Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

3F s. r. o., Mikrochirurgia oka

  • 100% do 10 dní
  • zodpovedaných
    dopytov
    priemerne
    odpovedá

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s 3F s. r. o., Mikrochirurgia oka? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - 3F s. r. o., Mikrochirurgia oka

Motto:

Snažíme sa o dokonalosť.

Uvítanie

3F Mikrochirurgia oka je druhá najstaršia klinika svojho druhu na Slovensku, a vo svojej terajšej podobe pomáha luďom vidieť svet krajšie už od roku 2003. V priestoroch tejto kliniky v Košiciach sa o vaše potreby postará deväť špecialistov, ktorí ročne vykonajú viac ako 2500 zákrokov.

Základnú starostlivosť vám poskytnú až v dvoch oftamologických ambulanciách prvého kontaktu a optikou, kde vám s radosťou pomôže tým vycvičených optometristiek.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

3F klinika mikrochirurgie oka ponúka svojim pacientom široké spektrum zákrokov. Vďaka najmoderejnejším prístrojom a vybaveniu poskytuje klinika 3F svojim klientom tú najlepšiu možnú starostlivosť a najvyššiu kvalitu služieb. V priestoroch kliniky nájdete dve oparačné sály.

1. laserový sál

V prvej, laserovej sále, sa realizujú laserové zákroky pre odstránenie refrakčných závad, ako sú napríklad krátkozrakosť a ďalekozrakosť, astigamtizmus a presbyopia.

2. laserový sál

Na druhej sále sa operujú katarakty (šedý zákal, glaukóm (zelený zákal), rohovky, zadného segmentu oka a spojoviek a mihálnic. Toto je len hŕstka všetkých zákrokov, ktorými vám dokážu špecialisti kliniky 3F zlepšiť život.

Tieto zákroky by však nebolo možné vykonávať bez tých najnovších prístrojov. Očná chirurgia sa od prelomu tisícročí posunula míľovými krokmi vpred a s ňou i prístroje, ktoré sa využívajú na operácie a liečbu oka. Asi najdôležitejším prístrojom je spektrálny optický koherentný tomograf, alebo skrátene len OCF.

Ten sa používa na neinvazívne vyšetrenie oka, ktoré lekárom poskytne informácie nevyhnutné pre určenie typu starostlivosti, ktorá bude pre pacienta najvhodnejšia. Ďalším dôležitým prístrojom je počítačový perimeter, ktorým sa testuje zorné pole, topografia rohovky, pachymetria, GDx, funduskamera, či ultrazvuk oka.

Naša klinika

V priestoroch kliniky 3F na ulici Toryská 1 v Košiciach nájdete, okrem príjemnej atmosféry a priateľského prístupu, len to najmodernejšie vybavenie a tím skúsených špecialistov. Ti vám s radosťou odpovedia na akúkoľvek otázku a prevedú vás všetkými fázami zákroku.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny do*
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) Do 133 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Toryská č. 1
Pracovisko ambulantnej očnej chirurgie
Košice
Slovenská republika