MUDr. Alexander Rovný CSc.

MUDr. Alexander Rovný CSc.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Jarabinková 1, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 48 hodín
MUDr. Alexander Rovný CSc.
MUDr. Alexander Rovný CSc.
Žiadne recenzie

Informácie

  • 76 návštev profilu

MUDr. Alexander Rovný CSc. promoval v roku 1975, pričom už o tri roky neskôr si svojou snaživosťou vyslúžil hodnosť kandidát vied. Vo vzdelávaní však stále nepoľavil a svoju odbornosť potvrdil niekoľkými atestáciami zo stomatológie, dentoalveolárnej chirurgie, maxilofaciálnej chirurgie a tiež aj z implantológie, na ktorú upriamuje pozornosť už od roku 1992.

V súčasnosti je neustále činný, zúčastňuje sa mnohých seminárov a kongresov, hlavne v oblasti stomatochirurgie, implantológie a protetiky.

MUDr. Alexander Rovný si založil súkromnú zubnú ambulanciu Implamed s.r.o., v ktorej poskytuje svojim pacientom kompletné služby zubnej starostlivosti. K najčastejším zákrokom patrí odstránenie zubného kazu či už s použitím amalgámovej, kompozitnej, prípadne skloionomérnej výplne. Obzvlášť výnimočné a veľmi efektívne je Heal Ozone ošetrenie zubného kazu. Ako už samotný názov naznačuje pri tejto metóde sa využíva HealOzone špeciálny prístroj, ktorý dokáže nielen vypustiť, ale aj spätne odsať ozón z postihnutého miesta. Výhodou tohto ošetrenia je najmä jeho bezbolestný priebeh a vysoká účinnosť za krátky čas.

V oblasti zubnej protetiky má MUDr. Rovný taktiež pacientom čo ponúknuť. Na výber majú z troch rôznych typov implantátov. Euroteknika implantáty patria k najpoužívanejším implantátom, najmä pre svoju pomerne nízku cenu. Vysokou kvalitou sa zas môžu pochváliť Nobel Biocare implantáty nesúce prívlastok aj najstaršie. Poslednou variantov sú švajčiarske Straumann implantáty pozostávajúce z pevného a odolného Roxolitu, ktoré získali prvenstvo v dlhodobej životnosti.

K ďalším službám zubnej ambulancie Implamed s.r.o patria aj stomatochirurgické zákroky, ako extrakcie zubov, resekcie, paradontálne operácie, prípadne náhrada chýbajúcej kosti. Samozrejmosťou je taktiež dentálna hygiena zahŕňajúca nielen čistenie nečistôt z medzizubného priestoru, ale i poučenie o správnej starostlivosti o chrup.

Zubná ambulancia MUDr. Alexandra Rovného CSc. sídli v budove polikliniky na 1. poschodí, na ul. Strečianska 13, v Bratislave. Na vyšetrenie sa objednáva telefonicky, prostredníctvom sms správy alebo emailom.

Certifikáty

  • Stomatológia

Obrázky (2)

Kliniky

ImplamedR s. r. o.

ImplamedR s. r. o.

Požiadajte: MUDr. Alexander Rovný CSc. o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!