Avelane Clinic

Avelane Clinic Premium

(367 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Krčméryho 2B, Nitra, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 5 hodín
Videokonzultácia k dispozícii
Avelane Clinic Premium
(367 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 7839 návštev profilu

Súkromná klinika, ktorá poskytuje služby plastickej chirurgie, laserovej medicíny, korektívnej dermatológie, ortopédie, všeobecnej chirurgie, cievnej chirurgie, neurológie, trichologické vyšetrenie, transplantácie vlasov a službu Hydrafacial Elite,  vznikla v roku 2011 po dôkladnom plánovaní a prieskume viacerých zahraničných kliník. Dlhší, viac ako 5 ročný, čas prípravy kliniky na otvorenie priniesol svoje ovocie vo forme množstva spokojných pacientov. Tí si pochvaľujú nielen komfortné vybavenie, ale najmä výborných lekárov a ústretový zdravotnícky personál.

Kolektív lekárov kladie veľký dôraz na diagnostiku a posúdenie stavu pacienta už pri prvom stretnutí. Práve vďaka správnej diagnostike dokáže lekár zvoliť tú najefektívnejšiu liečebnú metódu, ktorej výsledok splní pacientove očakávania. K vynikajúcemu výsledku prispieva aj moderné technologické vybavenie klinky, vrátane kvalitných laserov svetových výrobcov, ktorých použitie skráti nielen čas trvania zákroku, ale i rekonvalescencie po ňom. Navyše znižujú riziko pooperačných komplikácií a dokážu predĺžiť efekt procedúry až o niekoľko mesiacov.

Primárom kliniky a zároveň aj plastickým chirurgom je MUDr. Daniel Mládek, PhD., MPH.  ktorý vyniká  svojím ľudským prístupom, ako aj vysokou odbornosťou.

Avelane ponúka svojim klientom široké portfólio zákrokov spadajúcich do oblasti plastickej a estetickej chirurgie. Snahou lekárov je v maximálnej miere využívať miniinvazívne zákroky, ktoré nepredstavujú veľký zásah do organizmu, garantujú výborný výsledok, minimálnu bolesť a maximálnu bezpečnosť.

Súčasťou kliniky je tiež ortopedická ambulancia, v rámci ktorej sa realizujú zákroky jednodňovej chirurgie, teda pacient po nich nezostáva na klinike dlhšie ako 24 hodín. Najčastejšie ide o artroskopie, operácie karpálneho kanála, syndrómu skákavého prsta, golfového lakťa či Duytrenove kontraktúry a ďalšie.

Okrem vybavenia a profesionálneho prístupu pacienti ocenia aj zmluvný vzťah kliniky so všetkými zdravotnými poisťovňami na ortopedické zákroky, vďaka čomu si nemusia hradiť plnú sumu jednotlivých zákrokov.

Avelane Clinic môžete navštíviť v Nitre, na ul. Krčméryho 2B.

Možnosť videokonzultácie:

 • Áno

Poskytujem služby v jazykoch:

 • English
 • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

 • Áno

Akceptované spôsoby platby:

 • Hotovosť
 • Debetná/kreditná karta
 • Bankový prevod

Členstvá:

 • Iné:
 • Slovenská únia špecialistov
 • Asociácia súkromných lekárov Slovenskej republiky (ASL SR)
 • Slovenská asociácia jednodňovej chirurgie

Druh činnosti:

 • Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovný tím:

 • 21-50 zamestnancov

Pracovisko:

 • Klinika

Skúsenosti:

 • >10 rokov

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Áno

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Poradenstvo pacientovi poskytuje:

 • Špecialista

Cena za konzultáciu:

 • 30

Hlavné zákroky

Dermatológia

Hydrafacial Elite - sme certifikované centrum s označením expert - profesional, ktoré ponúka neinvazívne prístrojové ošetrenie pleti s vynikajúcimi výsledkami. Hydrafacial je ošetrenie vhodné pre aknóznu pleť, v prípade rozšírených pórov, pomáha rozžiariť a hydratovať suchú pokožku, zbaví vás hyperpigmentácií, povädnutej pleti so sklonom k strate elasticity, jemných vrások a celkovo omladí zrelú pleť. Vďaka tomuto ošetreniu bude vaša pokožka pôsobiť zdravšie, mladšie.

Recenzie (367)

4.9
367 Recenzií · 100% odporúča
Zväčšenie pŕs

Bola som na výmenu implantatov s modelaciou a zväčšením u pána primára Mládeka. Som maximálne spokojná s výsledkom, pán primár ma zlaté ruky. Starostlivosť, ktorú klinika poskytuje je špičková, sestry sú veľmi príjemné, ochotné. Nemám absolutne čo vy...Čítať ďalej

Zväčšenie pŕs

zvacsenie som absolvovala u p.doktora Kovaca, po zakroku mam este len mesiac ale uz teraz vyzeraju prsia super a to este ked si "sadnu",to bude ina parada. Klinika na urovni po vsetkych strankach.

Avelane Clinic · 21. 2. 2024

Ďakujeme, teší nás vaša spokojnosť.

Odstránenie znamienok

Úžasný prístup pána doktora Bogdána, kliniku určite odporúčam .

Avelane Clinic · 21. 2. 2024

Ďakujeme, na spokojnosti našich pacientov nám záleží.

Zväčšenie pŕs

Pre zákrok som sa rozhodla pretože mám dve deti a moje prsníky neboli symetrické a boli aj spadnuté, operoval ma pán primár a som neskutočne spokojná. Prsia sú plné, na svojom mieste a konečne mám späť svoje sebavedomie. Operácia prsníkov bolo moje n...Čítať ďalej

Avelane Clinic · 21. 2. 2024

Vďaka, radi plníme sny našim pacientom a pacientkam.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Avelane Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (90)

Zväčšenie prsníkov Mentor 330 ml

Operáciu / zväčšenie prsníkov som postúpila 17.10.2016, som necelý rok po zákroku. Môžem povedať, že lepšie rozhodnutie som urobiť nemohla. Sú krásne, som nadmieru spokojná. Klinika, personál, vybavenosť, ľudský milý prístup. Fakt super. Veľká...

Čítať ďalej
Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (104)

Videá (6)

Požiadajte Avelane Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (20)

Asymetrická horná pera
Odpoveď odborníka · 2. 11. 2023
Dobrý deň prajeme, existuje niekoľko riešení, reoperácia, či úprava kyselinou hyaluronovou. Musíme ale vidieť reálny stav pery. Viete prísť k nám na konzultáciu?
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Článok (1)

Zbavte se na jar celulitídy

Zbavte se na jar celulitídy

Celulitída (tzv. pomarančová koža) predstavuje významný estetický problém postihujúci mnoho i veľmi mladých žien. Najčastešie postihuje oblasť...
14. 7. 2022
Požiadajte Avelane Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!