Dr. Popovič Inštitút

Dr. Popovič Inštitút

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Seberiniho 9, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
Dr. Popovič Inštitút
Dr. Popovič Inštitút
Žiadne recenzie

Informácie

  • 219 návštev profilu

Inštitút Dr. Popoviča je profesionálna klinika špecializujúca sa na transplantáciu vlasov, brady, obočia, a zahusťovanie vlasov. Klinika pôsobiaca v Bratislave je licencovaná Bratislavským samosprávnym krajom pre realizáciu pokrokovej metódy transplantácie vlasových folikulov FUE (Follicular Unit Extraction).

Zakladateľom kliniky je samotný pán doktor Ján Popovič, špičkový odborník na vlasy a ich zdravie, ktorý má dlhoročné skúsenosti a vynikajúce výsledky v oblasti transplantácie vlasov. Po odchode z Maďarského salónu, kde pôsobil ako hlavný chirurg, sa rozhodol pre vysoký záujem jeho služieb a vynikajúcim výsledkom založiť si vlastný inštitút s profesionálnym tímom na Slovensku. Prístup, starostlivosť a profesionalita sú prioritou kliniky. Rovnako dôležité pre kliniku je, aby sa klienti cítili príjemne a spokojne. Inštitút Dr. Popoviča má výborné výsledky v oblasti transplantácie vlasov, poradenstva, diagnostiky a celkovej starostlivosti o zdravie a krásu vlasov. Zákroky na klinike sa vykonávajú najmodernejšími operačnými postupmi, ktoré sú minimálne invazívne, bezbolestné a vykonávajú sa v lokálnej anestézií. Moderne vybavené prostredie s príjemnou atmosférou pôsobí na klientov uvoľňujúco a komfortne.

Klinika disponuje najnovšími lekárskymi prístrojmi a pracuje pomocou techniky zvanej mikro FUE, ktorá patrí medzi tie najmodernejšie techniky transplantácie vlasov. Vďaka nej už zmenila životy a navrátila stratené sebavedomie mnohým klientom. Na kliniku Dr. Popoviča sa môžu obrátiť muži, ktorí majú problémy s plešatosťou alebo nedostatočným porastom na tvári a taktiež aj ženy, ktoré majú starosti s vypadávaním a rednutím vlasov a obočia. Novinkou na klinike je trichologické vyšetrenie vlasov kde na základe zisteného stavu vám lekár stanoví diagnózu, s ktorou vás podrobne oboznámi a navrhne vám najvhodnejšiu liečbu.

Klinika Dr. Popovič inštitút sa nachádza v Bratislave, kde sa vykonávajú všetky zákroky. Osobná konzultácia sa robí buďto priamo na klinike v Bratislave alebo je možnosť dohodnúť si ju v Žiline a Košiciach. Je možné využiť aj online konzultáciu z pohodlia domova.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1996

Zákroky

Plastická chirurgia

Obrázky (2)

Lekári z pracoviska

MUDr. Ján Popovič

MUDr. Ján Popovič

Požiadajte Dr. Popovič Inštitút o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!