Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od užívateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Mentor anatom 390ml vysoký profil

Už som po zákroku Stojí to za to
dominika79
Dominika79
Vytvorené: 23. 12. 2021 · Aktualizácia: 24. 12. 2021
Príbeh

Mám 31 rokov a cely život som bola plochá ani ačkove podprsenky neboli vyplnené na max. Ostalo mi to aj po dvoch deťoch. Lepšie povedané oni sa po každom kojení ešte viac scvrkli. Na základe odporúčania kamarátky a na základe recenzií som išla na konzultáciu k pánovi Fedelešovi a som maximálne spokojná. Povedal veci aj o ktorých som nevedela ako napríklad jemná skolióza a vďaka tomu rozdiel v podprsnej ryhe a bradavke 11mm, vpačeny hrudník. Vybrali sme max možný objem v mojom prípade čo bolo 390 ml. Prsia nevyzerajú vôbec vulgárne a ísť do menších neviem či by bola taká istá spokojnosť ako teraz. Ešte stále čakám ako a či sa ešte budú meniť pretože za tých 9týždňov čo ich mám tie zmeny oproti tomu čo bolo ihneď po operácii sú neskutočne. Koniec vystuženým a vypchavkovym podprsenkam :)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

barbora1009939

·

· 24. 12. 2021

Krásna práca. Tiež som podstúpila u pána doktora zákrok pred mesiacom. Veľká spokojnosť. Ak smiem vedieť akú máte teraz veľkosť a kde ste kúpili tú krásnu čiernu podprsenku? Ďakujem a prajem všetko dobré

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Aktualizujte svoj príbeh
Aktualizujte svoj príbeh
Páčil sa Vám tento príbeh?
Podeľte sa o svoj príbeh s estetickou chirurgiou
Začať hneď
Zobraziť všetko

Viac skutočných príbehov

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.