MUDr. Dominika Kevická

MUDr. Dominika Kevická Premium

(19 Recenzií) ·95% odporúča
Ohodnotiť
Rusovská cesta 19, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Dominika Kevická Premium
(19 Recenzií) ·95% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 1826 návštev profilu

MUDr. Dominika Kevická je skúseným plastickým chirurgom. Jej dlhoročné skúsenosti a celoživotné vzdelávanie ju oprávňujú k výkonom v celom spektre estetickej medicíny a plastickej chirurgie.

Ďalej je pani doktorka tiež certifikovaným odborníkom so širokým portfóliom výkonov z oblasti estetickej dermatológie, ako je aplikácia botulotoxínu, injekčných dermálnych výplní kyselinou hyalurónovou, niťových liftingov či práce s laserom. Na klinike EVECLINIC môžete podstúpiť široké spektrum zákrokov spadajúcich pod pôsobnosť pani doktorky Kevickej, ktoré zahrňujú všetky časti tváre a celé telo.

V oblasti úpravy pŕs pani doktorka vykonáva zákroky ako je: mastopexia ( modelácia prsníkov ), alebo augmentácia ( zväčšenie prsníkov ).

Častými zákrokmi celkovej estetiky tváre sú face lift ( podvihnutie tváre ), horná blepharoplastika ( operácia horných viečok ), dolná blepharoplastika ( operácia dolných viečok ), rhinoplastika, septorhinoplastika ( operácia nosa ), otoplastika ( operácia odstávajúcich uší ), forehead lift ( podvihnutie čela ), brow lift ( podvihnutie obočia ), neck lift ( napnutie krku ).

Príkladom, že pani doktorka Kevická je naozaj skúsená a vyhľadávaná doktorka v oblasti estetickej a plastickej chirurgii sú pozitívne recenzie a spokojnosť jej klientov.

MUDr. Dominika Kevická

Štúdium a prax

Po štúdiu na lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave pracovala od roku 2006 v bratislavskej Univerzitnej nemocnici na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie. Pôsobila ako interný doktorand a popri vedeckej práci sa zúčastňovala na chirurgickej aj konzervatívnej terapii pacientov kliniky.

Už 10 rokov pracuje v bratislavskej Univerzitnej nemocnici na oddelení chirurgie ruky, kde sa venuje najmä plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgii. Špecializačné skúšky v odbore plastická chirurgia absolvovala práve počas pôsobenia na tomto oddelení.

V EVECLINIC pracuje od roku 2014

Kongresy a sympóziá

Pravidelne navštevuje domáce aj zahraničné odborné kongresy a sympóziá. Absolvovala školenia a workshopy venované aplikácii výplňových materiálov, botulotoxínu, niťovému liftingu, augumentácii prsníkov, body contouringu a mnohé ďalšie zamerané na rekonštrukčnú a estetickú chirurgiu.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2014

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Zákroky

Recenzie (19)

4.8
priemerné hodnotenie
95% odporúča

Po operacii u MUDr Kevickej (labioplastika) labia nevyzerali celkom esteticky, tvar nebol pravidelny, lava a prava labia sa lisili. Nasledovala druha operacia, ktora mala upravit tvar labii. Na druhy tyzden po operacii stehy sa rozpadli a jedna labia...Čítať ďalej

MUDr. Dominika Kevická
transparent
MUDr. Dominika Kevická · 27. 12. 2021

Dobrý deň,
Bohužiaľ po operácii sa môže stať, že tkaniva nebudú celkom identické a úplne symetrické. Rovnako môžu nastať komplikácie, ktoré sa však vždy snazime riešiť k obojstrannej spokojnosti, preto sme aj vykonali korekciu, ktorá však opäť viedla k nie úplne ideálnemu zahojenie rany. Je nám veľmi ľúto, že ste neboli napriek nášmu úsiliu s operáciou spokojná. Vždy sa snazime našim klientom plne vyhovieť, niekedy to vsak nie je úplne mozne.

Zväčšenie pŕs- Mentor u MUDr. Kevickej, Bratislava, teším sa, keď si užijem nové prsia v plnej kráse

Maximalna spokojnost, budem odporucat dalej.

Syn podstúpil Otoplastiku u pani Dr. Kevickej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (11)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (28)

Videá (8)

Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (5)

ganglióm
Odpoveď odborníka · 23. 2. 2017

V danom prípade sa však jedna len o aspiraciu, čiže odsatie obsahu, ale nie o samotné odstránenie. Odsali Vám len obsah ganglia, ale ostal tam...

Čítať ďalej
ganglióm ganglióm
Pohyblivosť prsta po suture šľachy
Odpoveď odborníka · 6. 3. 2020

Dobrý deň, aby mohol lekár posúdiť stav pacienta, je nutná osobná konzultácia a dôkladne vyšetrenie na ambulancii plastickej chirurgie, pripadne ambulancii chirurgie ruky, kde majú lekári najväčšie skúsenosti s takýmito urazovymi a poúrazovými...

Čítať ďalej
Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!