abdominoplastika - ísť do toho?

abdominoplastika - ísť do toho?

Miruš  |  Visitor  |  Kosice
  • 4 odpovedí
  • 3 Páči sa mi to
ahojte pacientky ?? aky mate nazor na toto ?? mam do toho ist,,alebo nie?? ked tu citam tie pooperacne stavy,,,mam aj obavy..o dva tyzdne idem na konzultaciu a pri mojom stasti,,budem urcite jedina,,ktorej nebudu vediet pomoct...prikladam foto...a zabudla som..tyka sa to abdominoplastiky
MUDr. Jozef Fedeleš PhD.  |  Premium member  |  Plastická chirurgia  |  Bratislava
  • 129 odpovedí
  • 42 Páči sa mi to
Abdominoplastika je jediná možnosť pre Vás, preto učite áno.
S pozdravom
MUDr. Katarína Simonová  |  Basic member  |  Plastická chirurgia  |  Bratislava
  • 36 odpovedí
  • 10 Páči sa mi to
Dobrý den slečna
Abdominoplasti je u vas indikovaná, podla rozsahu operačného výkonu a zdravotného stavu pacienta je to viac alebo menej závažná operácia- verím že všetky potrebné informácie sa dozviete na konzultácii.
s pozdravom dr. simonová
Miruš  |  Visitor  |  Kosice
  • 4 odpovedí
  • 3 Páči sa mi to
dobry den...uz mam za sebou konzultaciu, s ktorou som bola maximalne spokojna a uvolnena..p doktor mi vsetko vysvetlil a na vsetko odpovedal...takze idem dod toho...aj sa tesim,,aj mam trosku strach,,ale to patri k tomu...😊
Iva111  |  Visitor  |  Banska Bystrica
  • 1 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to
Ahoj Mirus, mas to uz za sebou?..ak ano, kde si bola a kolko to stalo?
Súvisiace skúsenosti
Abdominoplastika
Abdominoplastika (Operácia brucha)
  Stojí to za to
Skúšala som všetky možné diéty, aj cviky, ale neúspešne. „Jojo“ efekt účinkoval aj v mojom prípade. Prevísajúca koža na bruchu mi veľmi prekážala – v plavkách, obtiahnutom tričku...necítila som sa... Viac 
Veľke ďakujem
Abdominoplastika (Operácia brucha)
  Stojí to za to
Krásny deň.Tiež chcem vyjadriť veľké ďakujem pre pána Mudr.Petra Bakoša a tiež personálu plastickej chirurgie. Som obyčajná žena po päťdesiatke a mám päť detí.Po operácii som pol roka a jediné čo k... Viac 

Súvisiace videá

Odborníci vo vašom okolí