MUDr. Janka Holešovská

MUDr. Janka Holešovská

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Okružná 788/14, Poprad, Prešovský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Janka Holešovská
MUDr. Janka Holešovská
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Janka Holešovská, MBA pôsobí vo funkcii vedúcej lekárky medicínsko-estetického centra Medicor sídliaceho v Poprade. Po vyštudovaní všeobecného lekárstva pôsobila Janka Holešovská roky ako praktický lekár pre dospelých. Na začiatku roku 2000 absolvovala jedno z prvých zahraničných školení zameraných na oblasť estetickej medicíny. Odvtedy pôsobí v tomto odbore a je vedúcou lekárkou medicínsko-estetického centra Medicor. Je tiež certifikovaným špecialistom v oblasti anti-age, pravidelne sa zúčastňuje popredných workshopov, seminárov a medzinárodných kurzov.

MUDr. Janka Holešovská, MBA - medzi zákroky, ktoré môžete v jej ambulancii podstúpiť patrí aj MTC bunková terapia, ktorá slúži nielen na vyhladenie vrások, ale aj na prinavrátenie stratenej pružnosti a sviežosti pokožke. Pri terapii sa nepoužívajú žiadne chemické prostriedky, základom úspechu je prirodzená regenerácia pokožky, ktorá je pre telo maximálne bezpečná bez rizika vzniku imunitnej reakcie. Prvé výsledky v podobe redukcie vrások sú viditeľné už po prvom ošetrení. Moderné a progresívne metódy liečby a kvalitné technológie, ktoré MUDr. Janka Holešovská, MBA pri liečbe pacientov používa sa stali zárukou kvalitných výsledkov. Vďaka nim si pani doktorka našla mnoho spokojných pacientov, ktorý sa do jej ambulancie radi vracajú.

Anti-aging súkromné centrum MEDICOR ponúka svoje služby plastickej chirurgie, estetickej medicíny, dermatológie a hormonálnej dysbalancie viac ako 15 rokov. Za úspechom kliniky stojí predovšetkým profesionálny tím lekárov, ktorý vedie MUDr. Janka Holešovská, MBA, odborníčka na Anti-aging medicínu tvoriacu súčasť estetickej medicíny.

K pomerne častým zákrokom MEDICOR centra patrí i liečba kŕčových žíl kompresívnou skleroterapiou. Základom vyšetrenia je prostredníctvom injekcie so sklerotizačnými chemickými látkami eliminovať všetky spojenia spájajúce povrchový a hlboký žilový systém. Vďaka tomu dôjde k zníženiu tlaku v žilách a následnému zmiznutiu varixov. Po zákroku sa odporúča zvýšená pohybová aktivita a min. 6 týždňová kompresia končatín špeciálnymi pančuchami.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Kliniky

MEDICOR s.r.o.

MEDICOR s.r.o.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.