MUDr. Dominika Kevická

MUDr. Dominika Kevická Premium

(23 Recenzií)·96% odporúča
Ohodnotiť
Grösslingová 6642/7, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 7 hodín
MUDr. Dominika Kevická Premium
(23 Recenzií)·96% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 5956 návštevy profilu

MUDr. Dominika Kevická je skúseným plastickým chirurgom. Jej dlhoročné skúsenosti a celoživotné vzdelávanie ju oprávňujú k výkonom v celom spektre estetickej medicíny a plastickej chirurgie.

Ďalej je pani doktorka tiež certifikovaným odborníkom so širokým portfóliom výkonov z oblasti estetickej dermatológie, ako je aplikácia botulotoxínu, injekčných dermálnych výplní kyselinou hyalurónovou, niťových liftingov či práce s laserom. Na klinike EVECLINIC môžete podstúpiť široké spektrum zákrokov spadajúcich pod pôsobnosť pani doktorky Kevickej, ktoré zahrňujú všetky časti tváre a celé telo.

V oblasti úpravy pŕs pani doktorka vykonáva zákroky ako je: mastopexia ( modelácia prsníkov ), alebo augmentácia ( zväčšenie prsníkov ).

Častými zákrokmi celkovej estetiky tváre sú face lift ( podvihnutie tváre ), horná blepharoplastika ( operácia horných viečok ), dolná blepharoplastika ( operácia dolných viečok ), rhinoplastika, septorhinoplastika ( operácia nosa ), otoplastika ( operácia odstávajúcich uší ), forehead lift ( podvihnutie čela ), brow lift ( podvihnutie obočia ), neck lift ( napnutie krku ).

Príkladom, že pani doktorka Kevická je naozaj skúsená a vyhľadávaná doktorka v oblasti estetickej a plastickej chirurgii sú pozitívne recenzie a spokojnosť jej klientov.

MUDr. Dominika Kevická

Štúdium a prax

Po štúdiu na lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave pracovala od roku 2006 v bratislavskej Univerzitnej nemocnici na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie. Pôsobila ako interný doktorand a popri vedeckej práci sa zúčastňovala na chirurgickej aj konzervatívnej terapii pacientov kliniky.

Už 10 rokov pracuje v bratislavskej Univerzitnej nemocnici na oddelení chirurgie ruky, kde sa venuje najmä plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgii. Špecializačné skúšky v odbore plastická chirurgia absolvovala práve počas pôsobenia na tomto oddelení.

V EVECLINIC pracuje od roku 2014

Kongresy a sympóziá

Pravidelne navštevuje domáce aj zahraničné odborné kongresy a sympóziá. Absolvovala školenia a workshopy venované aplikácii výplňových materiálov, botulotoxínu, niťovému liftingu, augumentácii prsníkov, body contouringu a mnohé ďalšie zamerané na rekonštrukčnú a estetickú chirurgiu.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2014

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Cena za konzultáciu:

  • Konzultácia štandard - 30€ Konzultácia s 3D vizualizáciou - 60€

Recenzie (23)

4.8
priemerné hodnotenie
96% odporúča

Dakujem dr.Kevickej. som velmi spokojna s pristupom pani doktorky. Vysledok mojich ocnych viecok je vyborny,som velmi spokojna.dakujem.

Dobrý deň, budú to 3 mesiace čo som u pani doktorky Kevickej absolvovala augmentáciu prsníkov na klinike eveclinic a pani doktorku odporúčam všetkými 20 prstami a samozrejme aj kliniku. Výsledok je úžasný a som maximálne spokojna. Za pani doktorkou...Čítať ďalej

MUDr. Dominika Kevická · 20. 1. 2023

Ďakujem veľmi pekne za vašu pozitívnu recenziu a veľmi ma tesi, že ste s výsledkom spokojná.

Odporúčam pani Dr.Kevickú. Je naozaj skvelá, príjemná, má ukážkovú prácu a výborné celkové jednanie s pacientom. Čokolvek som sa spýtala, čohokoľvek som sa obávala, na všetko mi bezproblemov odpovedala, bola k dispozícii vždy, keď som po zákroku potr...Čítať ďalej

MUDr. Dominika Kevická · 19. 1. 2023

Veľmi pekne ďakujem za vašu pozitívnu recenziu a veľmi ma tesi, že ste boli spokojná.

Chcela by som sa touto cestou poďakovať pani doktorke Kevickej a jej fantastickému tímu! Tento tím možno odporučiť na 100 %! Rýchla odpoveď na môj dotaz e-mailom, rýchle stretnutie na úvodné vyšetrenie a tiež rýchle stretnutie na zdvihnutie dolných v...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (13)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (26)

Videá (8)

Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (5)

ganglióm
Odpoveď odborníka · 14. 2. 2017

Dobrý deň Ivet, daný zákrok realizujeme na Oddelení chirurgie ruky v UNB Ružinov. Operácia u nás prebieha v celkovej anestéze, doporučujem Vám...

Čítať ďalej
ganglióm ganglióm
Pohyblivosť prsta po suture šľachy
Odpoveď odborníka · 6. 3. 2020

Dobrý deň, aby mohol lekár posúdiť stav pacienta, je nutná osobná konzultácia a dôkladne vyšetrenie na ambulancii plastickej chirurgie, pripadne ambulancii chirurgie ruky, kde majú lekári najväčšie skúsenosti s takýmito urazovymi a poúrazovými...

Čítať ďalej

Ponuky (1)

Botox - v eveclinic Bratislava ošetrenie jednej lokality len za 120 €!
PROMO
Platí do 31. 1. 2024
Bratislava
Botox - v eveclinic Bratislava ošetrenie jednej lokality len za 120 €!
Platí do 31. 1. 2024
Bratislava
Trápia vás mimické vrásky na čele, medzi obočím či okolo očí alebo úst? Botulotoxín je obľúbené ošetrenie, ktoré vám pomôže zbaviť sa týchto známok starnutia a vyhladiť pokožku v týchto oblastiach. Ošetrenie jednej oblasti vám navyše v eveclinic Bratislava ponúkame teraz len za 120 €! Napíšte MUDr. Kevickej ešte dnes a omladnite!
Čítať ďalej

Článok (1)

Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!