Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Gabriela Bellová

Dermatológia Brezno
Dermatológia Brezno
Bellamed - centrum dermatológie, venerológie a lekárskej kozmetiky

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Gabriela Bellová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Gabriela Bellová - Dermatológia Brezno

Motto:

Kvalitou poskytovanej zdravotnej starostlivosti a najmodernejším prístrojovým vybavením patrí v súčastnosti k najlepšie vybaveným dermatovenerologickým pracoviskám na Slovensku.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SDS - Slovenská dermatovenerologická spoločnosť
  • SLK - Slovenská lekárska komora
  • SLS - Slovenská lekárska spoločnosť

Uvítanie

Vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva absolvovala MUDr. Bellová v roku 1990 na Jesseniovej lekárskej fakulte UK so sídlom v Martine. Po slávnostnej promócii sa zamestnala na doliečovacom oddelení v Nemocnici s Poliklinikou v Brezne, kde pôsobila na pozícii sekundárnej lekárky. Toto oddelenie však nebolo jediným, na ktorom pracovala. Počas predatestačnej prípravy získala skúsenosti tak na pôrodníckom, internom, ako aj chirurgickom oddelení. Svoju prípravu na atestačnú skúšku zavŕšila na kožnom oddelení vo FNsP F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici.

Vzhľadom na svoju snaživosť a zanietenie v roku 1994 úspešne ukončila predatestačné prípravy a do svojho profesijného životopisu si pripísala špecializáciu z odboru dermatovenerológia. Jej ďalším pracovným miestom sa stala kožná ambulancia v Nemocnici s Poliklinikou v Brezne, kde pôsobila na pozícii samostatnej ambulantnej lekárky. O tri roky neskôr si založila vlastné, súkromné zdravotnícke zariadenie s názvom BELLAMED, kde sa špecializuje najmä na oblasť dermatológie a venerológie. Taktiež poskytuje liečbu pacientom, ktorých trápia kožné či vybrané pohlavné ochorenia.

BELLAMED sa môže vrátane širokého portfólia služieb pochváliť aj štatútom kožného stacionára, ktorého je od roku 2002, ako jediné pracovisko na Slovensku držiteľom. Skladá sa tak z ambulantnej časti, kde odborný tím lekárov poskytuje pacientovi diagnostiku a liečbu, ako aj denného stacionára a centra zameraného na poskytovanie služieb v oblasti lekárskej kozmetiky.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Gabriela Bellová sa špecializuje najmä na dermatovenerologické zákroky. V roku 1995 úspešne získala certifikát oprávňujúci ju k používaniu biostimulačných laserov. O rok neskôr sa zúčastnila ďalšieho školenia zameraného na využívanie lasera v medicíne, ktoré sa konalo v Olomouci. Nemožno opomenúť ani oprávnenia na výkon peelingu či prístrojovej lymfodrenáže, ktorých je taktiež držiteľkou.

Naša ordinácia/klinika

BELLAMED – centrum dermatológie, venerológie a lekárskej kozmetiky, ktorého zakladateľkou je MUDr. Bellová sídli v priestoroch NsP Brezno, na 3. poschodí.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chemický peeling
Kryochirurgia (kryokaustika)
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Liečba biostimulačným laserom
   Odstránenie jaziev laserom
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Dermatológia Brezno
Adresa
Banisko 1
977 01 Brezno
Slovenská republika