Dr. Popovič Inštitút

Dr. Popovič Inštitút

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Seberiniho 9, Bratislava, Bratislavský kraj
Dr. Popovič Inštitút
Dr. Popovič Inštitút
Žiadne recenzie

Informácie

Inštitút Dr. Popoviča je profesionálna klinika špecializujúca sa na transplantáciu vlasov, brady, obočia, a zahusťovanie vlasov. Klinika pôsobiaca v Bratislave je licencovaná Bratislavským samosprávnym krajom pre realizáciu pokrokovej metódy transplantácie vlasových folikulov FUE (Follicular Unit Extraction).

Zakladateľom kliniky je samotný pán doktor Ján Popovič, špičkový odborník na vlasy a ich zdravie, ktorý má dlhoročné skúsenosti a vynikajúce výsledky v oblasti transplantácie vlasov. Po odchode z Maďarského salónu, kde pôsobil ako hlavný chirurg, sa rozhodol pre vysoký záujem jeho služieb a vynikajúcim výsledkom založiť si vlastný inštitút s profesionálnym tímom na Slovensku. Prístup, starostlivosť a profesionalita sú prioritou kliniky. Rovnako dôležité pre kliniku je, aby sa klienti cítili príjemne a spokojne. Inštitút Dr. Popoviča má výborné výsledky v oblasti transplantácie vlasov, poradenstva, diagnostiky a celkovej starostlivosti o zdravie a krásu vlasov. Zákroky na klinike sa vykonávajú najmodernejšími operačnými postupmi, ktoré sú minimálne invazívne, bezbolestné a vykonávajú sa v lokálnej anestézií. Moderne vybavené prostredie s príjemnou atmosférou pôsobí na klientov uvoľňujúco a komfortne.

Klinika disponuje najnovšími lekárskymi prístrojmi a pracuje pomocou techniky zvanej mikro FUE, ktorá patrí medzi tie najmodernejšie techniky transplantácie vlasov. Vďaka nej už zmenila životy a navrátila stratené sebavedomie mnohým klientom. Na kliniku Dr. Popoviča sa môžu obrátiť muži, ktorí majú problémy s plešatosťou alebo nedostatočným porastom na tvári a taktiež aj ženy, ktoré majú starosti s vypadávaním a rednutím vlasov a obočia. Novinkou na klinike je trichologické vyšetrenie vlasov kde na základe zisteného stavu vám lekár stanoví diagnózu, s ktorou vás podrobne oboznámi a navrhne vám najvhodnejšiu liečbu.

Klinika Dr. Popovič inštitút sa nachádza v Bratislave, kde sa vykonávajú všetky zákroky. Osobná konzultácia sa robí buďto priamo na klinike v Bratislave alebo je možnosť dohodnúť si ju v Žiline a Košiciach. Je možné využiť aj online konzultáciu z pohodlia domova.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1996

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Obrázky (2)

Lekári z pracoviska

MUDr. Ján Popovič

MUDr. Ján Popovič

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.