Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Alexander Rovný CSc.

Maxilofaciálna chirurgia Bratislava  |  Stomatológia Bratislava
Maxilofaciálna chirurgia Bratislava  |  Stomatológia Bratislava
ImplamedR s. r. o.
  • 1
  • odporúčanie
    od kolegov

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Alexander Rovný CSc.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Odporúčanie kolegov

Profil - MUDr. Alexander Rovný CSc. - Maxilofaciálna chirurgia Bratislava  |  Stomatológia Bratislava

Motto:

Nové zuby v priebehu jednej návštevy.

Uvítanie

MUDr. Alexander Rovný CSc. promoval v roku 1975, pričom už o tri roky neskôr si svojou snaživosťou vyslúžil hodnosť kandidát vied. Vo vzdelávaní však stále nepoľavil a svoju odbornosť potvrdil niekoľkými atestáciami zo stomatológie, dentoalveolárnej chirurgie, maxilofaciálnej chirurgie a tiež aj z implantológie, na ktorú upriamuje pozornosť už od roku 1992.

V súčasnosti je neustále činný, zúčastňuje sa mnohých seminárov a kongresov, hlavne v oblasti stomatochirurgie, implantológie a protetiky.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Alexander Rovný si založil súkromnú zubnú ambulanciu Implamed s.r.o., v ktorej poskytuje svojim pacientom kompletné služby zubnej starostlivosti. K najčastejším zákrokom patrí odstránenie zubného kazu či už s použitím amalgámovej, kompozitnej, prípadne skloionomérnej výplne. Obzvlášť výnimočné a veľmi efektívne je Heal Ozone ošetrenie zubného kazu. Ako už samotný názov naznačuje pri tejto metóde sa využíva HealOzone špeciálny prístroj, ktorý dokáže nielen vypustiť, ale aj spätne odsať ozón z postihnutého miesta. Výhodou tohto ošetrenia je najmä jeho bezbolestný priebeh a vysoká účinnosť za krátky čas.

V oblasti zubnej protetiky má MUDr. Rovný taktiež pacientom čo ponúknuť. Na výber majú z troch rôznych typov implantátov. Euroteknika implantáty patria k najpoužívanejším implantátom, najmä pre svoju pomerne nízku cenu. Vysokou kvalitou sa zas môžu pochváliť Nobel Biocare implantáty nesúce prívlastok aj najstaršie. Poslednou variantov sú švajčiarske Straumann implantáty pozostávajúce z pevného a odolného Roxolitu, ktoré získali prvenstvo v dlhodobej životnosti.

K ďalším službám zubnej ambulancie Implamed s.r.o patria aj stomatochirurgické zákroky, ako extrakcie zubov, resekcie, paradontálne operácie, prípadne náhrada chýbajúcej kosti. Samozrejmosťou je taktiež dentálna hygiena zahŕňajúca nielen čistenie nečistôt z medzizubného priestoru, ale i poučenie o správnej starostlivosti o chrup.

Naša ordinácia/klinika

Zubná ambulancia MUDr. Alexandra Rovného CSc. sídli v budove polikliniky na 1. poschodí, na ul. Strečianska 13, v Bratislave. Na vyšetrenie sa objednáva telefonicky, prostredníctvom sms správy alebo emailom.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Bielenie zubov
Keramické fazety
Keramické korunky
Zubné implantáty
Zubné miniimplantáty

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Maxilofaciálna chirurgia Bratislava  |  Stomatológia Bratislava
Adresa
Jarabinková 1
821 09 Bratislava
Slovenská republika