ENVY klinika estetickej medicíny

(5.0) 100% odporúča
Transparent

Transparentný lekár

Informuje všetkých svojich pacientov, že majú možnosť ho hodnotiť a akceptuje skúsenosti svojich pacientov

Poprad
Cena od 250 €
   ENVY Klinika estetickej medicíny existuje na trhu estetickej medicíny od roku 2008. Centrála kliniky sa nachádza v Košiciach, pobočky kliniky sú v Poprade a Prešove. Na východnom Slovensku sa radí medzi najvyhľadávanejšie kliniky. Jej cieľom je udržať si dlhodobo pozíciu jednej z najlepších kliník na Slovensku, pričom prioritou je vždy spokojnosť klienta.V ponuke kliniky nájdete široké spektrum služieb v starostlivosti o tvár a telo:... (Omladenie krvnou plazmou Poprad)

MUDr. Janka Holešovská

Žiadne recenzie
Poprad
MUDr. Janka Holešovská, MBA pôsobí vo funkcii vedúcej lekárky medicínsko-estetického centra Medicor sídliaceho v Poprade. Po vyštudovaní všeobecného lekárstva pôsobila Janka Holešovská roky ako praktický lekár pre dospelých. Na začiatku roku 2000 absolvovala jedno z prvých zahraničných  školení zameraných na oblasť estetickej medicíny. Odvtedy pôsobí v tomto odbore a  je vedúcou lekárkou medicínsko-estetického centra Medicor. Je tiež certifikovaným... (Omladenie vlastnou krvou Poprad)

MUDr. Iveta Martonová

Žiadne recenzie
Poprad
MUDr. Iveta Martonová je slovenská lekárka, ktorá sa venuje estetickej medicíne na súkromnej klinike Medicor s.r.o. v Poprade. Vykonáva takmer všetky druhy estetických úkonov. Vďaka svojmu odbornému prístupu a vysokej miere profesionality si aj napriek svojmu mladému veku získala mnoho pacientov, ktorí sa k pani doktorke radi vracajú. MUDr. Iveta Martonová sa špecializuje na omladenie tváre, dekoltu a rúk kyselinou hyaluronovou, na doplnenie... (Aplikácia krvnej plazmy na omladenie pleti Poprad)
NOVINKA International Doctors
Zobraziť miestnych lekárov
Poznáte našich medzinárodných odborníkov?
Zoznámte sa s odborníkmi z iných krajín, ktorí ponúkajú zákroky, o ktoré máte záujem
  • Česká republika

MUDr. Marian Koperniech

(5.0) 100% odporúča
Transparent

Transparentný lekár

Informuje všetkých svojich pacientov, že majú možnosť ho hodnotiť a akceptuje skúsenosti svojich pacientov

Poprad
V roku 2005 MUDr. Marián Koperniech úspešne absolvoval šesťročné vysokoškolské štúdium v odbore všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UPJS v Košiciach.Získané vedomosti ďalej uplatňoval na oddelení úrazovej a rekonštrukčnej chirurgie v Poprade. Postupne sa začal špecializovať na Úrazovú chirurgiu, štúdium ktorej ukončil atestáciou z traumatológie v roku 2010.Prelomovým bodom v jeho kariére bol rok 2011, konkrétne nástup na Kliniku plastickej... (Omladenie krvnou plazmou Poprad)

MEDICOR s.r.o.

Žiadne recenzie
Poprad
Anti-aging súkromné centrum MEDICOR ponúka svoje služby plastickej chirurgie, estetickej medicíny, dermatológie a hormonálnej dysbalancie viac ako 15 rokov. Za úspechom kliniky stojí predovšetkým profesionálny tím lekárov, ktorý vedie MUDr. Janka Holešovská, MBA, odborníčka na Anti-aging medicínu tvoriacu súčasť estetickej medicíny.Zachovať mladistvý vzhľad s čo najväčšou prirodzenosťou je hlavným cieľom odborníkov estetickej medicíny. Tá v porovnaní... (Omladenie vlastnou krvou Poprad)

MUDr. Veronika Hamráčková Kokavcová

Žiadne recenzie
Poprad
Cena od 250 €
MUDr. Veronika Hamráčková Kokavcová je certifikovaným odborníkom s plným rozsahom služieb a portfóliom výkonov ako je mezoterapia, plazmoterapia, fotorejuvenizácia, chemický peeling, aplikácia injekčných lipolýz a práca s lasermi. Ďalej je špecialistkou na moderné neinvazívne a invazívne metódy omladzovania, ktoré zahŕňajú aplikáciu výplňových materiálov s kyselinou hyalurónovou, botulotoxínom, zväčšenie pier a korekcia okolia pier, countouring... (Omladenie vlastnou krvou Poprad)