MUDr. Martin Dziuban

MUDr. Martin Dziuban

(7 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Kladnianska 38, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Martin Dziuban
MUDr. Martin Dziuban
(7 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Dziuban študoval študijný odbor všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UK v Bratislave, kde v roku 1986 promoval a získal titul MUDr. Zo všetkých medicínskych odborov ho najviac zaujala oblasť chirurgie, ktorá bola zároveň predmetom jeho prvej atestačnej skúšky. V druhej atestačnej skúške svoju pozornosť bližšie zameral na plastickú chirurgiu.

K pracovným úspechom MUDr. Dziubana nepochybne patrí post primára na súkromnej klinike so zameraním na plastickú chirurgiu, kde taktiež zastával funkciu odborného garanta tohto medicínskeho odboru.

MUDr. Dziubanovi je blízka predovšetkým oblasť plastickej chirurgie, pričom sa jeho meno spája najmä so zákrokmi zväčšovania prsníkov, laserovou liposukciou za pomoci prístroja SmartLipo či operáciou poklesnutých očných viečok.

Augmentácia, teda zväčšenie prsníkov, zmena tvaru, objemu alebo pevnosti patrí k vyhľadávaným zákrokom plastickej chirurgie. Zaujímajú sa oň nielen ženy s malým poprsím, ale napríklad aj mladé mamičky, ktoré trápi strata objemu a ovisnuté poprsie po dojčení. Samotnému zákroku vždy predchádza niekoľko konzultácií, počas ktorých je dôležité zosúladiť predstavy klientky o veľkosti a tvare poprsia s jej anatomickými predispozíciami. Tie ovplyvňujú aj výber vhodného implantátu. Vzhľadom na to, že zákrok prebieha v celkovej anestézii, vyžaduje si aj dlhšiu dobu rekonvalescencie, v podobe 2-3 dňoch na klinike, 14-dňovom oddychu doma a 2 mesačnom vyhýbaní sa fyzickej aktivite.

MUDr. Martin Dziuban sa pravidelne zúčastňuje zahraničných seminárov, kongresov a workshopov v oblasti plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie. Má za sebou množstvo odborných školení, stáží a je členom odborných lekárskych spoločností.

Pán doktor Dziuban nepochybne patrí k najvyhľadávanejším plastickým chirurgom na Slovensku. Filozofiou pána doktora je pochopiť jedinečné potreby a želania každého svojho pacienta a zahrnúť ich do bezpečného liečebného plánu. S nadšením pomáha pacientom dosiahnuť ich estetické ciele. Jeho dlhoročné skúsenosti v plastickej chirurgii a estetickej medicíne zdokonalili jeho zručnosti a zmysel pre detail, vďaka čomu dokáže nájsť pokrokové riešenia pre každého pacienta.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (7)

4.9
7 Recenzií · 100% odporúča
Labioplastika

Labioplastika, MUDr. Dziuban, Frais, Bratislava, zákrok bol bezbolestný a výsledok je úžasný

Zväčšenie pŕs-Motiva Ergonomix 380ml, MUDr. Dziuban, Bratislava, splnený sen

Blefaroplastika

Operácia očných viečok, MUDr. Dziuban, Bratislava, úžasný odborný a ľudský prístup

Augmentácia pŕs-Motiva-Ergonomix 450ml, MUDr. Dziuban, Bratislava, od prvej sekundy som sa z nich tešila

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (6)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (2)

Videá (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Článok (1)

Kliniky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.