Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

23. 12. 2021 · Aktualizácia: 25. 12. 2021

Mentor anatom 390ml vysoký profil

Stojí to za to
127978
127979
127976
127977
127975
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Mám 31 rokov a cely život som bola plochá ani ačkove podprsenky neboli vyplnené na max. Ostalo mi to aj po dvoch deťoch. Lepšie povedané oni sa po každom kojení ešte viac scvrkli. Na základe odporúčania kamarátky a na základe recenzií som išla na konzultáciu k pánovi Fedelešovi a som maximálne spokojná. Povedal veci aj o ktorých som nevedela ako napríklad jemná skolióza a vďaka tomu rozdiel v podprsnej ryhe a bradavke 11mm, vpačeny hrudník. Vybrali sme max možný objem v mojom prípade čo bolo 390 ml. Prsia nevyzerajú vôbec vulgárne a ísť do menších neviem či by bola taká istá spokojnosť ako teraz. Ešte stále čakám ako a či sa ešte budú meniť pretože za tých 9týždňov čo ich mám tie zmeny oproti tomu čo bolo ihneď po operácii sú neskutočne. Koniec vystuženým a vypchavkovym podprsenkam :)

2

Komentáre (2)

Krásna práca. Tiež som podstúpila u pána doktora zákrok pred mesiacom. Veľká spokojnosť. Ak smiem vedieť akú máte teraz veľkosť a kde ste kúpili tú krásnu čiernu podprsenku? Ďakujem a prajem všetko dobré
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.