MUDr. Dominika Kevická

MUDr. Dominika Kevická Premium

(23 Recenzií)·96% odporúča
Ohodnotiť
Grösslingová 6642/7, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 8 hodín
MUDr. Dominika Kevická Premium
(23 Recenzií)·96% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 7405 návštev profilu

MUDr. Dominika Kevická je skúseným plastickým chirurgom. Jej dlhoročné skúsenosti a celoživotné vzdelávanie ju oprávňujú k výkonom v celom spektre estetickej medicíny a plastickej chirurgie.

Ďalej je pani doktorka tiež certifikovaným odborníkom so širokým portfóliom výkonov z oblasti estetickej dermatológie, ako je aplikácia botulotoxínu, injekčných dermálnych výplní kyselinou hyalurónovou, niťových liftingov či práce s laserom. Na klinike EVECLINIC môžete podstúpiť široké spektrum zákrokov spadajúcich pod pôsobnosť pani doktorky Kevickej, ktoré zahrňujú všetky časti tváre a celé telo.

V oblasti úpravy pŕs pani doktorka vykonáva zákroky ako je: mastopexia ( modelácia prsníkov ), alebo augmentácia ( zväčšenie prsníkov ).

Častými zákrokmi celkovej estetiky tváre sú face lift ( podvihnutie tváre ), horná blepharoplastika ( operácia horných viečok ), dolná blepharoplastika ( operácia dolných viečok ), rhinoplastika, septorhinoplastika ( operácia nosa ), otoplastika ( operácia odstávajúcich uší ), forehead lift ( podvihnutie čela ), brow lift ( podvihnutie obočia ), neck lift ( napnutie krku ).

Príkladom, že pani doktorka Kevická je naozaj skúsená a vyhľadávaná doktorka v oblasti estetickej a plastickej chirurgii sú pozitívne recenzie a spokojnosť jej klientov.

MUDr. Dominika Kevická

Štúdium a prax

Po štúdiu na lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave pracovala od roku 2006 v bratislavskej Univerzitnej nemocnici na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie. Pôsobila ako interný doktorand a popri vedeckej práci sa zúčastňovala na chirurgickej aj konzervatívnej terapii pacientov kliniky.

Už 10 rokov pracuje v bratislavskej Univerzitnej nemocnici na oddelení chirurgie ruky, kde sa venuje najmä plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgii. Špecializačné skúšky v odbore plastická chirurgia absolvovala práve počas pôsobenia na tomto oddelení.

V EVECLINIC pracuje od roku 2014

Kongresy a sympóziá

Pravidelne navštevuje domáce aj zahraničné odborné kongresy a sympóziá. Absolvovala školenia a workshopy venované aplikácii výplňových materiálov, botulotoxínu, niťovému liftingu, augumentácii prsníkov, body contouringu a mnohé ďalšie zamerané na rekonštrukčnú a estetickú chirurgiu.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Asociácie a vyznamenania:

  • Slovenská lekárska komora

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2014

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Cena za konzultáciu:

  • Konzultácia štandard - 30€ Konzultácia s 3D vizualizáciou - 60€

Recenzie (23)

4.8
23 Recenzií · 96% odporúča
Blefaroplastika

Dakujem dr.Kevickej. som velmi spokojna s pristupom pani doktorky. Vysledok mojich ocnych viecok je vyborny,som velmi spokojna.dakujem.

Zväčšenie pŕs

Dobrý deň, budú to 3 mesiace čo som u pani doktorky Kevickej absolvovala augmentáciu prsníkov na klinike eveclinic a pani doktorku odporúčam všetkými 20 prstami a samozrejme aj kliniku. Výsledok je úžasný a som maximálne spokojna. Za pani doktorkou...Čítať ďalej

MUDr. Dominika Kevická · 20. 1. 2023

Ďakujem veľmi pekne za vašu pozitívnu recenziu a veľmi ma tesi, že ste s výsledkom spokojná.

Odporúčam pani Dr.Kevickú. Je naozaj skvelá, príjemná, má ukážkovú prácu a výborné celkové jednanie s pacientom. Čokolvek som sa spýtala, čohokoľvek som sa obávala, na všetko mi bezproblemov odpovedala, bola k dispozícii vždy, keď som po zákroku potr...Čítať ďalej

MUDr. Dominika Kevická · 19. 1. 2023

Veľmi pekne ďakujem za vašu pozitívnu recenziu a veľmi ma tesi, že ste boli spokojná.

Blefaroplastika

Chcela by som sa touto cestou poďakovať pani doktorke Kevickej a jej fantastickému tímu! Tento tím možno odporučiť na 100 %! Rýchla odpoveď na môj dotaz e-mailom, rýchle stretnutie na úvodné vyšetrenie a tiež rýchle stretnutie na zdvihnutie dolných v...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (13)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (26)

Videá (8)

Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (5)

ganglióm
Odpoveď odborníka · 14. 2. 2017

Dobrý deň Ivet, daný zákrok realizujeme na Oddelení chirurgie ruky v UNB Ružinov. Operácia u nás prebieha v celkovej anestéze, doporučujem Vám...

Čítať ďalej
ganglióm ganglióm
Pohyblivosť prsta po suture šľachy
Odpoveď odborníka · 6. 3. 2020

Dobrý deň, aby mohol lekár posúdiť stav pacienta, je nutná osobná konzultácia a dôkladne vyšetrenie na ambulancii plastickej chirurgie, pripadne ambulancii chirurgie ruky, kde majú lekári najväčšie skúsenosti s takýmito urazovymi a poúrazovými...

Čítať ďalej

Článok (1)

Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!