MUDr. Lucia Višňovská

MUDr. Lucia Višňovská

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kopčianska 10, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Lucia Višňovská
MUDr. Lucia Višňovská
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Lucia Višňovská v roku 2009 úspešne absolvovala LFUK v Bratislave v obore všeobecné lekárstvo. Atestáciu v odbore FBLR (Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia) získala začiatkom roka 2018. MUDr. Višňovská sa rehabilitácii venuje od roku 2014 a svoju prax nadobúdala v ambulancii FBLR v nemocnici v Malackách, Modre, Medissime a UNsP Milosrdní bratia. Pravidelne sa zúčastňuje na rôznych prednáškach a konferenciách v oblasti rehabilitácie, neurológie, chirurgie, traumatológie.

Pani Dr. Višňovská pôsobí ako rehabilitačný lekár a odborný garant pre Fyziocentrum - ZDRAVO a FIT a Mediconet Slovakia v Bratislave.

Profesionálny, individuálny a priateľský prístup pani doktorky Višňovskej poskytuje klientom vysoký komfort, úľavu od ťažkostí a bolestí, spokojnosť a viditeľné výsledky.

Ako rehabilitačná lekárka poskytuje nielen diagnostiku, ale aj terapiu pohybového aparátu kde ponúka širokú škálu ako komplexná diagnostika pohybového aparátu, pohybová terapia ušitá klientovi na mieru, mäkké techniky a masáže, škola chrbta, nácvik správneho dýchania podľa DNS, jóga, SM systém. Ako terapiu poskytuje: Terapia pohybového aparátu, poúrazové a pooperačné stavy, akútne a chronické bolesti chrbtice, bolesti hlavy, bolesti kĺbov, plochonožie, hallux valgus, chybné držanie tela, skoliózu, svalová dysbalancia, parézy, jazvy, epikondylitída, detská rehabilitácia.

MUDr. Višňovská má absolvované rôzne kurzy a školenia ako napríklad: DSN (dynamická neuromuskulárna stabilizácia), NKT (neurokinetic therapy Level 1), Mulligan koncept, inštruktor SPS metódy (SM systém), kurz manuálnej terapie, inštruktor Hatha jógy, kurz klasickej masáže.

Jóga si našla k pani doktorke Višňovskej cestu pred cca 7 rokmi. Absolvovala 200 hodinový učiteľský kurz Hatha jógy v AyurYogaEco-Ashram v Indii. Svoje vedomosti posúva ďalej počas individuálnych hodín.                                                                                                                                                             

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.