CosMed s.r.o.

CosMed s.r.o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Prievozská 6, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
CosMed s.r.o.
CosMed s.r.o.
Žiadne recenzie

Informácie

  • 252 návštevy profilu

V štúdiu lekárskej kozmetiky CosMed Vám ponúkame širokú paletu zákrokov starostlivosti o vašu pleť a telo. V našom štúdiu na Plynárenskej ulici v Bratislave sa postaráme o revitalizáciu, omladenie a uzdravenie pokožky vašej tváre i tela. Našimi hlavnými devízami sú kvalitné prístroje, skúsené pracovníčky, príjemné prostredie a starostlivosť o zákazníka.

Okrem bežných metód sú našimi ťažiskovými prístrojmi diódový epilačný laser, frakčný erbiový laser na fotoomladzovanie, pigmentové škvrny, jazvy po akné a vyhladzovanie vrások, IPL laser na fotoomladzovanie, pigmentové škvrny a rozšírené cievky, Nd-YAG laser na odstraňovanie tetovania, OMNILUX na omladzovanie pokožky a liečbu akne vulgaris a prístroje na formovanie postavy, cielené odbúravanie tuku ultrazvukom a liečba celulitídy (NovaShape, CellSonic a rádiofrekvencia).

Poskytujeme taktiež kozmetické služby, zahŕňajúce komplexnú starostlivosť o pleť Vašej tváre i tela. V ponuke máme čistenie pleti, depiláciu vybraných partií tváre a tela, relaxačnú výživnú masku, peeling, masáž, a taktiež úpravu a farbenie obočia a rias.

Pri našich zákrokoch využívame len tie najmodernejšie prístroje a technológie. Pracujeme s osvedčenými značkami kozmetických prípravkov, ktoré sa nám osvedčili počas našej dlhoročnej praxe.

Ak sa nás rozhodnete navštíviť, nájsť nás môžete v Apollo Business Centre na Prievozskej ulici 6. Zaparkovať môžete na stráženom parkovisku za budovou BBC3. Dávajte si však pozor, vjazd na parkovisko je len zo susednej Plynárenskej ulice! Pri zazvonení povedzte, že idete k nám, do CosMedu. Na Vašu návštevu sa budú tešiť lekárky MUDr. Zora Haviarová, MUDr. Andrea Tvrdoňová a MUDr. Tatiana Lôrinczová, a kozmetičky Monika, Adriana a masérka Blanka.

Taktiež Vám radi odpovieme na akékoľvek otázky o lekárskej kozmetike, poradíme Vám pri vašich problémoch, a prevedieme Vás jednotlivými krokmi našich zákrokov. Napíšte nám a naše doktorky Vám s radosťou pomôžu objasniť Vám detaily problémov, s ktorými si neviete rady, a odporučia vhodný postup pre ich riešenie.

Skutočné príbehy (2)

Vytvorili sa mi hrcky

Vobec neodporucam! Na vypln pod oci pouzila lekarka kyselinu hyaluronovu (HA) Princess, vytvorili sa mi hrcky a pod jednym okom mi dokonca napichla cievku, takze aj opuch. V ten den mi povedali, ze to sa este "usadi", odpuchne, tak som sla domov....

Čítať ďalej

Obrázky (6)

Požiadajte CosMed s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (5)

Spolupracujúci lekári

MUDr. Lucia Kolláriková

MUDr. Lucia Kolláriková

Požiadajte CosMed s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!