Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 7 odpovedí

MUDr. Křemenová Silvia

Stomatológia Košice
Stomatológia Košice
Stomatológ - Estetická stomatológia
SILVER BADGE

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Křemenová Silvia? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Křemenová Silvia už získal/a tieto skúsenosti

Zlate ruky

Stojí to za to     

Pani doktorka aj aj sestricka su velmi mile, s pani doktorkou sa da na vsetkom dohodnut.a z vlastnej skusenosti ju velmi odporucam,ma fakt zlate ruky a zubky robi vynikajuco.

Profil - MUDr. Křemenová Silvia - Stomatológia Košice

Motto:

Naša ambulancia ponúka neoddeliteľné služby pre Váš život.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • ČGS -

Uvítanie

MUDr. Silvia Křemenová pôsobí ako stomatologička v ambulancii zubného lekárstva na Poliklinike KVP, na ulici Cottbuská 13, v mestskej časti Košice – sídlisko KVP.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Silvia Křemenová ponúka služby stomatológie, primárne sa zameriavajúc na zákroky bielenia zubov, aplikácie keramických faziet a keramických koruniek. Okrem toho poskytuje i vstupné a preventívne prehliadky, osobné konzultácie a odborné poradenstvo a kompletnú dentálnu hygienu.

Estetická stomatológia

Medzi zákroky estetickej stomatoógie, ktoré MUDr. Silvia Křemenová poskytuje, je úprava zubov celokeramickými fazetami. Pokiaľ ste utrpeli úraz, pri ktorom sa Vám odštiepilo zo zubu, a trápi Vás vzhľad Vášho chrupu, napraviť to môžete práve keramickými fazetami, ktorými sa opravujú poškodené a odštiepené zuby, bez nutnosti brúsenia.

Protetická stomatológia

Protetická stomatológia je odbor, ktorý sa zaoberá náhradou chýbajúcich zubov. MUDr. Křemenová ponúka korunky a mostíky vyrobené z celokeramického i kovokeramického materiálu, celosnímateľné i čiastočne snímateľné zubné náhrady a skeletované náhrady.

Prevencia zubného kazu

Predpokladá sa, že prevencia vzniku a včasné odhalenie zubného kazu bude v budúcnosti čoraz viac využívané a najmä obľúbené, pretože včasnou prevenciou a zastavením vzniku zubného kazu predítete zbytočným, mnohokrát invazívnym zákrokom, a ušetríte tak financie i čas. MUDr. Křemenová vo svojej zubnej ambulancii využíva na toto prístroj Diagnodent KaVo, ktorý dokáže predčasne odhaliť zmeny a narušenia v sklovine, demineralizáciu a zárodky zubného kazu.

Okrem týchto zákrokov poskytuje MUDr. Křemenová i zákroky endodoncie, ktoré vykonáva nadštandardným rotačnýcm prístrojom švajčiarskej značky Maillefer, liečbu zubných kazov, ďasien, aftov a herpesov ozonoterapiou, bielenie zubov Beyond lampov, kompletné vyšetrenie intraorálnou kamerou s fotodokumetáciou, dlahovanie kývajúcich sa zubov, a všetky typy výplní zubných kazov.

Zhotovuje i trojčlenné mostíky zo sklenených vlákien a prefabrikátov priamo v ambulancii, bez nutnosti brúsenia alebo iného invazívneho zásahu do susediacich zubov.

Naša ordinácia/klinika

V ambulancii MUDr. Silvii Křemenovej asistuje zdravotná sestra Iveta Petrová.

Ambulancia spolupracuje so zdravotnými poisťovňami VšZP, Union a Dôvera.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info
Bielenie zubov Cena: 260 Eur
Keramické fazety
Keramické korunky

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Fotky pred/po

Napíšte nám

Adresy

Stomatológia Košice
Adresa
Cottbuská 13
040 23 Košice
Slovenská republika