62 rokov, 7 mesiacov po zmenšení pŕs, zdravotné problémy zmizli  

Zákrok:
Zmenšenie prsníkov
Ako ste so zákrokom spokojný?
Stojí to za to  
Termín Vašej operácie:
18.11.2015
Lekár / Klinika:
MUDr. Jozef Fedeleš PhD.
Lekár / Klinika:
aveclinic s.r.o.
Mesto:
Bratislava
Celkové hodnotenie

Zákrok mám za sebou. MUDr. Fedeleš ml. ma informoval o celkovom priebehu a všetkom čo so zákrokom súvisí. Úžasný človek, vynikajúci odborník, ľudský, empatický. Takže s plnou dôverou a bez strachu som sa zverila do jeho rúk. Naozaj to stálo za to a teraz prebieha pooperačná fáza. Netreba sa báť, bolesti nie sú veľké, starostlivosť na veľmi dobrej úrovni. Vrelo odporúčam každej dame, ktorá ešte váha. Ak by som to zhrnula - Vynikajúci chirug, skvelý človek, psychicky som bola dobre nastavená a jeho úžasný prístup. Veľké ďakujem.  Vďaka!  (4)
   Reagovať   
Jana

Jana

Moderátor

Ahoj Valéry, ako to u Teba vyzerá teraz? Ako sa cítiš po operácii? Zmenil sa Ti život?


  Vďaka!  (0)
   Reagovať   

Odpoveď na Jana

Ahoj Jana. Stránky estheticon mi veľmi pomohli. Moje rozhodnutie ísť na tento zákrok bola dlhodobá záležitosť. Ale tu som našla takmer všetko čo som hľadala. Hodnotenie žien, ktoré mali zákrok za sebou, odborné články, zoznam chirurgov. Vlastne aj MUDr. Fedeleša ml., ktorý ma operoval som objavila na tejto stránke. Vybrala som si ho náhodne, nakoľko na mňa zapôsobila jeho fotografia veľmi priaznivo, charizmatický výraz, milý chlapčenský úsmev. A neľutujem. Bol a je veľmi milý, ľudský a trpezlivý a vynikajúci odborník. Moja rodina neprijala moje rozhodnutie nadšene. Veď čo už žena, ktorá má 62 rokov ide vymýšľať. Ale ja som nosila svoje obrovské prsia celý život a s nimi spojené zdravotné problémy - bolesť chrbtice /nepomáhali lieky, ani škola chrbtice, ani masáže a pod/, bolesť hlavy, šije, ramien, nespavosť spojená s dusením a zlé dýchanie. Rozhodla som sa, že "dosť". Super rozhodnutie. Som 7 mesiacov po operácii, zdravotné problémy zmizli, môžem konečne športovať a neobmedzuje ma váha mojich prsníkov. Stúplo mi sebavedomie. Mne zdravotná poisťovňa zamietla žiadosť na preplatenie zo zdravotných dôvodov a to som predložila potvrdenie od gynekológa, neurológa, ortopéda a 19 stranový výpis zo zdravotnej karty, kde som zdokumentovala zdravotné ťažkosti za 32 rokov. Zamietli mi aj odvolanie s tým, že nech si riešim chrbticu a nie prsia. Smiešne a smutné zároveň. Vraj moje prsia nie sú primárnym dôvodom mojich problémov. Všetci zainteresovaní lekári krútili hlavami. Jasne som mala stanovenú najťažšiu formu veľkých prsníkov a to gigantomastiu. No ani to ma neodradilo a celý operačný zákrok vrátane hospitalizácie som si uhradila. Moje hodnotenie som napísala aj preto, že viem, že veľa žien zrelého veku má podobný problém a boja sa, resp. sa hanbia. Chcem im znovu odkázať, že robia chybu. Vždy to stojí za to.


  Vďaka!  (3)
   Reagovať   

Odpoveď na Valéry

som velmi rada že sa vam splnil sen , ja mam rovnyky problem tiež so zdravotnou poistovnou ale aj s lekarmi moj problem trva 16 roko no a tie hrozne bolesti celej chrbtice , dufam že aj mne sa to čoskoro podari a držim vam palce.


  Vďaka!  (0)
   Reagovať   

Odpoveď na Registrovaný užívateľ

Smelo do toho. Uvidíte ako sa Vám zmení život.


  Vďaka!  (0)
   Reagovať   

Odpoveď na Valéry

Dakujem pekne zatial mam problem financovat operaciu no 43 kg 65 je dost ,


  Vďaka!  (0)
   Reagovať   

Odpoveď na Registrovaný užívateľ

Finančné problémy trápia asi väčšinu z nás. Skúste sa - ak Vám poisťovňa neuhradí zákrok ako mne - dohodnúť s nemocnicou na splátkach. Viem, že sa to dá.


  Vďaka!  (0)
   Reagovať   

Odpoveď na Valéry

Dakujem pekne vyskušam


  Vďaka!  (0)
   Reagovať   

Odpoveď na Registrovaný užívateľ

Ak chcete v niečom poradiť, alebo niečo Vám nie je úplne jasné, kľudne mi napíšte. Prešla som celou tortúrou a viem aké je to ťažké.


  Vďaka!  (0)
   Reagovať   

krasne prsia naozaj užasna praca


  Vďaka!  (0)
   Reagovať   

Odpoveď na Registrovaný užívateľ

Vďaka. Takže super motivácia, či?.......


  Vďaka!  (0)
   Reagovať