MUDr. Dominika Kevická

MUDr. Dominika Kevická Premium

(22 Recenzií) ·95% odporúča
Ohodnotiť
Grösslingová 6642/7, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 2 hodín
MUDr. Dominika Kevická Premium
(22 Recenzií) ·95% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 4740 návštevy profilu

MUDr. Dominika Kevická je skúseným plastickým chirurgom. Jej dlhoročné skúsenosti a celoživotné vzdelávanie ju oprávňujú k výkonom v celom spektre estetickej medicíny a plastickej chirurgie.

Ďalej je pani doktorka tiež certifikovaným odborníkom so širokým portfóliom výkonov z oblasti estetickej dermatológie, ako je aplikácia botulotoxínu, injekčných dermálnych výplní kyselinou hyalurónovou, niťových liftingov či práce s laserom. Na klinike EVECLINIC môžete podstúpiť široké spektrum zákrokov spadajúcich pod pôsobnosť pani doktorky Kevickej, ktoré zahrňujú všetky časti tváre a celé telo.

V oblasti úpravy pŕs pani doktorka vykonáva zákroky ako je: mastopexia ( modelácia prsníkov ), alebo augmentácia ( zväčšenie prsníkov ).

Častými zákrokmi celkovej estetiky tváre sú face lift ( podvihnutie tváre ), horná blepharoplastika ( operácia horných viečok ), dolná blepharoplastika ( operácia dolných viečok ), rhinoplastika, septorhinoplastika ( operácia nosa ), otoplastika ( operácia odstávajúcich uší ), forehead lift ( podvihnutie čela ), brow lift ( podvihnutie obočia ), neck lift ( napnutie krku ).

Príkladom, že pani doktorka Kevická je naozaj skúsená a vyhľadávaná doktorka v oblasti estetickej a plastickej chirurgii sú pozitívne recenzie a spokojnosť jej klientov.

MUDr. Dominika Kevická

Štúdium a prax

Po štúdiu na lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave pracovala od roku 2006 v bratislavskej Univerzitnej nemocnici na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie. Pôsobila ako interný doktorand a popri vedeckej práci sa zúčastňovala na chirurgickej aj konzervatívnej terapii pacientov kliniky.

Už 10 rokov pracuje v bratislavskej Univerzitnej nemocnici na oddelení chirurgie ruky, kde sa venuje najmä plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgii. Špecializačné skúšky v odbore plastická chirurgia absolvovala práve počas pôsobenia na tomto oddelení.

V EVECLINIC pracuje od roku 2014

Kongresy a sympóziá

Pravidelne navštevuje domáce aj zahraničné odborné kongresy a sympóziá. Absolvovala školenia a workshopy venované aplikácii výplňových materiálov, botulotoxínu, niťovému liftingu, augumentácii prsníkov, body contouringu a mnohé ďalšie zamerané na rekonštrukčnú a estetickú chirurgiu.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2014

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Recenzie (22)

4.8
priemerné hodnotenie
95% odporúča

Dobrý deň, budú to 3 mesiace čo som u pani doktorky Kevickej absolvovala augmentáciu prsníkov na klinike eveclinic a pani doktorku odporúčam všetkými 20 prstami a samozrejme aj kliniku. Výsledok je úžasný a som maximálne spokojna. Za pani doktorkou...Čítať ďalej

MUDr. Dominika Kevická · 20. 1. 2023

Ďakujem veľmi pekne za vašu pozitívnu recenziu a veľmi ma tesi, že ste s výsledkom spokojná.

Odporúčam pani Dr.Kevickú. Je naozaj skvelá, príjemná, má ukážkovú prácu a výborné celkové jednanie s pacientom. Čokolvek som sa spýtala, čohokoľvek som sa obávala, na všetko mi bezproblemov odpovedala, bola k dispozícii vždy, keď som po zákroku potr...Čítať ďalej

MUDr. Dominika Kevická · 19. 1. 2023

Veľmi pekne ďakujem za vašu pozitívnu recenziu a veľmi ma tesi, že ste boli spokojná.

Chcela by som sa touto cestou poďakovať pani doktorke Kevickej a jej fantastickému tímu! Tento tím možno odporučiť na 100 %! Rýchla odpoveď na môj dotaz e-mailom, rýchle stretnutie na úvodné vyšetrenie a tiež rýchle stretnutie na zdvihnutie dolných v...Čítať ďalej

Po operacii u MUDr Kevickej (labioplastika) labia nevyzerali celkom esteticky, tvar nebol pravidelny, lava a prava labia sa lisili. Nasledovala druha operacia, ktora mala upravit tvar labii. Na druhy tyzden po operacii stehy sa rozpadli a jedna labia...Čítať ďalej

MUDr. Dominika Kevická · 27. 12. 2021

Dobrý deň,
Bohužiaľ po operácii sa môže stať, že tkaniva nebudú celkom identické a úplne symetrické. Rovnako môžu nastať komplikácie, ktoré sa však vždy snazime riešiť k obojstrannej spokojnosti, preto sme aj vykonali korekciu, ktorá však opäť viedla k nie úplne ideálnemu zahojenie rany. Je nám veľmi ľúto, že ste neboli napriek nášmu úsiliu s operáciou spokojná. Vždy sa snazime našim klientom plne vyhovieť, niekedy to vsak nie je úplne mozne.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (13)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (17)

Videá (8)

Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (5)

ganglióm
Odpoveď odborníka · 14. 2. 2017

Dobrý deň Ivet, daný zákrok realizujeme na Oddelení chirurgie ruky v UNB Ružinov. Operácia u nás prebieha v celkovej anestéze, doporučujem Vám...

Čítať ďalej
ganglióm ganglióm
Pohyblivosť prsta po suture šľachy
Odpoveď odborníka · 6. 3. 2020

Dobrý deň, aby mohol lekár posúdiť stav pacienta, je nutná osobná konzultácia a dôkladne vyšetrenie na ambulancii plastickej chirurgie, pripadne ambulancii chirurgie ruky, kde majú lekári najväčšie skúsenosti s takýmito urazovymi a poúrazovými...

Čítať ďalej
Požiadajte MUDr. Dominika Kevická o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!