tiež na spevnenie brušnej steny. Najčastejšie sa vykonáva po rapídnej strate hmotnosti či tehotenstve.
Od: 1.499 €

Odstránenie jaziev

Trápia Vás jazvy? Máme pre Vás niekoľko riešení, ktoré individualizuje lekár- dermatológ. Sme tu pre Vás! Poskytujeme zdravotnú starostlivosť s najvyššími hygienickými štandardmi.
Od: 235 €

Mezoterapia

Pomocou mezoterapie poskytnete svojej pleti hĺbkovú výživu, hydratáciu a regeneráciu. ... Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk).
Od: 85 €

Liečba kŕčových žíl varixov

Varixy možno liečiť chirurgicky, pomocou lasera alebo sklerotizácie. Varixy sa môžu operovať počas celého roka. Keďže je ale potrebné nosiť elastickú kompresívnu pančuchu, odporúča sa toto ošetrenie mimo letnú sezónu. Vo výnimočných prípadoch a na želanie klienta je ale operácia možná aj počas leta.
Od: 1.209 €

Liečba akné

V dnešnej medicíne nájdete mnoho možností na liečbu akné. Včasné riešenie tohto problému pomôže predísť mnohým komplikáciam, či už psychickým alebo fyzickým, ako sú jazvy a hyperpigmentácie, takže využite tieto možnosti čo najskôr. Kontaktujte nás a vytvoríme vám individuálny plán liečby. Špecializovaná súkromná zdravotná klinika.

Chemický peeling

Chemický peeling je rýchly a účinný postup, ktorý pokožku omladí, rejuvenizuje a regeneruje, či už sa jedná o oblasť tváre, krku, dekoltu alebo o ruky či chrbát. Chemický peeling je celkom neinvazívny a vhodný pre všetkých, ktorí chcú, aby sa vzhľad ich pleti rýchlo zlepšil. Procedúra je krátka a používa sa pri nej zmes zo špeciálnych peelingových prípravkov s obsahom kyseliny glykolovej (AHA) - prírodnej látky získanej z cukrovej trstiny. Špecialista vždy určí správnu koncentráciu s prihliadnutím na typ pokožky a cieľ ošetrenia.
Od: 50 €

Neinvazívny lifting

Neinvazívny lifting, ktorý u nás môžete podstúpiť, je založený na metóde fokusovaného ultrazvuku HiFu na omladenie. Táto metóda dokáže spevniť ovisnutú pokožku, pozdvihnúť padnuté líca, zjemniť vrásky, odstrániť dvojitú bradu a taktiež prejasniť rysy vašej tváre. Môžete sa tiež tešiť na vyzdvihnuté obočie, rozžiarený pohľad a lepšiu kvalitu pleť. A to všetko bez skalpela! Ošetrenie tiež vo vašej pleti podporí tvorbu kolagénu a tým napomôže spomaliť celkový proces starnutia.

Gynekomastia

Počas operácie gynekomastie sa chirururgicky odstraňujú mužské prsné žľazy cez relatívne malý rez v spodnej časti dvorca. Odstraňuje sa celá žľaza.
Od: 2.230 €

Odstránenie celulitídy

LPG je jediná účinná liečba v boji s celulitídou. Ošetreniestimuluje tvorbu kolagénu a elastínu pokožky, taktiež vyhladzuje povrch pokožky a odstraňuje celulitídu.

Lipofilling

Body jet dokáže odsať tuk tak, aby sa dal následne transplantovať do inej oblasti na vyplnenie. Vlastný tuk sa dnes často používa na bodycontouring.
Od: 1.000 €

Mastopexia

Zmenšenie prsníkov odstráni nadbytok tkaniva v oblasti prsníkov a chirurg počas operácie vymodeluje zostávajúce tkanivo tak, aby bradavka a dvorec boli vo vyhovujúcom postavení. Operácia zvyčajne trvá 3 - 4 hodiny.
Od: 2.446 €

Sklerotizácia

Sklerotizácia varixov je zákrok, vďaka ktorému sa zvabíte malých popraskaných žiliek – metličiek a pavúčikovitých varixov. Ide o ambulantný zákrok, ktorý nevyžaduje práceneschopnosť ani hospitalizáciu. Pri sklerotizácii sa vpichuje látka tzv. sklerotizačný roztok do žily. Roztok naruší vnútornú vrstvu žily a vyvolá drobnú zápalovú reakciu, ktorá spôsobí vyplnenie žily. Žila sa tak prestane plniť krvou, zmenší sa jej objem a nebude viditeľná.
Od: 100 €

Frakčný laser

Frakčný laserový resurfacing je založený na ošetrení tváre frakčným ablačným CO2 laserom. Ošetrenie je vhodné pre kleintov s výraznými nedokonalosťami pleti ako sú jazvy, pigmentové škrvny, vrásky ale pomôže aj s ochabnutou pleťou. Výsledok resurfacingu je omladená pleť s naštartovanou tvorbou vlastného kolagénu, takže je opäť napnutá a má výrazne lepšiu textúru. Je to rýchle, efektívne a nechirurgické omladenie pleti.
Od: 210 €

Plazma terapia

Tajomstvo plazma terapie spočíva v podstate krvnej plazmy, ktorá obsahuje rastové faktory a proteíny so schopnosťou regenerovať pokožku, podporovať a urýchľovať jej hojenie. Pokožka je ich účinkom omladená, má vyhladené vrásky a starnutie a poškodenie pokožky je na istú dobu minimalizované. Plazma terapia má aj výrazné hojivé účinky pri liečbe jaziev (aj po akné), strií a rôznych typov dermatóz.
Od: 249 €

Zubné implantáty

Zubné implantáty sú obľúbený a overený spôsob nahradenia zuba, hovorovo ho poznáme aj ako “čap” alebo “nastreľovací zub”. Najvyššia kvalita implantológie v Bratislave. Presvedčte sa, navštívte nás a začnite sa opäť usmievať.
Od: 216 €

Nadmerné potenie

Botulotoxín je neurotoxín, ktorý sa viaže k nervovým zakončeniam potných žliaz. Blokuje produkciu acetylcholínu, ktorý sprostredkováva produkciu potu. Princípom účinku botoxu je zabránenie prevodu vzruchov z určitého typu nervového vlákna do svalu alebo potnej žľazy. Preparát sa aplikuje tenkou ihlou vo veľmi malých dávkach do kože postihnutej oblasti. Účinok botulotoxínu sa prejaví po 2 - 4 dňoch po aplikácii a trvá po dobu 4 - 12 mesiacov.
Od: 369 €

Vaginoplastika

Vaginoplastika obnáša plastickú úpravu pošvy a pošvového vchodu. Je vhodná pre ženy, ktoré majú neprimerane široký alebo naopak úzky pošvový vchod.

Anti aging

Tvorba a realizácia personalizovaného anti-agingového programu šitého klientovi na mieru. Cieľom sú prirodzene vyzerajúce zmeny bez umelo pôsobiacich a významných zásahov do základných tvárových čŕt.
Od: 80 €

Rádiofrekvencia

Ošetrenie stimuluje produkciu subdermálneho kolagénu a zlepšuje kvalitu pokožky. Vďaka tomu dokážeme dosiahnúť vypnutejší a kontúrovanejší vzhľad pokožky.
Od: 65 €

Recenzie (74)

5.0
74 Recenzií · 100% odporúča
Zväčšenie pŕs

Za mňa veľká spokojnosť s klinikou aj s personálom. Strávila som tam jednu noc a bola som nad mieru spokojná. Klinika je pekná , čistá aj starostlivosť je na úrovni. A pán doktor MUDr. Lukáš Šimko PhD. je TOP. Takže veľká vďaka.

Zväčšenie pŕs

Veľmi príjemné prostredie, úžasné, milé sestry na operačnej sále a pooperačnej izbe. Perfektne postarané o klienta. Určite odporúčam.

Zväčšenie pŕs

Podstúpila som augmentáciu pŕs u Dr. Rácza a som nadmieru spokojná. Pooperačná starostlivosť, prístup personálu , izba, všetko bolo na úrovni a splnilo moje očakávania. Určite odporúčam a rada sa v budúcnosti vrátim.

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (6)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Diastaza a sietka vs. zositie svalov
Odpoveď odborníka · 15. 8. 2023

Dobrý deň, diastáza je stav, pri ktorom dochádza k rozostupu priamych brušných svalov v mieste stredovej väzivovej línie brucha , tzv.linea alba. V dôsledku toho dochádza k narúšaniu stability tela, oslabeniu a odkrytiu vnútorných brušných...

Čítať ďalej

Článkov (5)

Ako sa operuje nos

Ako sa operuje nos

Operácia nosovej priehradky sa vykonáva v celkovej anestézii. Operuje sa združene na sliznici, kostiach a chrupkách. Kedysi sa takéto operácie...
14. 7. 2022
Zobraziť ďalšie články

Lekári z pracoviska

MUDr. Dáša Kozolková

MUDr. Dáša Kozolková

MUDr. Zuzana Rajczyová

MUDr. Zuzana Rajczyová

MUDr. Simona Pucher

MUDr. Simona Pucher

MUDr. Dagmar Gavorníková

MUDr. Dagmar Gavorníková

MUDr. Ján Breza ml., PhD.

MUDr. Ján Breza ml., PhD.

MUDr. Matúš Siváček

MUDr. Matúš Siváček

MUDr. Zuzana Šimková Gabrielová

MUDr. Zuzana Šimková Gabrielová

MUDr. Matej Fülöp

MUDr. Matej Fülöp

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.