ImplamedR s. r. o.

ImplamedR s. r. o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Jarabinková 1, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
ImplamedR s. r. o.
ImplamedR s. r. o.
Žiadne recenzie

Informácie

  • 35 návštev profilu

Súkromnú stomatologickú a stomatochirurgickú ambulanciu založil MUDr. Alexander Rovný, ktorý ukončil v roku 1975 vysokoškolské štúdium v odbore stomatológia. To však nie je jeho jediné ukončené vzdelanie. Taktiež získal vedeckú hodnosť kandidát vied a viacero atestácií nielen so zameraním na stomatológiu, ale tiež maxilofaciálnu či dentoalveolárnu chirurgiu. Aktuálne svoju vysokú odbornosť a zanietenosť preukazuje klientom v ImplamedR, kde poskytuje rozsiahle portfólio stomatologických zákrokov.

K skupine zákrokov, na ktoré sa zameriava MUDr. Rovný v ambulancii ImplamedR patrí výroba a aplikácia protetických náhrad. Tie sa spravidla nasadzujú na nadstavbovú časť implantátu, ktorá môže mať rovný alebo uhlový tvar, v závislosti od konkrétneho typu. Najčastejšie používanými a zároveň aj veľmi estetickými sú keramické nadstavby so systémom Cerec. Dôležité je však najmä vytvorenie korunky, ktorej je hlavným benefitom to, že je snímateľná. Funguje na princípe priskrutkovania, vďaka čomu sa dá v prípade znečistenia alebo poškodenia opätovne vybrať a vyčistiť.

Stomatologická ambulancia poskytuje tiež služby dentálnej hygieny zahŕňajúce nielen dôkladné vyčistenie medzizubného priestoru, ale aj poučenie o správnom čistení zubov či stravovaní. Pacientom, ktorých trápi neestetický povlak na zuboch pomôžu odborníci na dentálnu hygienu s vybielením zubov. To sa vykonáva za pomoci špeciálneho systému Philips Zoom WhiteSpeed, pre ktorý sa už rozhodla viac ako 4 milióny pacientov po celom svete. Vzhľadom na to právom patrí k najvyhľadávanejším spôsobom bielenia zubov. Navyše, je maximálne bezpečný, čoho dôkazom sú certifikáty potvrdzujúce splnenie všetkých stanovených noriem Európskej Únie. Vyšetrenie sa vykonáva za pomoci LED lampy, ktorá dokáže aktivovať bieliaci gél na zuboch, čím sa zvyšuje bieliaci efekt o 40%. Po ošetrení lekár pacientovi pribalí aj ďalšie prípravky na bielenie zubov, vďaka ktorým si zúbky udrží krásne biele dlhší čas.

Stomatologická ambulancia ImplamedR pod vedením MUDr. Alxandra Rovného sídli v nových priestoroch na ul. Strečnianskej 13 v Bratislave.

Obrázky (3)

Lekári z pracoviska

MUDr. Alexander Rovný CSc.

MUDr. Alexander Rovný CSc.

Požiadajte: ImplamedR s. r. o. o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!