MUDr. Lucia Višňovská

MUDr. Lucia Višňovská

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kopčianska 10, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Lucia Višňovská
MUDr. Lucia Višňovská
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Lucia Višňovská v roku 2009 úspešne absolvovala LFUK v Bratislave v obore všeobecné lekárstvo. Atestáciu v odbore FBLR (Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia) získala začiatkom roka 2018. MUDr. Višňovská sa rehabilitácii venuje od roku 2014 a svoju prax nadobúdala v ambulancii FBLR v nemocnici v Malackách, Modre, Medissime a UNsP Milosrdní bratia. Pravidelne sa zúčastňuje na rôznych prednáškach a konferenciách v oblasti rehabilitácie, neurológie, chirurgie, traumatológie.

Pani Dr. Višňovská pôsobí ako rehabilitačný lekár a odborný garant pre Fyziocentrum - ZDRAVO a FIT a Mediconet Slovakia v Bratislave.

Profesionálny, individuálny a priateľský prístup pani doktorky Višňovskej poskytuje klientom vysoký komfort, úľavu od ťažkostí a bolestí, spokojnosť a viditeľné výsledky.

Ako rehabilitačná lekárka poskytuje nielen diagnostiku, ale aj terapiu pohybového aparátu kde ponúka širokú škálu ako komplexná diagnostika pohybového aparátu, pohybová terapia ušitá klientovi na mieru, mäkké techniky a masáže, škola chrbta, nácvik správneho dýchania podľa DNS, jóga, SM systém. Ako terapiu poskytuje: Terapia pohybového aparátu, poúrazové a pooperačné stavy, akútne a chronické bolesti chrbtice, bolesti hlavy, bolesti kĺbov, plochonožie, hallux valgus, chybné držanie tela, skoliózu, svalová dysbalancia, parézy, jazvy, epikondylitída, detská rehabilitácia.

MUDr. Višňovská má absolvované rôzne kurzy a školenia ako napríklad: DSN (dynamická neuromuskulárna stabilizácia), NKT (neurokinetic therapy Level 1), Mulligan koncept, inštruktor SPS metódy (SM systém), kurz manuálnej terapie, inštruktor Hatha jógy, kurz klasickej masáže.

Jóga si našla k pani doktorke Višňovskej cestu pred cca 7 rokmi. Absolvovala 200 hodinový učiteľský kurz Hatha jógy v AyurYogaEco-Ashram v Indii. Svoje vedomosti posúva ďalej počas individuálnych hodín.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2018

Certifikáty

  • Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Hlavné zákroky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.