MUDr. Jana Blanár Korbová MBA

MUDr. Jana Blanár Korbová MBA

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Levočská 18, Prešov, Prešovský kraj
MUDr. Jana Blanár Korbová MBA
MUDr. Jana Blanár Korbová MBA
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Jana Blanár Korbová MBA patrí k odborníčkam na krásu, estetiku a zdravý životný štýl. Klientom je tak poskytovaná nielen odbornosť, ale aj individuálny prístup a samozrejme vysoká úroveň starostlivosti.

Pre pani doktorku je dôležitá predovšetkým dobrá nálada a dostatok času na prácu a klienta. Najobľúbenejšou časťou je pre ňu potom pohľad na usmievavého klienta.

MUDr. Jana Blanár Korbová MBA je držiteľkou Licencie SLK pre výkon samostanej praxe, odborného zástupcu, poskytovania poradenských služieb dermatovenerológie, aplikácia botulotoxínu, aplikácia výplňových materiálov kyseliny hyalurónovej, mezoterapia, chemický peeling, lasery v odbore dermatológia, plaxpot.

Je odborníčkou na estetickú, korektívnu a anti-aging medicínu. Je tiež kvalifikovanou lekárkou dermatológie. Vykonáva laserové zákroky, injekčnú mezoterapiu (metóda využívajúca sa k redukcii vrások), chemický peeling, drakula terapia-plazmaterapia (omladenie krvnou plazmou, táto miniinvazívna metóda sa využíva pre spomalenie starnutia pokožky), injekčné dermálne výplne, odstránenie vrások botulotoxínom, mezobotox, liečbu vypadávania vlasov, kruhy pod očami pomocou kyseliny hyalurónovej, liečbu nadmerného potenia botulotoxínom, zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou.

Pani doktorka sa každému klientovi venuje individuálne a snaží sa preňho nájsť to najlepšie riešenie.

V roku 2011 vyštudovala MUDr. Jana Blanár Korbová MBA Lekársku fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach ako všeobecný lekár. V roku 2016 ukončila štúdium na Jesseniovej lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Martine, následne získala EU atestáciu v odbore dermatovenerológia. V roku 2018 ukončila vysokú školu medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove a získala profesijný titul MBA -Master of business administration.Od roku 2011 do 2018 pracovala ako sekundárna lekárka na Oddelení dermatovenerológie FNsP v Prešove. Pravidelne sa tiež zúčastňuje workshopov, podujatí, školení a kongresov v oblasti dermatovenerológia a korektívna dermatológia u nás aj v zahraničí.

Momentálne pani doktorka pôsobí v Dermatovenerologickej ambulancií a Štúdiu lekárskej kozmetiky LeDerma v Prešove.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča
Nadmerné potenie

Perfektný prístup a milý personál

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.