MDDr. Marek Levčík

MDDr. Marek Levčík

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Rázusova 16, Nitra, Nitriansky kraj
MDDr. Marek Levčík
MDDr. Marek Levčík
Žiadne recenzie

Informácie

MDDr. Marek Levčík v roku 2015 absolvoval vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne v odbore stomatológia. Po ukončení štúdia sa vrátil opäť na Slovensko a začal pracovať na pozícii zubného lekára v DIAMOND Dental Clinic.

V roku 2018 sa rozhodol využiť získané skúsenosti a otvoril si súkromnú zubnú ambulanciu LIONDENT v Nitre.

Počas štúdia sa aktívne zúčastňoval Dental Summitov v Prahe, kde s nadšením počúval špičkových odborníkov z oblasti stomatológie. Vrátane kogresov absolvoval aj niekoľko odborných kurzov a školení nielen na Slovensku, ale i v susedných Čechách.

MDDr. Marek Levčík poskytuje v zubnej ambulancii LIONDENT služby dentálnej hygieny, endodencie, protetickej stomatológie, chirurgie a záchovnej stomatológie. Dôraz kladie predovšetkým na pravidelnú prevenciu pred vznikom zubných kazov. Malým pacientom pomôže s osvojením zásad správneho čistenia zubov a rodičov zas oboznámi ako postupovať pri prerezávaní prvých zúbkov a dohliadnuť na správnu dentálnu hygienu ich detí.

Za stovkami spokojných zákazníkov stojí predovšetkým systematický prístup MDDr. Levčíka, ktorý začína návštevou dentálnej hygieny. Vrátane odstránenia nepríjemného povlaku vám odborník z tejto oblasti aj dôkladne vyčistí medzizubný priestor a odstráni zubný kameň. Vzhľadom na stav vášho chrupu proces pokračuje trhaním alebo ošetrením kazov a vyčistením koreňových kanálikov.

Vrátane ošetrenia zubov sa MDDr. Levčík špecializuje aj na oblasť protetiky, ktorá zahŕňa zhotovenie koruniek, mostíkov a zubných náhrad. Kým celkové zubné náhrady sa využívajú pri úplnej strate zubov či už v dolnej, alebo hornej čeľusti a slúžia na obnovenie možnosti prežúvať, čiastočné zubné protézy majú za úlohu doplniť chýbajúce zuby, pričom tie zvyšné slúžia na jej uchytenie. Náhradou chýbajúcich zubov môže byť aj zubný mostík, pri ktorom je dôležité aby ostatné zuby boli zdravé a schopné slúžiť ako nosný pilier.

Zubná ambulancia LIONDENT MDDr. Mareka Levčíka sa nachádza v Poliklinike Rázusova, na ul. Rázusová, v Nitre.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2015

Členstvá:

  • Slovenská komora zubných lekárov

Cena za konzultáciu:

  • 10

Hlavné zákroky

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.